سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: لغو دریافت sms از شماره 201426

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,264
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض لغو دریافت sms از شماره 201426

سلام دوستان

برای من به صورت پی در پی (روزانه دو سه بار) از این شماره اس ام اس می آید و می خواد که در مسابقه (نمی دونم چی ) شرکت کن و من هم تایید نمی کنم حالا می خوام کاری کنم که از این شماره برای من اس ام اسی نیائ البته با این تفاوت که نمی خوام اس ام اس های تبلیغاتی رو لغو کنم و فقط از یان شماره نمی خوام برای اس ام اسی ارسال بشه.

اگر از دوستان برای این مورد راه حلی دارند ارایه دهند. با تشکر

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    2,437
    تشکر تشکر شده 
    1,299
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای من به صورت پی در پی (روزانه دو سه بار) از این شماره اس ام اس می آید و می خواد که در مسابقه (نمی دونم چی ) شرکت کن و من هم تایید نمی کنم حالا می خوام کاری کنم که از این شماره برای من اس ام اسی نیائ البته با این تفاوت که نمی خوام اس ام اس های تبلیغاتی رو لغو کنم و فقط از یان شماره نمی خوام برای اس ام اسی ارسال بشه.

سلام.
    - اگر گوشیتون ویندوزفون بود، به راحتی میتونستید با اضافه کردن شماره به بخش Calls + SMS filter دیگه پیامی از شماره ی مورد نظر دریافت نکنید.
    - اما گوشی های اندرویدی رو نمیدونم؛ خودم امروز دنبال همچین قابلیتی روی گوشی اندرویدی بودم و پیدا نکردم؛ و البته به احتمال بسیار زیاد نرم افزاری برای جلوگیری از دریافت پیامها و تماسها برای این سیستم عامل ساخته شده باشه...
    - گوشی های شرکت اپل رو هم نمیدونم همچین ویژگی دارن یا نه؛ و لی اون هم مثل اندروید تو دنیای اپلیکیشن هاش باید یه چیز به درد بخوری داشته باشه.
    - اگر هم از گوشی های قدیمی تر استفاده میکنید؛ سیمبین هم از طریق نرم افزارهای موجود میشه شماره ها رو بلاک کرد.
    - اگر گوشیتون خیلی ساده باشه در حد نوکیا 1200؛ اون هم تو بخش تنظیمات پیامک یه قسمتی برای بلاک کردن شماره ها و عدم دریافت پیامک از اون شماره ها رو داره...

-------------------------------------

البته طی یک جستجو تو اینترنت میتونید به صفحه ی زیر برسید:
    عنوان: ویترین ایرانسل - مسابقه های جاری

همونطور که مشخصه، پیامها از طرف ایرانسل ارسال میشه؛ بابت هر پیام 120 تومان از شارژتون کم میشه؛ برای جلوگیری از دریافتش باید کلمه LAGHV رو به همون شماره ارسال کنید (مورد داشتیم طرف سه روز تموم مشغول لغو عضویت بوده تا لغو شده!)
    اگر هم لغو نشد، میتونید قسمتی از شارژتون رو برای تماس با شماره خدمات ایرانسل مصرف کنید و شکایتتون رو به اونها مطرح کنید، بلکه فرجی حاصل شه...

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما mht429 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    345
    تشکر تشکر شده 
    390
    اعتبار کاربر
    1

سلام اگه خطتون همراه اول هس ب 9990 زنگ یزنید و بگید پیامک های تبلیغاتی رو کلا لغو کنن بعدشم عدد2 رو ب 8999 بفرستین
    اگه هم ایرانسل هس 2 رو بفرستین به5005

در دنیایی که همه یا گوسفندند یا گرگ
    ترجیح میدهم چوپان باشم . . .
    همدیگر را بدرید
    من نی میزنم . . .

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام.اگر خط شما ایرانسل هست حرف L به همون شماره بفرستید لغو خواهد شد

Sent from my HUAWEI Y330-U11 using Tapatalk

7. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •