سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشاوره خرید تبلت تا سقف قیمت 600 تومن

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    356
    تشکر تشکر شده 
    137
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشاوره خرید تبلت تا سقف قیمت 600 تومن

سلام دوستان .

چه تبلتی رو پیشنهاد میدید با این قیمت ؟!؟

کیفیت صفحه بالایی داشته باشه و .... ( درکل چیز خوبی باشه دیگه )

مدلی که خودم کشف کردم اینه قیمت فروش و مشخصات تبلت لنوو آ 3500 16 گیگا بایت | قیمت فروش و مشخصات Tablet Lenovo A3500 16GB | 18151 | کام لند | ComLand توی گارانتیش موندم !

کدوم یکی از این گارانتی ها بهتره ؟!؟

لایف سرویس . سازگار . آوات . همراه سرویس . هماهنگ با بیمه ایران .
    پاسخ هایی که برای بنده ارسال میکنید رو در تگ نقل قول قرار بدید ، اطلاع رسانی بشه بهم

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط haj_farbod نمایش پست ها
    سلام دوستان .

چه تبلتی رو پیشنهاد میدید با این قیمت ؟!؟

کیفیت صفحه بالایی داشته باشه و .... ( درکل چیز خوبی باشه دیگه )

مدلی که خودم کشف کردم اینه قیمت فروش و مشخصات تبلت لنوو آ 3500 16 گیگا بایت | قیمت فروش و مشخصات Tablet Lenovo A3500 16GB | 18151 | کام لند | ComLand توی گارانتیش موندم !

کدوم یکی از این گارانتی ها بهتره ؟!؟

لایف سرویس . سازگار . آوات . همراه سرویس . هماهنگ با بیمه ایران .
    با سلام

دوست عزیز چنانچه با این قیمت می توانید مارکت معتبر تری همچون سامسونگ را تهیه کنید، حتما این کار را انجام دهید.
    تبلتهای معتبر به دلیل پشتیبانی بالایی دارند و به دلیل ارائه رام های جدید و سورس های راحت و مطمئن در هنگام بروز مشکل شما را بهتر کمک می کنند.

در غیر اینصورت تبلتی تهیه کنید که حتی الامکان نسخه اندروید بالاتری داشته باشد، رام های آن در اینترنت موجود باشد و چه بهتر است که آپدیت نیز بشود، حتی الامکان Recovery Mode داشته باشد تا بتوان رام های کاستوم را بر روی آن نصب کرد،....

برای گارانتی هم اصرار چندانی نداشته باشید زیرا در صورت بروز مشکل نه تنها حتی گارانتی های معتبر کاری برای شما انجام نمیدهند بلکه وقت شما را نیز می گیرند.

موفق باشید

3. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    356
    تشکر تشکر شده 
    137
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Moralist! نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز چنانچه با این قیمت می توانید مارکت معتبر تری همچون سامسونگ را تهیه کنید، حتما این کار را انجام دهید.
    تبلتهای معتبر به دلیل پشتیبانی بالایی دارند و به دلیل ارائه رام های جدید و سورس های راحت و مطمئن در هنگام بروز مشکل شما را بهتر کمک می کنند.

در غیر اینصورت تبلتی تهیه کنید که حتی الامکان نسخه اندروید بالاتری داشته باشد، رام های آن در اینترنت موجود باشد و چه بهتر است که آپدیت نیز بشود، حتی الامکان Recovery Mode داشته باشد تا بتوان رام های کاستوم را بر روی آن نصب کرد،....

برای گارانتی هم اصرار چندانی نداشته باشید زیرا در صورت بروز مشکل نه تنها حتی گارانتی های معتبر کاری برای شما انجام نمیدهند بلکه وقت شما را نیز می گیرند.

موفق باشید
    مدل خاصی مدنظر دارید ؟!؟

لنوو مدل خوبی نیست ؟!؟ آخه مارک های معروف پول اسمشون رو هم میگیرن الکی ... این مدل با همین لنوو ایی که من انتخاب کردم یکی هست . تازه اون لنوو یه سر و گردن هم بیشتره ازش ولی قیمت این ایسوز بییشتره

http://www.digikala.com/Product/DKP-...A7%D9%8A%D8%AA

این سامسونگ هم هست که به هیچ کدوم از این 2 تا نمیرسه ولی قیمتش بالاس / توی دیجی کالا هم گشتم تا 640 تبلت سامسونگ که از نظر فنی به اون لنوو یا ایسوس بخوره نبود ( تو بازار هم همین باید باشه فک کنم )

http://www.digikala.com/Product/DKP-...A7%DB%8C%D8%AA
    پاسخ هایی که برای بنده ارسال میکنید رو در تگ نقل قول قرار بدید ، اطلاع رسانی بشه بهم

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط haj_farbod نمایش پست ها
    مدل خاصی مدنظر دارید ؟!؟

لنوو مدل خوبی نیست ؟!؟ آخه مارک های معروف پول اسمشون رو هم میگیرن الکی ... این مدل با همین لنوو ایی که من انتخاب کردم یکی هست . تازه اون لنوو یه سر و گردن هم بیشتره ازش ولی قیمت این ایسوز بییشتره

ASUS MeMO Pad 8 ME181C - 16GB - تبلت ایسوس ممو پد 8 ام ای 181 سی - 16 گیگابایت

این سامسونگ هم هست که به هیچ کدوم از این 2 تا نمیرسه ولی قیمتش بالاس / توی دیجی کالا هم گشتم تا 640 تبلت سامسونگ که از نظر فنی به اون لنوو یا ایسوس بخوره نبود ( تو بازار هم همین باید باشه فک کنم )

Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 SM-T110 - 8GB - تبلت سامسونگ گلکسی تب 3 لایت 7.0 اس ام- تی 110 - 8 گیگابایت
    دوست عزیز مدل خوبی هست ولی بهتر از این هم با یک خورده قیمت بالاتر در بازار پیدا میشه

ضمنا اینجوری نیست که پول اسمشون رو بگیرن بلکه پول کیفیت و پشتیبانی رو میگیرن.

تا حالا فکر کردین چرا یک سایت معتبر برای ارائه رام ها و پشتیبانی تبلتهای ارزان قیمت وجود نداره؟؟

ضمنا اگر شما تجربه کار با اندروید های مختلف را داشته باشید متوجه می شوید تفاوت بسیار زیادی میان رام های کوک شده برای تبلت های چینی و رام های کوک شده برای تبلت های معتبر می باشد. علاوه بر آن که اپدیت نسخه های اندروید نیز یک مسئله بسیار بسیار مهم است که تبلت های چینی پشتیبانی نمی کنند.

نظر بنده یکی از همین دو مدلی هست که معرفی کردی. هر دو مارک معتبر و دارای پشتیبانی قوی نیز هستند. برفرض که رام Official برای این تبلت ها ارائه نشده معمولا رام کاستوم ورژن های جدید اندروید در نت یافت می شه

6. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •