سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 31

موضوع: قصد خرید گوشی دارم، رنج قیمت 500~650

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

میخواستم بدونم که توی این گوشی های توی بازار ممکنه گوشی قلابی هم باشه؟ چه جوری باید تشخیص بدیم که اصل شرکت سازنده هست یا قلابیه؟

سوال دیگه اینکه:توی سیستم عامل های گوشی ها میخواستم ببینم کدوم سیستم عامل از همه بهتره؟ یعنی هم کارایی خوبی داشته باشه و هم نرم افزاراش فراوون باشه؟

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    6,687
    تشکر تشکر شده 
    4,659
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ya Mahdi نمایش پست ها
    سلام.

میخواستم بدونم که توی این گوشی های توی بازار ممکنه گوشی قلابی هم باشه؟ چه جوری باید تشخیص بدیم که اصل شرکت سازنده هست یا قلابیه؟

سوال دیگه اینکه:توی سیستم عامل های گوشی ها میخواستم ببینم کدوم سیستم عامل از همه بهتره؟ یعنی هم کارایی خوبی داشته باشه و هم نرم افزاراش فراوون باشه؟
    سلام حسین جان

دیگه به اون صورت خیر ! ولی یه کد بود وقتی میزدی معلوم میشد. الان درست یادم نمیاد.

برای انتخاب سیستم عامل باید نیاز های شما مشخص بشه.نمیشه گفت کدوم بهتره. هرکدوم کاربران خاص خودشون رو دارن

در حال حاضر IOS حرف اول رو میزنه ! نتایج تست ها هم نشون داده که آیفون یا یه CPU دو هسته ای با غول های 4 هسته ای اندروید رقابت کرده و حتی پیروز شده.

اما خب گوشی های این کمپانی یعنی اپل بسیار گرون هستن.

نرم افزار و بازی هم تا دلت بخواد برای IOS وجود داره واز این بابت هیچ نگران نباش.

============

در عوض اندروید هم ارزون هست . هم تنوع بسیار بسیار زیادی داره و هم این که بیشترین برنامه و بازی ها برای اندروید هستش.

کاربران بیشتری هم داره و قابلیت شخصی سازی بسیار بیشتری نسبت به سیستم عامل های دیگه داره که این قابلیت در اندروید L بیشتر هم شده .

جدیداً هم Google Play باز شده و به راحتی میشه دانلود کرد.

پیشنهاد میکنم اگه قصد خرید گوشی اندرویدی داری صبر کن تا سری جدید گوشی های اندرویدی با نسخه ی اندروید L وارد بازار بشن .

بهت اطمینان میدم که این صبر ارزشش رو داره.

البته الان هم اگه Nexus داشته باشی ، گوگل برای Developer ها اندروید L رو عرضه کرده اما هنوز باگ های زیادی داره و باید تا عرضه برای تمام گوشی ها صبر کرد.

================

ویندوز فون هم سیستم عامل بسیار خوبیه . و در نسخه ی جدید این سیستم عامل برخی مشکلات و کمبود ها برطرف شده. و از از سخت افزار به صورت بهینه استفاده

میکنه .

اما خب نرم افزار و بازی به اون صورتی که برای IOS و Android وجود داره برای این سیستم عامل وجود نداره.

من تا حالا با Windows Phone کار نکردم و اطلاعات دقیقی ندارم ازش.

توی این انجمن TerМiпAтoR و Apollo11 ویندوز فون دارن که قطعاً اطلاعاتشون در مورد Windows phone از من بسیار بیشتره

====================

این ها سه سیستم عامل برتر دنیای موبایل هستن که هر کدون کاربرانی دارن و هرکدوم مزیت ها و ایرادات خاص خودشون رو دارن

4. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما ARTHUR برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Qihoo 360
    تشکر تشکر کرده 
    1,054
    تشکر تشکر شده 
    886
    id تلگرام
    Autumn1994
    اعتبار کاربر
    1

سلامـ

تنها راه تشخیص گوشی اصلی با قلابی خرید از جاهای معتبره

توو ایران فقط یه سایت کــه محصولاتش معتبره ، از بیرونمـ کــه بخوای بخری مطمئنن جنس اصل نیست

==================

سیستمـ عامل اندروید

سیستم عامل متن بازیــه کــه نرم افزار واسش فراوونــه و کار باهاش خیلی راحتــه ، ویروسم واسش تا دلت بخواد هست

سیستم عامل ویندوز فون 8

نرم افزارای کمی داره و رابط کاربریش طوریــه که یکم اذیت میشی اما خب مث اندروید کار باهاش راحت نیس امــا بعد از مدتی بسیار واست جذاب میشـــه
    و گوشی ای نیس کــه دست هرکسی باشــه

=======================

پیشنهاد من برای خرید گوشی سیستم عامل اندروید هس ( گرچه خودم وین فون 8 ) ترجیه میدم

برای خرید، گوشی hct از بقیه برند ها از نظر سخت افزاری و مقاومت بدنه بهتره اما ساپورت ضعیفی از نظر آپدیت داره

بعد از htc پیشنهاد من LG هست ، شما توو هر تعمیرات گوشی که بری کمترین گوشی که برای تعمیر وجود داره سری گوشی های ال جی هس

...

6. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما autumn1994 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

درود

من یه گوشی تو همین بازه میخواستم بخرم که رنجم تغییر پیدا کرد به 800 تومن ، و در نهایت از سایت دیجی کالا خریداری کردم .
    ببینید شرکت هایی مثل سونی سامسونگ ال جی و خیلی از شرکتای دیگه نمایندگی هایی تو ایران دارن با نام های مختلف که ضمانت کارکرد این محصولات رو به من و شما میدن تا یه اطمینانی در خریدار حاصل بشه. این نمایندگی ها مطمئن باشید نمیان جنس غیر اصل بهتون تحویل بدن چون اگر این کار رو بکنند یک اینکه این فرصت بزرگ یعنی نماینده بودن رو از دست میدن و از طرفی خود شرکت سابقش خدشه دار میشه. خودم به این نتیجه رسیدم که خریداری از یه سایت معتبر خیلی قابل اطمینان تر از اینه که شما از یک شخص جنس بخرید.

$$:سیستم عامل آی او اس به محصولات شرکت اپل تعلق داره ، تو دنیا گرون بودن محصولات اپل کامل مشهوده چه برسه به ایران خودمون با این اقتصاد رو به رشد! خب به نظرم کمتر ایرانی به آی او اس رو میاره به جز دوستانی که جیب بابایی واسشون کاروانسراست و هرچی در اختیار دارن نامبر وانه.در هر صورت کیفیت ساخت اپل شماره یکه

ريال ريال:اگه اقتصادی فکر میکنید اندروید بهترین گزینه برای شما خواهد بود، تنوع گوشی های ساخته شده با سیستم عامل شرکت گوگل بسیار زیاده.با هرنوع قدرت سخت افزاری و نرم افزاری و هر برندی این سیستم عامل خودش رو شازگار کرده.

در مورد ویندوز فون نظری ندارم

!?!? : تعداد نرم افزار های اندروید بسیار زیاده . آی او اس هم همین طور . ولی تا جایی که من خبر دارم استفاده از آی او اس تو ایران با مشکلاتی مواجه هست بازم اطمینان ندارم شایدالان حل شده باشه. بازار رو نمیشه پیش بینی کرد ، یه بار پیش بینی میشه قیمت ها میان پایین تا یه هفته دیگه ، ولی کاملا برعکس میشه پس اگه قصدتون خرید هست باید هوشیار باشید
    ؟!؟! : شرکت هایی مانند مایکروسافت گوگل اپل و ... تنها دلیل ارائه آپدیت برای سیستم عاملشون رو کمک به راحتی کاربر نمیدونن ، اونها اول به اقتصاد خودشون فکر میکنن. یه شرکت مثل گوگ با ارائه سیستم عامل جدید علاوه بر ایجاد محیط کاربری جدید شرکت های سازنده گوشی رو مجبور به ساخت گوشی هایی با قدرت سخت افزاری بالا تری میکنه و با این کار خریدار را مجبور به خرید نسخه جدید تر یعنی گرون تر میکند .پس این استراتژی که دوستمون آرتور بیان کردن که منتظر ارائه نسخه جدید باشید به نظرم صحیح نیست (هر چند وسوسه کنندس اما اندروید همون اندرویده (لینوکسه :)) ) و این قد که بزرگش کردن نیست ) .
    اگه میخواین خریدتون مطمئن باشه از یه جای معتبر ترجیحا از یه سایت معتبر خریداری کنین که هم ضمانت اصل رو داره هم قابلیت برگش محصول رو . خرید با ضمانت نامه یعنی محصولتون اصله (شاید ساخت چین باشه اما هر چینی چینی نیست ) خرید هایی که بدون ضمانت از بانه و اونطرفا انجام میشه اصلا عقلانی نیست و یه ریسکه .مثال دو ملیون میدید گوشی میگیرید دو روز بعد گوشی خراب میشه و اینجاست که ضمانت بدرد میخوره .

++ : هر سیستم عامل ویژگی خودش و داره من از ویندوزفون استفاده نکردم پس نظر نمیدم . ولی هر سیستم عامل ویژگی های خودش رو داره ، اگه بحث مالی در میون نباشه مطمئنن من آی او اس رو پیشنهاد میدم و اگر محدودیت مالی در میان باشه اندروید بهترین گزینه خواهد بود

پیروز باشید
    موفق باشید
    PC یه چیزِ دیگست :-)

8. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Qihoo 360
    تشکر تشکر کرده 
    1,054
    تشکر تشکر شده 
    886
    id تلگرام
    Autumn1994
    اعتبار کاربر
    1

IOS برای ایران خوب نیس ، فک کن بولوتوث نمیتونی برای بقیه گوشی ها بفرستی

10. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما autumn1994 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط autumn1994 نمایش پست ها

آره فکر کنم این طوری باشه؛منم شنیدم!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,309
    تشکر تشکر شده 
    2,145
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط autumn1994 نمایش پست ها
    جیلبریک اومده براش!هرچند برای ورژن های جدیدتر کمی صبر و تحمل لازمه تا دوستان هکر جیلبریکش کنن.
    مادری فرزند خود را هدیه کرد
    تقدیم در راه پسر فاطمه کرد..

14. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما a.abedzadeh313 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    6,687
    تشکر تشکر شده 
    4,659
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arefgh96
    شرکت هایی مانند مایکروسافت گوگل اپل و ... تنها دلیل ارائه آپدیت برای سیستم عاملشون رو کمک به راحتی کاربر نمیدونن ، اونها اول به اقتصاد خودشون فکر میکنن. یه شرکت مثل گوگ با ارائه سیستم عامل جدید علاوه بر ایجاد محیط کاربری جدید شرکت های سازنده گوشی رو مجبور به ساخت گوشی هایی با قدرت سخت افزاری بالا تری میکنه و با این کار خریدار را مجبور به خرید نسخه جدید تر یعنی گرون تر میکند .پس این استراتژی که دوستمون آرتور بیان کردن که منتظر ارائه نسخه جدید باشید به نظرم صحیح نیست (هر چند وسوسه کنندس اما اندروید همون اندرویده (لینوکسه :)) ) و این قد که بزرگش کردن نیست ) .
    همیشه اینطور نیست ... برای مثال وقتی ویندوز فون 8 منتشر شد همه منتظر معرفی گوشی های سطح بالا از سوی نوکیا بودند اما نوکیا به معرفی 2 گوشی سطح متوسط بسنده کرد.( Lumia 520 و Lumia 620). و جالب تر آنکه هیچ کس فکر نمیکرد 520 پرفروش ترین گوشی ویندوزی باشد.
    این فروش انقدر برای نوکیا لذت بخش بود که گوشی های رده متوسط دیگری رو هم از جمله Lumia 525 رو معرفی کرد.

پس همیشه معرفی نسخه ی جدید سیستم عامل اندروید به معنی معرفی ( فقط) پرچم داران نیست.

=========================
    اگر صبر کنید تا گوشی های جدید اندرویدی با نسخه ی L وارد بازار شوند چند مزیت دارد.

اول این که قیمت گوشی های قدیمی تر به نسبت کاهش پیدا میکنه .

ثانیاً حسین عزیز که از بودجه حرفی نزدند ، شاید قصد خرید گوشی های سطح بالا رو داشته باشند بنابراین یکمی صبر باعث میشه گزینه های بیشتر و البته بهتری داشته باشن
    =========================

توضیحی کوتاه در مورد ران تایم جدید ART :

یکی از اتفاقات مهم در اندروید L جایگزینی ران تایم ART به جای Dalvik هستش.(دیگه نمیشه مثل اندروید کیت کت بین این دو سوئیچ کرد)

این یعنی سرعت اجرای اپلیکیشن ها تقریباً 2 برابر میشه و از منابع سخت افزاری کمتر استفاده میشه.

نکته ی مهم بعدی اینه که ART از پردازش 64 بیتی پشتیبانی میکنه !

به وسیله ی ART گرافیک هم ارتقاء پیدا میکنه .

بنابراین باید منتظر غول هایی با قدرت سخت افزاری بسیار بسیار بالا باشیم

16. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما ARTHUR برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali79 نمایش پست ها
    جیلبریک اومده براش!هرچند برای ورژن های جدیدتر کمی صبر و تحمل لازمه تا دوستان هکر جیلبریکش کنن.

میشه در مورد جیلبریک یه کم توضیح بدی که اصلاً چیه؟ فقط اسمشو شنیدم اصلاً نمیدونم چیه! تلفظ دقیقش هم نمیدونم چیه؟

18. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ya Mahdi نمایش پست ها

میشه در مورد جیلبریک یه کم توضیح بدی که اصلاً چیه؟ فقط اسمشو شنیدم اصلاً نمیدونم چیه! تلفظ دقیقش هم نمیدونم چیه؟

با جیلبریک کردن دستگاه اپل, شما می توانید به فایل های سیستمی سیستم عامل دستگاهتان ( iOS ) دسترسی داشته باشید. یکی از سرویس هایی که جیلبریک کردن به شما می دهد این است که می توانید با نصب برنامه AppSync برنامه های کرک شده را بطور رایگان روی دستگاه تان (آیفون٬ آی پاد٬ آی پد و اپل تی وی ) نصب کنید. در غیر اینصورت (یعنی اگر دستگاهتان جیلبریک نباشد باید یک اکانت اپل تهیه کنید و ازapp store برنامه ها را بخرید.)

باید بگم جیلبریک واسه اپل هست واسه اندرویدی ها میشه همون روت که یعنی برداشتن محدودیت ها و هر کاری که با گوشی بخواین بکنین

عنوان: جیلبریک

در ضمن تلفظش هم اینطوریه JAIL BREAK

20. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •