صفحه 3 از 21 اولین 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 209

موضوع: محبوب ترین بازی ها از دیدگاه شما

1. عضو حرفه ای Amirkia آواتار ها
    نمایش اطلاعات

Thumbs up

نوشته اصلی توسط the king
    این جور که میگید باید جالب باشه ، حتما تست میکنم.
    اصن شک نکنید که خوشتون میاد! سعی کنید از Splinter Cell 1 شروع کنید.
    از اینترنت نسخه های 1و2و3 رو میتونید دانلود کنید چون کم حجم تر از نسخه های 4 و 5 هستند.

2. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

دوستان بازی HITMAN به نظر من خیلی بازی هیجان انگیز و جالبی هستش و الان که در برج 8 امسال نسخه Absolution نش میاد و الان به عنوان دسر برامون نسخه Sniper رو زدن به نظر من بهترین بازی هستش در زمینه مخفی کاری و از اینجور چیزا ولی اگر اهل بازی های خشن در حد بالا هستید به نظر من هیچی به Manhunt نمی رسه که تا به حال نسخه 2 هم ازش اومده!
    نمایش امضاء

3. عضو متخصص The king آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط hsp
    دوستان بازی HITMAN به نظر من خیلی بازی هیجان انگیز و جالبی هستش و الان که در برج 8 امسال نسخه Absolution نش میاد و الان به عنوان دسر برامون نسخه Sniper رو زدن به نظر من بهترین بازی هستش در زمینه مخفی کاری و از اینجور چیزا ولی اگر اهل بازی های خشن در حد بالا هستید به نظر من هیچی به Manhunt نمی رسه که تا به حال نسخه 2 هم ازش اومده!
    من دارم نسخه Sniper دانلود میکنم (حجم کمی هم داره ، 2 گیگ) ، ولی از دمو هایی که دیدم خیلی جالب بود (راستی دسر رو که بعد غدای اصلی میارن !! شاید منظورتون پیش غذاست !)

4. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط the king
    من دارم نسخه Sniper دانلود میکنم (حجم کمی هم داره ، 2 گیگ) ، ولی از دمو هایی که دیدم خیلی جالب بود (راستی دسر رو که بعد غدای اصلی میارن !! شاید منظورتون پیش غذاست !)
    آره شما درست میگید!!

راستی از کدوم سایت دارید دانلود میکنید معتبر هستش چون دوست من 2 بار از سایت های مختلف دانلودش کرده خراب بوده توی اکسترکت کردن ارور میداده !!و با Repair هم قابل حل نبوده راستی قیمت این نسخه رو دارید؟ قیمت اصلیش رو؟ به دلار!
    نمایش امضاء

5. عضو متخصص The king آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط hsp
    آره شما درست میگید!!

راستی از کدوم سایت دارید دانلود میکنید معتبر هستش چون دوست من 2 بار از سایت های مختلف دانلودش کرده خراب بوده توی اکسترکت کردن ارور میداده !!و با repair هم قابل حل نبوده راستی قیمت این نسخه رو دارید؟ قیمت اصلیش رو؟ به دلار!
    از دانلود ها !! معمولا والپیپر ها و بازی ها رو از اون جا میگیرم ، تا حالا که مشکل نداشت ، دوست شما از کجا میگرفت ؟
    ویرایش توسط The king : 28-08-2012 در ساعت 12:46
    نمایش امضاء

6. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط the king
    از دانلود ها !! معمولا والپیپر ها و بازی ها رو از اون جا میگیرم ، تا حالا که مشکل نداشت ، دوست شما از کجا میگرفت ؟
    نه دوست من از سایت های تورنت میگرفت ولی الان دنبال نسخه های اصلی هستم نسخه های اصلی قیمتش هاش رو دارید؟ حدودا به دلار!
    نمایش امضاء

7. عضو ثابت mohammadjaleh2012 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

بازی اسنایپر هیتمن یه بازی 15 دقیقه ای است و تقریبا یه مرحله می شود بازی هیتمن ازلحاظ مخفی کاری بهترین مخفی کاری سال 2012 است بازی اسپلینتر سل لیست سیاه یه بازی اکشن است و در کنار قابلیت های اکشن خودش فابلیت های مخفی کاری رو جا داده و بسیار جالب است و درسال 2013 عرضه می شود

8. عضو حرفه ای Amirkia آواتار ها
    نمایش اطلاعات

Question

نوشته اصلی توسط mohammadjaleh2012
    بازی اسنایپر هیتمن یه بازی 15 دقیقه ای است و تقریبا یه مرحله می شود بازی هیتمن ازلحاظ مخفی کاری بهترین مخفی کاری سال 2012 است بازی اسپلینتر سل لیست سیاه یه بازی اکشن است و در کنار قابلیت های اکشن خودش فابلیت های مخفی کاری رو جا داده و بسیار جالب است و درسال 2013 عرضه می شود
    یعنی چی فقط 15 دقیقه است؟! یعنی کل بازی همینه؟ نکنه دموش رو دارید میگید؟

9. عضو ممتاز Architect آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط the king
    نمیدونم قیمتش چقدره ، ولی برای چی شما دانلود نمیکنید ؟
    مگه Copy Right نداره؟ آزاده؟؟؟
    نمایش امضاء

10. عضو ثابت mohammadjaleh2012 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

خب بازی اسنایپر هیتمن فقط یه مینی بازیه که با محیط بازی هیتمن آشنا بشید اونا که نمی یان کل گیم پلی بازی رو بیرون بدن و از اسم بازی هم می تونید بفهمید که شما در نقش یک تک تیر انداز ظاهر می شوید و فقط تیر می زنید و نمی توانید حرکت کنید

صفحه 3 از 21 اولین 1234513 ... آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •