سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 54

موضوع: مشاوره برای خرید اسمارت فون با بودجه نزدیک به 700 هزار تومن

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    97
    اعتبار کاربر
    1

upدوستان
    [حذف شد، مغایر با قوانین انجمن]

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    DrWeb
    تشکر تشکر کرده 
    2,836
    تشکر تشکر شده 
    2,728
    اعتبار کاربر
    1

سلام خدمت شما دوست گرامی

نظر من اینه که از بین گوشی های زیر یکی رو انتخاب کنی :

Galaxy S3 Neo

Xperia ZR

Ascend G7

Galaxy A3

Desire 816

این گوش های طبق خواسته هایی که گفتی معرفی شده....
    من خودم اهله گوشی بازی نیستم زیاد ولی یه چیزایی هم سرم میشه

دوستان هم مدل های خوبی معرفی کردن...حالا دیگه میمونه انتخاب خود شما که کدوم رو مپسندی...

همه ی گوشی های معرفی شده از نظر کارایی توی اون رنج قیمت 700 ..خوبن

فقط حواست باشه دیزایر 816 مدل G رو نگیری...ضعیف تره

سوالی بود در خدمتم...

3. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Satanic برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,523
    تشکر تشکر شده 
    825
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    سامسونگ بهترین رابط کاربری تو دنیای اندروید رو داره و از امار و ارقام مشخسه که بهترینه دنیای اندوریده و رقیب اپل و با هواوی قابل مقایسه نیست
    من با گلکسی اس 3 نه مدل اولین اس 3 این مدل 2014 منتشر شده :

I9301I Galaxy S3 Neo بیشتره میان رده ها رم یک گیگ دارن اما این با رم یکو نیم سرعت بیشتری داره 16 گیگ حافظه داخلی دوربین خوب و فلش پردازنده چهار هسته ای . با شیشصد تومن گیر میاد صد تومن میمونه ولی اندروید 4.4 بالاتر نداره

اما اگر دوربین بازم بهتر و سرعت بیشتر و اپدیت به اندروید پنج میخواین باید هشتصد تومن خرج کنید و s4 بگیرین گزینه بهتری فکر نمیکنم باشه.

5. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما navid1377 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط PRINCE نمایش پست ها
    رفقا این 3تا گوشی چشممو گرفتن

http://www.digikala.com/Compare/DKP-...509/DKP-34939/
    دوستان این لینک بالا رو ببینید Huawei Honor 3C Dual SIM - U10 و Sony Xperia T3 D5103 و Sony Xperia SP رو ببینید (دو تا فاصله گذاشتم بین حروف اونارو بردارین که نمایش بده)
    بنظرتون کدوم مناسب تره برا خرید؟
    الان T3 و honor 3c نزدیک 100 200 تومن اختلاف قیمت دارن!ولی هواوی یه گیگ رمش از سونی قوی تر هم هست!الان اینجا من شدیدا گیج شدم هواوی به نظر بسیار مقرون به صرفه تر میاد رمش هم بیشتره.. الان بنظرتون کدومو انتخاب کنم خوبه؟ خفن گیج شدم هواوی چینیه کالای چینیو به غیرقابل اعتماد بودن میشناسن همه سونی ژاپنی پرستیژشم بالاس ولی قیمت و ارقام یه حرف دیگه دارن میزنن وسوسه میکنن ادمو!
    اس پی که دیگه تولید نمیشه.پشتیبانی نرم افزاری هم نداره.این به کل هیچ!

اون دوتا هم با اینکه من سونی دوست دارم میگم هوآوی رو بردارید.هم دوربین جلو با مگاپیکسل بیشتر و یک گیگ رم بیشتر هم داره.

فقط از پشتیبانی نرم افزاریش مطمئن بشید.اکسپریا تی 3 هم وضعیتش مشخص نیست که سونی میخواد به اندروید پنج اپدیتش کنه یا نه.

ولی درکل به نظر من یه جوری پول جور کنید t2 بگیرید.واقعا گوشی راضی کننده ای هست و هم ارزش بیشتری نسبت به اینا داره.

اگر نمیتونید اضافه کنید بودجه رو همون هواوی بگیرید.
    لینک زیر هم نگاهی کنید خالی از لطف نیست.
    عنوان: مقایسه

قیمت ام2 رو اینجا ملاحضه بفرمایید.نسخه ضد ابش.
    عنوان: m2 aqua

7. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    97
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Satanic نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست گرامی

نظر من اینه که از بین گوشی های زیر یکی رو انتخاب کنی :

Galaxy S3 Neo

Xperia ZR

Ascend G7

Galaxy A3

Desire 816

این گوش های طبق خواسته هایی که گفتی معرفی شده....
    من خودم اهله گوشی بازی نیستم زیاد ولی یه چیزایی هم سرم میشه

دوستان هم مدل های خوبی معرفی کردن...حالا دیگه میمونه انتخاب خود شما که کدوم رو مپسندی...

همه ی گوشی های معرفی شده از نظر کارایی توی اون رنج قیمت 700 ..خوبن

فقط حواست باشه دیزایر 816 مدل G رو نگیری...ضعیف تره

سوالی بود در خدمتم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    اس پی که دیگه تولید نمیشه.پشتیبانی نرم افزاری هم نداره.این به کل هیچ!

اون دوتا هم با اینکه من سونی دوست دارم میگم هوآوی رو بردارید.هم دوربین جلو با مگاپیکسل بیشتر و یک گیگ رم بیشتر هم داره.

فقط از پشتیبانی نرم افزاریش مطمئن بشید.اکسپریا تی 3 هم وضعیتش مشخص نیست که سونی میخواد به اندروید پنج اپدیتش کنه یا نه.

ولی درکل به نظر من یه جوری پول جور کنید t2 بگیرید.واقعا گوشی راضی کننده ای هست و هم ارزش بیشتری نسبت به اینا داره.

اگر نمیتونید اضافه کنید بودجه رو همون هواوی بگیرید.
    لینک زیر هم نگاهی کنید خالی از لطف نیست.
    عنوان: مقایسه

قیمت ام2 رو اینجا ملاحضه بفرمایید.نسخه ضد ابش.
    عنوان: m2 aqua

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1377 نمایش پست ها
    سلام
    سامسونگ بهترین رابط کاربری تو دنیای اندروید رو داره و از امار و ارقام مشخسه که بهترینه دنیای اندوریده و رقیب اپل و با هواوی قابل مقایسه نیست
    من با گلکسی اس 3 نه مدل اولین اس 3 این مدل 2014 منتشر شده :

I9301I Galaxy S3 Neo بیشتره میان رده ها رم یک گیگ دارن اما این با رم یکو نیم سرعت بیشتری داره 16 گیگ حافظه داخلی دوربین خوب و فلش پردازنده چهار هسته ای . با شیشصد تومن گیر میاد صد تومن میمونه ولی اندروید 4.4 بالاتر نداره

اما اگر دوربین بازم بهتر و سرعت بیشتر و اپدیت به اندروید پنج میخواین باید هشتصد تومن خرج کنید و s4 بگیرین گزینه بهتری فکر نمیکنم باشه.

دوستان یه مدل گوشی پیدا کردم Huawei Ascend G750 U10 Dual SIM مشخصاتش شدیدا تعجب برانگیز بود دوربین 13 سی پی یو هشت هسته ای رم دو فقط هم با 700 هزار تومن :/ نظرتون راجع بهش چیه؟ من تا پیش از این دیگ تقریبا میخواستم سونی t3 رو بگیرم"اونم همین قیمته" ولی این باعث شد شدیدا مردد بشم الان باید چیکار کنم؟ :/
    نظرات سایت دیجیکالا رو خوندم هیچ کس نمیگفت که خریدم و راضی نیستم ولی همه فقط نهایتا سه هفته بود ک دستشون بوده و مدت زیادی بنظر نمیرسید که گذشته باشه براشون.. الان نظرتون چیه واقعا این هشت تا هسته و رم دو گیگ میتونه از تی 3 بهتر باشه؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

دوستان یه مدل گوشی پیدا کردم Huawei Ascend G750 U10 Dual SIM مشخصاتش شدیدا تعجب برانگیز بود دوربین 13 سی پی یو هشت هسته ای رم دو فقط هم با 700 هزار تومن :/ نظرتون راجع بهش چیه؟ من تا پیش از این دیگ تقریبا میخواستم سونی t3 رو بگیرم"اونم همین قیمته" ولی این باعث شد شدیدا مردد بشم الان باید چیکار کنم؟ :/
    نظرات سایت دیجیکالا رو خوندم هیچ کس نمیگفت که خریدم و راضی نیستم ولی همه فقط نهایتا سه هفته بود ک دستشون بوده و مدت زیادی بنظر نمیرسید که گذشته باشه براشون.. الان نظرتون چیه واقعا این هشت تا هسته و رم دو گیگ میتونه از تی 3 بهتر باشه؟
    اینم گزینه خوبی هست.با این تفاسیر باید با تی 2 مقایسه بشه.که واقعا قیمت کمتری داره.

اما بودجه بره بالا بهتره سونی و سامسونگ و .... برندهای معتبر تر خریداری بشه.

نسخه اندرویدش قدیمی هست.

10. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,523
    تشکر تشکر شده 
    825
    اعتبار کاربر
    1

هشت هسته هیچوقت به کار نمیاد سی پی یو ایفون دو هسته ایه! چهار هسته هم خیلی کم پیش میاد از کل توان هر چهار هسته استفاده کنیم برسه به هشت

بعدش اول گفتین اندروید لالیپاپ ینی پنج میخواین این که کیت کت هم نیست ینی 4.4 , اندروید چهاره
    وزن زیادی هم داره چهل گرم از اس 4 سنگین تره

رمشون یکیه حافظه داخلی اس 4 بیشتره

رابط کاربری زیبای تاچ ویز ساسونگ با رابط هواوی قابل مقایسه نیست

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما navid1377 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    DrWeb
    تشکر تشکر کرده 
    2,836
    تشکر تشکر شده 
    2,728
    اعتبار کاربر
    1

سلام...دوسته عزیز گوشی های هواوی از سخت افزار ضعیفی برخوردارن...همیشه به اون چیزی که روی کاغذ گفته شده اکتفا نکنید

حتی گاهی اوقات هم گفته شده که از سخت افزار گفته شده یه چیزی پایین تر روی گوشی هاش میزاره !!!

کلن من پیشنهاد میکنم به جز مدل های جدید هواوی دور بقیه رو خط بکش..تمرکزت روی همون سامسونگ و سونی و اچ تی سی باشه

چیپست مدیاتک که هواوی توی این گوشی به کار برده قابل مقایسه با چپست های کوالکوم ( اسنپ دراگون ) 400 و 410 که توی گوشی های

Galaxy A3 و Htc desire 816 استفاده شده نیست...همین طور پردازنده گرافیکی و نسخه اندروید و توان Cpu ....

اینا بخشی از برتری های اون گوشی ها نسبت به این مدل هواوی بود

14. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Satanic برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    97
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    اینم گزینه خوبی هست.با این تفاسیر باید با تی 2 مقایسه بشه.که واقعا قیمت کمتری داره.

اما بودجه بره بالا بهتره سونی و سامسونگ و .... برندهای معتبر تر خریداری بشه.

نسخه اندرویدش قدیمی هست.
    بودجم همینه متاسفانه جا نداره دیگه
    هردوشون تو یه رنج قیمتن تی 3 و این هواوی .. تی 2 از تی 3 قدیمی تره دیگه اره؟
    بین این دوتا موندم الان
    هشت هسته هیچوقت به کار نمیاد سی پی یو ایفون دو هسته ایه! چهار هسته هم خیلی کم پیش میاد از کل توان هر چهار هسته استفاده کنیم برسه به هشت

بعدش اول گفتین اندروید لالیپاپ ینی پنج میخواین این که کیت کت هم نیست ینی 4.4 , اندروید چهاره

آیفون رو میگن چون سیستم عاملش متفاوته و اندروید نیست به این صورت عمل میکنه واس همین اظار میشه نباید آی او اس رو با اندروید قیاس کرد

اره خیلی مایلم اندرویدش پنج باشه.. یعنی این گوشی هیچ جوره قابل ارتقا به اندروید پنج نیست؟ t3 چطور؟راستی فرق t2 با t3 رو هم نفهمیدم اخر!تی 3 باید جدیدتر باشه دیگه نه؟

اس 4 در بهترین حالت860 70 تومن پولشه ک اینطوریم پیدا نمیشه 900 تومنیشو گرفت ک قیمتش بالاس با بودجم نمیخونه اصلا

نقل قول نوشته اصلی توسط Satanic نمایش پست ها
    سلام...دوسته عزیز گوشی های هواوی از سخت افزار ضعیفی برخوردارن...همیشه به اون چیزی که روی کاغذ گفته شده اکتفا نکنید

حتی گاهی اوقات هم گفته شده که از سخت افزار گفته شده یه چیزی پایین تر روی گوشی هاش میزاره !!!

کلن من پیشنهاد میکنم به جز مدل های جدید هواوی دور بقیه رو خط بکش..تمرکزت روی همون سامسونگ و سونی و اچ تی سی باشه

چیپست مدیاتک که هواوی توی این گوشی به کار برده قابل مقایسه با چپست های کوالکوم ( اسنپ دراگون ) 400 و 410 که توی گوشی های

Galaxy A3 و Htc desire 816 استفاده شده نیست...همین طور پردازنده گرافیکی و نسخه اندروید و توان Cpu ....

اینا بخشی از برتری های اون گوشی ها نسبت به این مدل هواوی بود

این گوشیای ک میگی ک در حد بودجه من نیستن که من 700 بودجمه، دیزایر بالا یک تومنه : ))
    بابا دوستان به بودجه هم توجه کنید
    من متاسفانه از گرافیک ک سر در نمیارم عددی نیست هرگوشی یه مُدلی زده نمیفهمه آدم
    بنابراین بنظره تو این هواوی ک مد نظرمه قابل اتکا نیست؟ ولی نظرات سایت دیجی کالا رو ک خوندم هرکی خریده بود و چند مدت استفاده کرده بود ابراز رضایت کرده بود که!

وای رفقا چیکار کنم من شدیدا موندم

16. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما PRINCE برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    DrWeb
    تشکر تشکر کرده 
    2,836
    تشکر تشکر شده 
    2,728
    اعتبار کاربر
    1

دوسته عزیز کجا بالای 1 تومنه !!! من قیمت رو به روز دادم بهت..از خود سایت Mobile.ir گرفتم

ولی خدایی الان که نگاه میکنم سایت Digikala زده 1 تومن..gsmaria زده 900 تا و سایت Mobile.ir هم زده 690 تا 730...

چرا ایجوریه ؟

فقط به خاطر 2 سیم بودنش این همه اختلاف قیمت ؟

گوشی های T2 و T3 سونی به فاصله 2 ماه از هم معرفی شدن..T2 اردیبهشت و
    T3 هم تیر ...سال 93

فرق T2 و T3 :

T2

صفحه 6 اینچی داره..دوربین 13.. آندروید 4.3 (ژلی بین) , (قابل ارتقاء به آندروید 4.4.2 كيت كت)

T3

صفحه 5.3 اینچی...دوربین 8 ... آندروید 4.4.2

و هر 2 گوشی قابلیت ضد اب بودن و ضد غبار رو ندارن

حالا مقایسه این 2 مدل با مدل M2 Aqua

همه از یه نوع پردازنده استفاده میکنن ولی توان پردازشی M2 ضعیف تره ..

چهار هسته ای 1.2 گیگاهرتز که مدل های T3 و T2 با 1.4 گیگاهرتز

دوربین 8 . دوربین جلو VGA یا همون تقریبا 1 مگاپیکسل

شیشه ضد خش و قابلیت ضد اب و گرد و غبار

اگه سوالی بود و جایی رو متوجه نشدی در خدمتم

ویرایش :

اینم بگم که رم این گوشی ها با توجه به مشخصات قدرتمندی که دارن هم خونی نداره !!!

رم همه شون
    1 هه ...اگه یکی از این مدل ها رو انتخاب کردی زیاد برنامه نصب نکن و سعی کن از برنامه بهینه سازی رم استفاده کنی تا پردازش های بی استفاده و برنامه های باز بی کاربرد رو ببنده

18. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Satanic برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •