سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشاوره در مورد گوشی Z3 Compact سونی

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    238
    اعتبار کاربر
    1

Unhappy مشاوره در مورد گوشی Z3 Compact سونی

سلام دوستان

من امروز Z3 Compact رو سفارش دادم تا شب به دستم میرسه ولی الان خیلی دل چرکینم چون میگن داغ میکنه میخواستم ببینم کسی هست که این گوشی رو تست کرده باشه و بدونه داغیش به چه شکله ؟ داغ میکنه یا گرم میشه متاسفانه اصلا اطلاعات درستی از این گوشی در دست نیست :(

از اون طرف بین گلکسی الفا و این گوشی بدجور گیر کردم یکی میگه زد 3 کامپکت بهتره یکی میگه الفا ولی الفا چون چیپستش لیتوگرافی 20 نانومتری داره فک کنم بهتر باشه ولی عمر شارژ دهیش از زد 3 کامپکت کمتره !

گوشی قبلی من اس 4 بود که بدجور ضربه روحی بهم زد چون به قدری داغ میکرد که مناسب واسه اتو کشیدن بود ولی الان دیگه نمیخوام باز دست به انتخاب اشتباه بزنم :(
    رفیق چپ رو اسب راست سرباز ها حرکت و جنگ هم دراز

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    1,609
    تشکر تشکر شده 
    966
    اعتبار کاربر
    1

نه رفیق از چند تا جا نقد کرده بودن داغ نمیکنه مطمن باشید

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

درود
    تبریک میگم انتخاب خوبی داشتید.

منم بودم کامپکت رو انتخاب میکردم.چون به نظر من واقعا الفا به غیر از یک بدنه فلزی چیزی ندارهالبته این نظر منه.

گوشی هم مطمئن باشید هنگام فیلمبرداری گرم میشه و بعد از 5 الی 8 دقیقه کاملا پشتش داغ میشه.بازی هم همینطور.البته که دلیل داره چون سونی از زد2 به بعد لوله گرمایی استفاده کرده که باعث میشه گرما زودتر به پشت گوشی منتقل بشه.جایی هم که داغ میکنه دقیقا کنار دوربینه.

از نظر پشتیبانی نرم افزاری هم سونی بهتره.چون واسه ایران و خاورمیانه و بقیه کشورها به صورت جداگانه اپدیت میده ولی سامسونگ ایران رو تحریم کرده.

یه پیشنهادی میکنم بهتون.الان هم کامپکت و هم زد3 در عکس هایی که از لباس سفید یا مشکی یک دست در فضای بسته بگیرید یک هاله صورتی میفته وسط تصویر.به نظر من اگر اینطوری بود بگید واسطون یکی که اینطوری نباشه بفرستن.تا اولش هست بررسی کنید.

درب پشتی و .... گوشی رو هم چک کنید مشکل اسمبل نداشته باشه.

موفق باشید

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,052
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.xn نمایش پست ها
    سلام دوستان

من امروز Z3 Compact رو سفارش دادم تا شب به دستم میرسه ولی الان خیلی دل چرکینم چون میگن داغ میکنه میخواستم ببینم کسی هست که این گوشی رو تست کرده باشه و بدونه داغیش به چه شکله ؟ داغ میکنه یا گرم میشه متاسفانه اصلا اطلاعات درستی از این گوشی در دست نیست :(

از اون طرف بین گلکسی الفا و این گوشی بدجور گیر کردم یکی میگه زد 3 کامپکت بهتره یکی میگه الفا ولی الفا چون چیپستش لیتوگرافی 20 نانومتری داره فک کنم بهتر باشه ولی عمر شارژ دهیش از زد 3 کامپکت کمتره !

گوشی قبلی من اس 4 بود که بدجور ضربه روحی بهم زد چون به قدری داغ میکرد که مناسب واسه اتو کشیدن بود ولی الان دیگه نمیخوام باز دست به انتخاب اشتباه بزنم :(

سلام. لطفاً اینجا رو هم یه نگاه بندازید.

عنوان: Sony Xperia Z3 Compact

6. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •