نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: فرمت کردن هارد از طریق بوت

1. عضو ثابت abc3x آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض فرمت کردن هارد از طریق بوت

سلام
    میخواستم ببینم که برای فرمت کردن ( از طریق بوت) درایوی که قصد دارم داخلش ویندوز 7 نصب کنم ، چه نرم افزاری پیشنهاد میکنید.
    آخه میگند فرمت چند ثانیه ای که خود سی دی بوت ویندوز داره جالب نیست.
    اگه آموزشش رو هم قرار بدید ممنون میشم

2. عضو متخصص N!MA آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط abc3x
    سلام
    میخواستم ببینم که برای فرمت کردن ( از طریق بوت) درایوی که قصد دارم داخلش ویندوز 7 نصب کنم ، چه نرم افزاری پیشنهاد میکنید.
    آخه میگند فرمت چند ثانیه ای که خود سی دی بوت ویندوز داره جالب نیست.
    اگه آموزشش رو هم قرار بدید ممنون میشم
    سلام دوست عزیز.
    عزیزم شما میتونی هنگام فرمت کردن از طریق بوت فرمت سریع رو انجام ندین (Quick Format) ، شما فرمت کامل رو انجام بدین
    نمایش امضاء

3. نمایش تشکر

4. عضو ثابت abc3x آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط booyegandom
    سلام دوست عزیز.
    عزیزم شما میتونی هنگام فرمت کردن از طریق بوت فرمت سریع رو انجام ندین (Quick Format) ، شما فرمت کامل رو انجام بدین
    چه جوری؟

5. عضو حرفه ای MoRe آواتار ها
    نمایش اطلاعات

منظورتون رو از جالب نبودن فرمت خوده برنامه نصب نمیفهمم فکر نکنم موردی داشته باشه با همون فرمت کنید خیالتون هم راحت باشه

و در مورد اون سوالتون تا اونجایی که یادم میاد برنامه نصب ویندوز 7 یه مدل فرمت بیشتر نداره و مثل xp دیگه فرمت به fat32 رو نداره و همچنین حالت غیر سریع

ولی از همونی که هست استفاده کنید احتمالا خود مایکروسافت استانداردترین حالت رو ساخته
    نمایش امضاء

6. نمایش تشکر

7. عضو ثابت abc3x آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط MoRe
    منظورتون رو از جالب نبودن فرمت خوده برنامه نصب نمیفهمم فکر نکنم موردی داشته باشه با همون فرمت کنید خیالتون هم راحت باشه

و در مورد اون سوالتون تا اونجایی که یادم میاد برنامه نصب ویندوز 7 یه مدل فرمت بیشتر نداره و مثل xp دیگه فرمت به fat32 رو نداره و همچنین حالت غیر سریع

ولی از همونی که هست استفاده کنید احتمالا خود مایکروسافت استانداردترین حالت رو ساخته
    به نظر شما فرقی بین فرمت چند دقیقه ای با چند ثانیه ای نیست؟

8. عضو حرفه ای MoRe آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط abc3x
    شما میخواید فایلها پاک بشه و روی اون درایو ویندوز نصب کنید به نظر من فرقی نمیکنه و خود مایکروسافت هم اومده اون کارو کرده ولی صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    نمایش امضاء

9. نمایش تشکر

10. عضو حرفه ای
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط abc3x
    با سلام و تبریک سال نو:
    ببینید دوست من؛ این‌طور نیست که فرمت Quick با فرمت Full تفاوتی نداشته باشه، تفاوت دارند ولی برای نصب ویندوز نیازی نیست که درایوتون رو به صورت Full فرمت کنید. نداشتن گزینه‌ی فرمت فول در برنامه‌ی پارتیشن‌بندی دیسک ویندوز نیز خود گواه این مطلب هست!
    حدا از اون، بسیاری از برنامه‌های پارتیشن‌بندی نیز به صورت پیش‌فرض فرمت Quick می‌کنن.
    پس از همون فرمت معمولی استفاده کنید و خیالتان راحت باشد!
    نا گفته نماند که همان‌طور که قبلاً در جاهای مختلف در این انجمن اشاره کردم، در مورد ویندوز ۷ و ۸، بهتره که درایور Active با درایو Windows یکی نباشه و به همین دلیل مایکروسافت درایو اکتیو را System Reserved صد مگابایتی در نظر می‌گیره!
    پس اگر شما پارتیشن System Reserved را ندارید، بهتره که پارتیشن اول که حاوی ویندوز هست را Delete کرده و سپس با دیسک ویندوز ۷ یا ۸ اقدام به ساخت مجدد آن و نصب ویندوز روی آن نمائید!
    نمایش امضاء

11. نمایش تشکر

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •