سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 54

موضوع: مشاوره برای خرید اسمارت فون با بودجه نزدیک به 700 هزار تومن

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    97
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشاوره برای خرید اسمارت فون با بودجه نزدیک به 700 هزار تومن

میخوام با بودجه ی نهایت هفتصد تومنی یه اسمارت فون با سیستم عامل آندروید بگیرم ، برندش برام فرقی نمیکنه مهم کیفیتو کاراییشه، دیگه اگه سوالی مونده دوستانِ متخصص باید بپرسن ازم!
    دوستان فقط یه مسئله دیگه ایم مطرحه اونم این که میخوام با توجه به انتشار ورژن 5 اندروید گوشی مذکور رو هم با این سیستم عامل تهیه کنم چطوری میتونم اینکار رو بکنم؟
    یه نکته ی دیگم که شاید طرحش لازم باشه اینه که قصد دارم خرید اینترنتی انجام بدم شاید قیمت ها نازل تر باشه

یه توضیح مختصری راجب انتظاراتم بگم:

من در وهله اول قدرت سخت افزاریش برام مهمه خیلی.. ترجیح میدم از این جهت تا میشه سریع باشه
    بعد از اون کیفیت دوربینهاش و البته فلش داشتنش برام مطرحه ،همچنین داشتن امکانات جی پی اس قطب نما و خیلی تایین کنندست برام، مثلا ببین من یه گوشی هواوی 350 تومنی رو دیدم که همه ی این امکانات رو باهم داشت ولی سامسونگ 600 تومنی دیدم که نصف این امکانات رو داشت فقط ،ینی حتی دوربینش هم فلش نداشت،واقعا برام عجیب بود یه همچین چیزی ! در صورت امکان اندروید پنج رو هم ساپورت کنه

بعد مسئله ی بعدی مسئله قیمته
    سایت دیجی کالا "مثلا"قیمت sony t2 رو زده تقریبا 850 تومن!
    تجربه ثابت کرده که قیمت های بازار معمولا 100 200 تومن از دیجیکالا هم بیشترن
    ولی سایت مبایل.آی آر زده با قیمت 650 ای هم گیر میاد
    الان من چیکار کنم باید که گوشی رو با نازل ترین قیمت ینی 650 تومن بگیرمش؟
    [حذف شد، مغایر با قوانین انجمن]

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط PRINCE نمایش پست ها
    میخوام با بودجه ی نهایت هفتصد تومنی یه اسمارت فون با سیستم عامل آندروید بگیرم ، برندش برام فرقی نمیکنه مهم کیفیتو کاراییشه، دیگه اگه سوالی مونده دوستانِ متخصص باید بپرسن ازم!
    دوستان فقط یه مسئله دیگه ایم مطرحه اونم این که میخوام با توجه به انتشار ورژن 5 اندروید گوشی مذکور رو هم با این سیستم عامل تهیه کنم چطوری میتونم اینکار رو بکنم؟
    یه نکته ی دیگم که شاید طرحش لازم باشه اینه که قصد دارم خرید اینترنتی انجام بدم شاید قیمت ها نازل تر باشه

من در وهله اول قدرت سخت افزاریش برام مهمه خیلی.. ترجیح میدم از این جهت تا میشه سریع باشه
    بعد از اون کیفیت دوربینهاش و البته فلش داشتنش برام مطرحه ،همچنین داشتن امکانات جی پی اس قطب نما و خیلی تایین کنندست برام، مثلا ببین من یه گوشی هواوی 350 تومنی رو دیدم که همه ی این امکانات رو باهم داشت ولی سامسونگ 600 تومنی دیدم که نصف این امکانات رو داشت فقط ،ینی حتی دوربینش هم فلش نداشت،واقعا برام عجیب بود یه همچین چیزی ! در صورت امکان اندروید پنج رو هم ساپورت کنه

بعد مسئله ی بعدی مسئله قیمته
    سایت دیجی کالا "مثلا"قیمت sony t2 رو زده تقریبا 850 تومن!
    تجربه ثابت کرده که قیمت های بازار معمولا 100 200 تومن از دیجیکالا هم بیشترن
    ولی سایت مبایل.آی آر زده با قیمت 650 ای هم گیر میاد
    الان من چیکار کنم باید که گوشی رو با نازل ترین قیمت ینی 650 تومن بگیرمش؟
    من یه سه سالی میشه خیلی پیگیر دنیای اسمارت فون ها شدم.برند مورد علاقم هم سونی هست سوالی هم داشتید درخدمتم.

همیشه قیمت های دیجی کالا از بازار گرونتره.بازار همیشه ارزون تره.ولی سایت های دیگه برعکسه.خرید اینترنتی یا حضوری میخواین؟؟

t2 واقعا گوشی خوبیه اندروید پنج همش براش اومده.اما کمترین قیمت 840 هست.البته با گارانتی.بدون گارانتی توی نت 750 هم هست.اگر خرید اینترنتی خواستید بگید که سایت بدم.

درضمن اگر واستون مقدور نیس که هزینه رو ببرید بالا تا هفتصد تومن اگر صفحه بزرگ بخواید t3 پیشنهاد میدم و اگر صفحه مهم نیس m2 aqua پیشنهاد میدم که ضداب هم هست.به نظر من که عالین این گزینه ها.m2 aqua که به طور مستقیم به اندروید 5.1.1 اپدیت میشه.t3 رو نمیدونم بررسی میکنم بهتون میگم.

حالا هرکدوم خواستید بگید تا توضیحات بیشتر یا سوالی دارید جواب بدم.به نظر من که همین سه تا گزینه های مناسبی هستن.

3. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط PRINCE نمایش پست ها

سلام. با بودجه شما Galaxy s3 یا S4 رو بهتون پیشنهاد میدم که الان قیمتشون تو همین حدوداست.

5. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Secure برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Gem نمایش پست ها

سلام. با بودجه شما Galaxy s3 یا S4 رو بهتون پیشنهاد میدم که الان قیمتشون تو همین حدوداست.
    علیرضا جان s3 به لالی پاپ اپدیت نشده.اس4 هم که اپدیت شده چهارهسته ایش بهتره.اگر هم بخوان اس4 بخرن به نظرم سونی زد وان بهتره.الان شرکت معتبر مایکروتل پلاس با گارانتی داره زیر قیمت بازار میده 820 تومن یعنی از t2 هم کمتر.

7. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    1,609
    تشکر تشکر شده 
    966
    اعتبار کاربر
    1

سلام عزیز با توجه به نظر دوستان منم اینا معرفی میکنمHuawei Ascend G7 - مشخصات گوشی موبایل هواوی استد جی 7 | mobile.ir - مرجع موبایل ایران

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ali hosein برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    علیرضا جان s3 به لالی پاپ اپدیت نشده.اس4 هم که اپدیت شده چهارهسته ایش بهتره.اگر هم بخوان اس4 بخرن به نظرم سونی زد وان بهتره.الان شرکت معتبر مایکروتل پلاس با گارانتی داره زیر قیمت بازار میده 820 تومن یعنی از t2 هم کمتر.
    ممنون آقا محمدرضا بابت راهنماییت. بنده چون یکی از اقوام S3 رو 710000 تومن خریده بود، بهشون پیشنهاد دادم.نمیدونستم به آندروید 5 آپدیت نمیشه.

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Secure برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    2,323
    تشکر تشکر شده 
    1,054
    اعتبار کاربر
    1

lg leon رو بهتون پیشنهاد میدم هم ارزون تر هست هم اندروید 5 هست و هم اندروید جدید حتما واسش میاد یک بار آپدیت میشه سری های میان رده الجی طرف های 600-700 دوربین خوب و رم خوب و سرعت خوب طراحی شیک
    محتاجیم به دعا

خدایا به امید تو
    خدایا تنها امیدم تویی

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mehran34 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    2,323
    تشکر تشکر شده 
    1,054
    اعتبار کاربر
    1

توی میان رده با این قیمت اصلا سمت سامسونگ نرو . . . هواوی هم اصلا به فکر آپدیت کردنش نباش تو گوشی های پرچمدار هم ایفون و سامسونگ سری اس رو فقط بهتون پیشنهاد میکنم البته در مورد سونی چیزی نمیدونم ولی سونی هم پشتیبانی خیلی خوبی از سری زد داشته موتورولا رو هم یک نگاه کنید البته سخت گیر میاد تو بازار برند های چینی هم نظری ندارم در مورد خرید اس 4 و اس 3 بهتون اصلا چنین پیشنهادی نمیدنم شما این الجی رو که گفتم با قیمت 500 هزارتومن میتونید بخرید و راحت دو سال ازش استفاده کنید هم جدیدترین اندروید هم خدمات گارانتی الجی موفق باشید
    محتاجیم به دعا

خدایا به امید تو
    خدایا تنها امیدم تویی

15. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما mehran34 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    97
    اعتبار کاربر
    1

این گوشی اس 3که میگن قدیمی شده
    اس 4 هم که قیمتش با بودجه من نمیخونه که: )) !

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    97
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
    توی میان رده با این قیمت اصلا سمت سامسونگ نرو . . . هواوی هم اصلا به فکر آپدیت کردنش نباش تو گوشی های پرچمدار هم ایفون و سامسونگ سری اس رو فقط بهتون پیشنهاد میکنم البته در مورد سونی چیزی نمیدونم ولی سونی هم پشتیبانی خیلی خوبی از سری زد داشته موتورولا رو هم یک نگاه کنید البته سخت گیر میاد تو بازار برند های چینی هم نظری ندارم در مورد خرید اس 4 و اس 3 بهتون اصلا چنین پیشنهادی نمیدنم شما این الجی رو که گفتم با قیمت 500 هزارتومن میتونید بخرید و راحت دو سال ازش استفاده کنید هم جدیدترین اندروید هم خدمات گارانتی الجی موفق باشید
    ممنون آقا محمدرضا بابت راهنماییت. بنده چون یکی از اقوام S3 رو 710000 تومن خریده بود، بهشون پیشنهاد دادم.نمیدونستم به آندروید 5 آپدیت نمیشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali hosein نمایش پست ها
    سلام عزیز با توجه به نظر دوستان منم اینا معرفی میکنمHuawei Ascend G7 - مشخصات گوشی موبایل هواوی استد جی 7 | mobile.ir - مرجع موبایل ایران
    نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dead Terminator نمایش پست ها
    سلام . من چندتا گوشی به ترتیب ترجیح خودم پیشنهاد میکنم :

Huawei Ascend P6

LG G3 Beat Dual SIM - D724

HTC Desire 620G dual sim

Samsung Galaxy S4 Mini

دیگه انتخاب آخر با شماست ولی فکر نمیکنم به غیر G3 از اندروید 5 پشتیبانی کنند . یا اگرم بکنند به مشکل برمیخورند . ولی اگه 100 هزار تومن دیگه میزاشتید روش انتخاب های بسیار مناسب تری نسبت به قیمت ها میداشتید .
    رفقا این 3تا گوشی چشممو گرفتن

http://www.digikala.com/Compare/DKP-...509/DKP-34939/
    دوستان این لینک بالا رو ببینید Huawei Honor 3C Dual SIM - U10 و Sony Xperia T3 D5103 و Sony Xperia SP رو ببینید (دو تا فاصله گذاشتم بین حروف اونارو بردارین که نمایش بده)
    بنظرتون کدوم مناسب تره برا خرید؟
    الان T3 و honor 3c نزدیک 100 200 تومن اختلاف قیمت دارن!ولی هواوی یه گیگ رمش از سونی قوی تر هم هست!الان اینجا من شدیدا گیج شدم هواوی به نظر بسیار مقرون به صرفه تر میاد رمش هم بیشتره.. الان بنظرتون کدومو انتخاب کنم خوبه؟ خفن گیج شدم هواوی چینیه کالای چینیو به غیرقابل اعتماد بودن میشناسن همه سونی ژاپنی پرستیژشم بالاس ولی قیمت و ارقام یه حرف دیگه دارن میزنن وسوسه میکنن ادمو!

18. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما PRINCE برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •