سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: درخواست فایل skyrimprefs.ini برای اجرای بازیTHE ELDER SCROLLS V SKYRIM DAWNGUARD

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض درخواست فایل skyrimprefs.ini برای اجرای بازیTHE ELDER SCROLLS V SKYRIM DAWNGUARD

سلام.کسی تا حالا بازی THE ELDER SCROLLS V SKYRIM DAWNGUARD رو بازی کرده؟فکر میکنم نسخه ی دوم بازی باشه درسته؟ نسخه ی اولش اسم ورژنش چیز دیکه بوده گمونم
    آقا ما این نسخه رو دانلود کردیم از یه سابت..!!!!!$%#@$#@ بعد از دانلود و اسکترکت متوجه شدم که این مهندسین عزیز!!! سورس بازی رو نذاشتن برای نصب!و اون رو مثل خرما همینطوری ریختن توی فولدر و فشرده کردند! و وقتی که میزنم اجرا یه پیغام میده ویندوز که میگه Unable to find an INI file.please re-install the skyrim again "یعنی فایل Ini پیدا نشده لطفا دوباره بنصبیدش" ! هه اونوقت با چی ببخشید؟؟؟
    کسی هست که این بازی رو دانلود و یا خریده باشه و این فایل رو برای من آپلود کنه؟حجمی هم نداره چون که فایلش INI هست یعنی متنی هست و برای تنظیمات هست معمولا.

ویرایش توسط Apollo11 : 10-08-2012 در ساعت 16:05

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

شما تاحالا این بازی رو بازی کردی ؟!!!اگه نکردی برو یه جا آزمایش کن ؛ من که بازی کردم از زندگی سیر شدم !!! اصلا قشنگ نیست !!! چه برسه دانلود کنی!
    .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط the king نمایش پست ها
    شما تاحالا این بازی رو بازی کردی ؟!!!اگه نکردی برو یه جا آزمایش کن ؛ من که بازی کردم از زندگی سیر شدم !!! اصلا قشنگ نیست !!! چه برسه دانلود کنی!
    میخواستم یعنی یه نظرخواهی هم کنم از دوستان ببینم این بازی در چه حدی هست و قشنگ هست یا خیر ولی الان متوجه شدم دیگه..
    ولی ظاهر بازیش رو که توی نت سرچ میکردم و یا شات ازش دیدم بازی قشنگی به نظر میاد
    حالا دوست عزیز به قول معروف شما بذارید اول اجراش کنم بعد بفرمایید که "آزمایشش کنم"! اجرا نمیشه آخه عرض کردم که تو پست قبلی.ندارید این فایل رو که گفتم؟اگه دی وی دی های بازی رو دارید لطفا برای بنده اگر زحمتی نیست این فایل رو آپلود کنید و یا اگر فایل دانلودیشو روی هارد دارید.ممنون میشم دوست عزیز.

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •