سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 11 از 11 اولیناولین ... 91011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 102 از مجموع 102

موضوع: مشاوره در خرید گوشی

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    124
    تشکر تشکر شده 
    77
    اعتبار کاربر
    1

با عرض سلام و تبریک سال نو
    با بررسی رویو های خارجی و داخلی و نظرات افراد به گوشی های زیر رسیدم:
    1-xiaomi redmi pro 3gb/64gb/panel amoled/dual camera/finger print
    2-xiaomi redmi note 4 3gb/32-64gb
    3-huawei nova plus
    که با بررسی زیاد بین سه تا گزینه فوق xiaomi redmi pro در اکثر موارد بالاتر از بقیه قرار داشت که دیشب یهو تو یه سایت دیدم میشه با این بودجه غول نه چندان قدیمی شیاومی mi 5 رو بدون گارانتی بگیرم که تو تست هاش با غول های بزرگ و گران قیمت برندهای دیگه رقابت میکنه Xiaomi Mi 5 review: Form and function - page 5 - GSMArena.com
    البته متاسفانه کارت حافظه جانبی ساپورت نمیکنه با این بودجه میتونم 32 گیگشو بگیرم نمیدونم به مشکل برمیخورم از لحاظ کمبود حافظه یا نه یا صبر کنم یکم بودجمو افزایش بدم 64اشو بگیرم- یه موضوع دیگه از لحاظ تامین قطعات شیاومی اوضاعش چجوریاست؟
    یه زحمتی بکشین شما
    بین 3 گزینه اولی که ذکر کردم کدومو شما پیشنهاد میدین و به چه دلیل؟ و چنانچه گزینه دیگری هم هست پیشنهاد بدین
    کلا اگه بتونین یه توضیح جامع و کاملی بهم بدین تا از این سردرگمی نسبی در بیام ممنون میشم

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    6
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-mo نمایش پست ها
    با عرض سلام و تبریک سال نو
    با بررسی رویو های خارجی و داخلی و نظرات افراد به گوشی های زیر رسیدم:
    1-xiaomi redmi pro 3gb/64gb/panel amoled/dual camera/finger print
    2-xiaomi redmi note 4 3gb/32-64gb
    3-huawei nova plus
    که با بررسی زیاد بین سه تا گزینه فوق xiaomi redmi pro در اکثر موارد بالاتر از بقیه قرار داشت که دیشب یهو تو یه سایت دیدم میشه با این بودجه غول نه چندان قدیمی شیاومی mi 5 رو بدون گارانتی بگیرم که تو تست هاش با غول های بزرگ و گران قیمت برندهای دیگه رقابت میکنه Xiaomi Mi 5 review: Form and function - page 5 - GSMArena.com
    البته متاسفانه کارت حافظه جانبی ساپورت نمیکنه با این بودجه میتونم 32 گیگشو بگیرم نمیدونم به مشکل برمیخورم از لحاظ کمبود حافظه یا نه یا صبر کنم یکم بودجمو افزایش بدم 64اشو بگیرم- یه موضوع دیگه از لحاظ تامین قطعات شیاومی اوضاعش چجوریاست؟
    یه زحمتی بکشین شما
    بین 3 گزینه اولی که ذکر کردم کدومو شما پیشنهاد میدین و به چه دلیل؟ و چنانچه گزینه دیگری هم هست پیشنهاد بدین
    کلا اگه بتونین یه توضیح جامع و کاملی بهم بدین تا از این سردرگمی نسبی در بیام ممنون میشم
    گوشی های شیاومی گوشی های خیلی خوبی هستند و تا الان که کیفیت بالایی داشتند اما یکی از بزرگترین مشکلات گوشی های این برند در ایران سخت پیدا شدن قطعات و لوازم جانبی برای این گوشی هاست که ممکنه اگه موقعی نیاز به تعمیر بود به مشکل بر بخورید

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما esmiz برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 11 از 11 اولیناولین ... 91011

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •