سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 102

موضوع: مشاوره در خرید گوشی

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    364
    تشکر تشکر شده 
    389
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشاوره در خرید گوشی

سلام خسته نباشید
    من میخوام گوشی Nexus 5 از دوستانی که توی زمینه گوشی تخصص دارن و یا کسایی که از این گوشی استفاده کردن معایب و مزایای این گوشی رو بگن
    همینطور درباره ی دوربین این گوشی ( 8 مگاپیکسل هستش ) هم بگید چون من از 2 تا مغازه پرسید یکی گفت دوربینش در حد 13 مگاپیکسی هستش ولی یکی دیگه گفت دوربینش کیفیت نداره و بدرد نمخوره ؟!؟!

2. تشکرها از این نوشته :

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    2,289
    تشکر تشکر شده 
    1,894
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    مزایا:
    1:قیمت مناسب
    2:سخت افزار قوی
    3:پشتیبانی گوگل
    4:صفحه نمایش با کیفیت

معایب:
    1:باتری متوسط
    2:بدنه پلاستیکی (که باید مراقب باشید ضربه نخورد)
    3:ساپورت نکردن کارت حافظه

دوربین هم نه بگیم در حد 13 و نه بگیم ضعیف . در حد 8 مگاپیکسل های دیگس و به نظر من راضی نگهتون میداره

پیامبر اعظم(ص):

دو گروه از دوزخیان را دیدم که در این زمان هنوز نیامده اند...زنانی که پوشیده ولی برهنه اند. سرهایشان را همچون کوهان شتر برجسته می کنند.اینان به بهشت نمی روند و بوی بهشت را که از فاصله ای بسیار زیاد به مشام می رسد استشمام نمی کنند.

-------------------------------------------------------------------------

​به دلیل آغاز مدارس کمتر میام

4. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما menace برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    364
    تشکر تشکر شده 
    389
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط menace نمایش پست ها
    سلام
    مزایا:
    1:قیمت مناسب
    2:سخت افزار قوی
    3:پشتیبانی گوگل
    4:صفحه نمایش با کیفیت

معایب:
    1:باتری متوسط
    2:بدنه پلاستیکی (که باید مراقب باشید ضربه نخورد)
    3:ساپورت نکردن کارت حافظه

دوربین هم نه بگیم در حد 13 و نه بگیم ضعیف . در حد 8 مگاپیکسل های دیگس و به نظر من راضی نگهتون میداره
    در کل نظرتون درمورد این گوشی چیه ؟
    آیا با این بودجه خرید این گوشی رو توصیه میکنید ؟

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    2,289
    تشکر تشکر شده 
    1,894
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsannasir نمایش پست ها
    در کل نظرتون درمورد این گوشی چیه ؟
    آیا با این بودجه خرید این گوشی رو توصیه میکنید ؟

در کل گوشی عالی هستش
    با این سخت افزار اونم با این قیمت هیچ گوشی گیر نمیاد
    ولی خب باید با بعضی محدودیت ها کنار بیایدمثلا: شما نمیتوانید فایل های apk را بولوتوث کنید(ولی اگه با نرم افزار مخصوص اونا رو به zip یا rar تبدیل کنید مشکلی پیش نمیاد مثل همین کاری که سایتا میکنن نرم افزار های exe رو به rar تبدیل میکنند و شما با نرم افزار مخصوص اونا رو استخراج میکنید ) 2:رابط کاربری نچندان جالب اندروید خالص (که البته با یک لنچر (مثلا buzz launcher ) حل میشود
    اگه با این محدودیت ها کنار میاید که این گوشی بهترنه تو این قیمت

پیامبر اعظم(ص):

دو گروه از دوزخیان را دیدم که در این زمان هنوز نیامده اند...زنانی که پوشیده ولی برهنه اند. سرهایشان را همچون کوهان شتر برجسته می کنند.اینان به بهشت نمی روند و بوی بهشت را که از فاصله ای بسیار زیاد به مشام می رسد استشمام نمی کنند.

-------------------------------------------------------------------------

​به دلیل آغاز مدارس کمتر میام

7. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما menace برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

سلام خسته نباشید
    من میخوام گوشی Nexus 5 از دوستانی که توی زمینه گوشی تخصص دارن و یا کسایی که از این گوشی استفاده کردن معایب و مزایای این گوشی رو بگن
    همینطور درباره ی دوربین این گوشی ( 8 مگاپیکسل هستش ) هم بگید چون من از 2 تا مغازه پرسید یکی گفت دوربینش در حد 13 مگاپیکسی هستش ولی یکی دیگه گفت دوربینش کیفیت نداره و بدرد نمخوره ؟!؟!

احسان جان گل گزینه های مناسب تری هم هستنااااا

گزینه هایی مثل سونی Z1 , Z ULTRA ,Z1 COMPACT , و ال جی جی تو.من بودم یکی از این چندتا که گفتم میخریدم.

الان یک سوال

شما میخوای با گارانتی بخری یا بدون گارانتی؟؟؟الان دونستن این مهمه چون تفاوتشون از 100 تا 300 الی 400 هزارتومن ممکنه فرق بکنه.
    این سوالمو ج بدید تا گوشی هایی که بیشتر مورد نظرم هست رو بگم.ولی در کل اون چند موردی رو که گفتم بگیری بهتره.این نظر منه

9. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    364
    تشکر تشکر شده 
    389
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    احسان جان گل گزینه های مناسب تری هم هستنااااا

گزینه هایی مثل سونی Z1 , Z ULTRA ,Z1 COMPACT , و ال جی جی تو.من بودم یکی از این چندتا که گفتم میخریدم.

الان یک سوال

شما میخوای با گارانتی بخری یا بدون گارانتی؟؟؟الان دونستن این مهمه چون تفاوتشون از 100 تا 300 الی 400 هزارتومن ممکنه فرق بکنه.
    این سوالمو ج بدید تا گوشی هایی که بیشتر مورد نظرم هست رو بگم.ولی در کل اون چند موردی رو که گفتم بگیری بهتره.این نظر منه
    والا تا اون جایی که من فهمیدم گارانتی گوشی زیاد کاربردی برای گوشی نداره ( البته این چیزیه که بقیه بهم گفتن ) ولی اگه از نظر شما گوشی یا گارانتی بهتره ، خب گوشی هایی که معرفی میکنید قیمت گارانتی رو هم حساب کنید اگر هم که گارانتی فایده نداره قیمت گوشی رو بدون گارانتی بگید

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Ehsannasir برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

والا تا اون جایی که من فهمیدم گارانتی گوشی زیاد کاربردی برای گوشی نداره ( البته این چیزیه که بقیه بهم گفتن ) ولی اگه از نظر شما گوشی یا گارانتی بهتره ، خب گوشی هایی که معرفی میکنید قیمت گارانتی رو هم حساب کنید اگر هم که گارانتی فایده نداره قیمت گوشی رو بدون گارانتی بگید
    سوالام داره بیشتر از شما میشهیادم رفت بپرسم ببینم تا چه اندازه می خواهید خرج کنید.مقدار پولتون هم مشخص کنید خیلی خوب میشه.

از Z1 شروع میکنیم
    XPERIA Z1
    پرچمدار قبلی سونی هست که از لحاظ سخت افزاری همین الانش هم از اسمارت فون های امروزی چیزی کم نداره.دوربین بسیار عالی و افکت های زیاد.باتری بسیار خوبی داره که به راحتی راضیتون میکنه.صفحه نمایشش هم TFT هست که قبول دارم زاویه دید کمی داره ولی واقعا کیفیتش عالی هس.رم 2 گیگ داره که کنار پردازنده چهار هسته ای 2.2 گیگاهرتزی عملکردی بسیار خوبی رو از خود نشون میده.در کل دوربین و عملکرد بهتری نسبت به نکسوس داره به نظرم.

قیمت XPERIA Z1 بدون گارانتی در آل دیجیتال
    1,235,000 تومان

قیمت XPERIA Z1 با گارانتی در نگین خاورمیانه1,279,000
    ارزون تر ها رو نوشتم.وگرنه دیجی کالا هم موجود داره ولی گرونتره.مثل اینکه اختلاف گارانتی دار و بدون گارانتی کم شده.پس اگه قرار شد اینو بگیرید با گارانتی بگیرید بهتره.
    XPERIA Z ULTRA
    اولین اسمارت فونی که به پردازنده چهار هسته ای 2.2 گیگاهرتزی مجهز شد این گوشی بود.این گوشی تمام خصوصیات Z1 رو داره + صفحه بزرگتر+پنل صفحه نمایش بهتر چون IPS هست+50 میلی امپر باتری بیشتر نسبت به Z1.البته دوربینی در حد Z1 نداره و دوربینش 8 مگاپیکسل هست.این مشکلی نداره ولی عمق فاجعه زمانی مشخص میشه که فلش دوربین هم نداره..البته چیزی از قدرت دوربینش کم نمیکنه ولی در شب قطعا ضعیف تر از روز عمل خواهد کرد.

XPERIA Z ULTRA با قیمت1,299,000 در نگین خاورمیانه به فروش می رسد(موجود نیست)(با گارانتی)
    XPERIA Z ULTRA با قیمت1.135.000 در آل دیجیتال به فروش می رسد(موجود نیست)(بدون گارانتی)

XPERIA Z1 COMPACT
    بهترین گوشی در این سایز و بهترین نسخه مینی یک پرچمدار بین تمام برندها.این گوشی هم تمام خصوصیات زد وان رو داره و فقط صفحه اش HD هست که کمتر از زد وان یا زد الترا هست که صفحه فول اچ دی دارن در عوض پنل ips داره که زاویه دید بهتری نسبت به زد وان داره و در حد همون زد التراس.دوربینشم عالی هست + باتری خوبی هم داره.باتری ظرفیت کمتری نسبت به دو گزینه بالا ولی با توجه به صفحه HD کاملا راضی کننده خواهد بود.(گوشی مورد علاقه من توی این سایز همینه)

قیمت در دیجی کالا
    قیمت در آل دیجیتال
    قیمت در نگین خاورمیانه

LG G2

این گوشی صفحه بهتری نسبت به زد وان داره چون IPS هست ولی زد وان کامپکت و زد الترا صفحه مشابه ای دارن.هرکه داشته از باتریش راضی بوده.رم 2 گیگابایت و سی پی یو چهارهسته 2.2 گیگاهرتزی داره که کاملا از پس نرم افزار های موجود بر میاد.دوربینش هم لرزشگیر اپتیکال داره و در کل راضی کنندست ولی در سطح پایین تری از زد وان قرار میگیره.

این ها پیشنهادات من بودن.

موفق باشی

13. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    35
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان.قیمت Huawei g610 بدون گارانتی کسی میدونه چقده؟

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    13
    اعتبار کاربر
    1

چندتا سایت میشناسم که در این زمینه میتونه کمکتون کنه
    با بررسی تخصصی و قیمت میتونید بفهمید
    اگه مشکل داره لینک بدم بگید پیام خصوصی کنم
    تو قصه خودت رو بکش نقاش بذار هر کی هر چی هست باشه تو خودت باش

16. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_12 نمایش پست ها
    سلام دوستان.قیمت Huawei g610 بدون گارانتی کسی میدونه چقده؟

توی لینک زیر فعلا موجود نیست ولی قیمت قبل رو میتونید ببینید.
    Huawei Ascend G610 - مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال

لینک زیر هم واسه دیجی کالا هست..البته با گارانتی هست که فکر میکنم بدون گارانتی چیزی حدود 450 الی 480 تومن باشه
    Huawei Ascend G610 - گوشی موبایل هوآوی اسند G610

18. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •