سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: در خواست ویرایش یک فایل اجرایی exe

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    7
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض درخواست نرم افزار سازنده یک فایل exe

سلام خسته نباشید

کسی میدونه این فایل exe چطوری و با چه نرم افزاری ساخته شده

Setup

کارش اینه یک فایل ایمیج چند پارتی با پسوند bin رو بدون اینکه هیچ نرم افزار باز کردن ایمیجی رو کامپیوتر نصب باشه اکسترکت میکنه و بعد از اینکه اکسترکت شد نرم افزار داخل فایل ایمیج چند پارتی به صورت اتوماتیک شروع به نصب شدن میکنه
    ممنونم

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    7
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض در خواست ویرایش یک فایل اجرایی exe

سلام خسته نباشید
    این فایل اجرایی exe به نام setup-bin یک فایل ایمیج با حجم 168 مگابایت با پسوند bin به نام setup-1 رو بدون اینکه هیچ نرم افزار باز کردن ایمیجی روی کامپیوتر نصب باشه اکسترکت میکنه و یعد از اکسترکت نرم افزار داخلش به صورت اتوماتیک شروع به نصب شدن میکنه
    setup-bin
    حالا من اگه بخوام با همین فایل اجرایی exe به نام setup-bin یک فایل ایمیج دیگه با پسوند bin مثلا با حجم 504 مگابایت به نام image که داخل این فایل ایمیج یک فایل نصبی و اجرایی exe با نام setup-asli و مثلا 2 تا پوشه به نام folder1 و folder2 هست رو مثل همون فایل ایمیج قبلی 168 مگابایتی اکسترکت کنم و بعد از اکسترکت فایل نصبی داخلش به نام setup-asli به صورت اتوماتیک شروع به نصب شدن بکند باید چیکار کنم؟ینی با چه نرم افزاری و چه قسمت هایی از کدنویسی فایل exe ته نام setup-bin رو تغییر بدم؟
    خلاصه اینکه چطوری میشه هر فایل ایمیج با پسوند bin رو اینطوری اکسترکت کرد؟
    من خیلی گشتم ولی نتونستم نرم افزاری که این کار رو اجام بده پیدا کنم واسه همین مجبور شدم همین فایل اجرایی رو ویرایش کنم لطفا اگه همچین نرم افزاری هست که این کار رو میتونه اجام بده معرفی کنید ممنونم

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •