نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: مشکل وارد نشدن به تنظیمات مودم 192.168.1.1 _ D-LINK

1. عضو ثابت shahram206 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض مشکل وارد نشدن به تنظیمات مودم 192.168.1.1 _ D-LINK

سلام. من تا چند روز پیش میتونستم وارد تنظیمات مودم بشم و میخواستم لیست سفید به مودم بدم تا هیچکس دیگه ای وصل نشه . حالا نمیدونم مسیر رو درست رفتم یا نه .
    و چند تا ای پی گوشی موبایل وارد کردم و بعدش دیگه نتونستم وارد تنظیمات مودم بشم .
    اصلا صفحه لوگین مودم هم نمیاد . همینجور در حال اتصال به 192.168.1.1 هست .
    خواهشا کمکم کنید

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

2. عضو متخصص !!!۩♣JOHN♣۩!!! آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط shahram206
    سلام. من تا چند روز پیش میتونستم وارد تنظیمات مودم بشم و میخواستم لیست سفید به مودم بدم تا هیچکس دیگه ای وصل نشه . حالا نمیدونم مسیر رو درست رفتم یا نه .
    و چند تا ای پی گوشی موبایل وارد کردم و بعدش دیگه نتونستم وارد تنظیمات مودم بشم .
    خواهشا کمکم کنید

درود
    بلافاصله پس از خاموش روشن کردن مودم تست کنید ببینید وصل میشه.برای منم همینجوریه.

3. نمایش تشکر

4. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض عدم ورود به صفحه تنظیمات مودم ( 192.168.1.1 )

خواهشا کمکم کنید

سلام .
    مودم تون چیه ,
    ضمنا در زمانیکه با کابل به مودم وصل هستید , تست کنید .
    در صورتیکه میتونید تنظیمات مودم را مجددا انجام دهید , حتما مودم را ریست کنید . این مورد تا حدودی و گاها امنیتی هست. با برنامه نتورک تست کنید در زمانیکه هیچ استفاده ای از اینترنت ندارید ببینید استفاده از مودم و اینترنت تون چگونه هست .
    البته این موارد را حتما مد نظر داشته باشید و انجام دهید : بصورت دستی هم در Use the following IP address ادرس داد و چک کرد ,
    اما به نظرم تنظیمات شبکه ویندوز اگه همون اتوماتیک باشه بهتر هست و نهایتا همانطور که گفتم ریست کنید بهتر هست .
    و مورد بعدی: میتونید تنظیمات مربوط به شبکه در مرورگرتون را چک کنید که روی Auto-detect proxy settings for this network باشد
    و مورد سوم : یا چک کردن تنظیمات شبکه در ویندوز تون ( TCP/IP4 ) که روی اتوماتیک باشد .
    ضمنا میتونید یه پینگ هم از ping DefaultGateway بگیرید و ببینید که جواب میده یا نه.
    (در صورتیکه نیاز به گذاشتن تصویر های مربوطه بود بفرمائید تا انجام شود . )
    البته گاها برنامه های امنیتی که کنترل فایروال سیستم را دارند و یا خود فایروال ویندوز هم میتونند در این حالت تاثیر گذار باشند , موقتا غیر فعال کنید و ببینید تاثیری داره .
    ضمنا در انجمن چندین مطلب در همین خصوص هست میتونید مطالعه کنید . از قسمت جستجو انجمن استفاده کنید و عبارت "مشکل وارد نشدن به تنظیمات مودم " و یا " عدم ورود به صفحه کانفیگ مودم "را وارد کنید .

البته جهت اطلاع رسانی بزودی این تاپیکها با هم ادغام خواهند شد .
    ویرایش توسط S!RUS : 22-09-2016 در ساعت 16:29 دلیل: اطلاع ادغام تاپیکها
    نمایش امضاء

5. نمایش تشکر

6. عضو حرفه ای
    نمایش اطلاعات

ابته دوست عزیز شما باید MAC Address وارد می کردید نه IP. اگه نمی تونید وارد بشید مودم رو ریست سخت افزاری کنید.

7. عضو ثابت shahram206 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

مودم رو ریست کردم دوستان چاره ای نبود و درست شد .

متشکر از پاسخگویی همه شما

8. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

مودم رو ریست کردم دوستان چاره ای نبود و درست شد .

متشکر از پاسخگویی همه شما

خواهش میکنم .
    همونطور که قبلا اشاره کردم پاره کار همون تنظیمات مجدد هست .
    اخیرا یکی از بیشترین مواردی که اصلا به کاربر و ... هم ربطی نداره , از مرکز مخابرات و ISP هست . گاها اختلالاتی پیش میاد و یا تفکیک هایی انجام میدن , چنین مواردی پیش میاد , که اگه با ISP تون هم تماس میگرفتید حتما خودشون یه ریست میکردند و همچنین همین کانفیگ مجدد را به شما پیشنهاد میدادند .
    نمایش امضاء

9. نمایش تشکر

10. عضو حرفه ای
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط S!RUS
    خواهش میکنم .
    همونطور که قبلا اشاره کردم پاره کار همون تنظیمات مجدد هست .
    اخیرا یکی از بیشترین مواردی که اصلا به کاربر و ... هم ربطی نداره , از مرکز مخابرات و ISP هست . گاها اختلالاتی پیش میاد و یا تفکیک هایی انجام میدن , چنین مواردی پیش میاد , که اگه با ISP تون هم تماس میگرفتید حتما خودشون یه ریست میکردند و همچنین همین کانفیگ مجدد را به شما پیشنهاد میدادند .
    آقا سیروس ISP به مودم کاربر دسترسی نداره و نمی تونه چیزی رو ریست کنه، غیر از اینکه بخواد پورت رو خاموش روشن کنه.

11. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Amirkia
    آقا سیروس ISP به مودم کاربر دسترسی نداره و نمی تونه چیزی رو ریست کنه، غیر از اینکه بخواد پورت رو خاموش روشن کنه.
    عزیز من , بنده هم میدونم که اونها نمیتونند از اونجا و از راه دور به مودم ایشون دسترسی داشته باشه ( البته جدا از اینکه از راه های ارتباط از دور میتونند استفاده کنند مثل تم ویوور و ... ) بگذریم , خودشون یه نوع ریست دارند که در چنین مواقعی استفاده میکنند , میتونید جهت اطلاعات بیشتر باهاشون تماس بگیرید و ازشون بپرسید .
    ضمن اینکه بنده اشاره کرده ام که " ....حتما خودشون یه ریست میکردند و همچنین همین کانفیگ مجدد را به شما پیشنهاد میدادند ". کما اینکه در همون پست اول بنده اشاره کردم که بهترین راه در قدم اول همون ریست هست , اما بازم در پستهای بعدی همین مطلب تکرار شد .
    ویرایش توسط S!RUS : 22-09-2016 در ساعت 16:30
    نمایش امضاء

12. نمایش تشکر

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)