سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: بازی استراتژیک آنلاین GoodGame Empire

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Comodo
    تشکر تشکر کرده 
    2,132
    تشکر تشکر شده 
    1,753
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض بازی استراتژیک آنلاین GoodGame Empire

بازی آنلاین Empire تولید شرکت GoodGame Studios هست. این بازی تحت Browser هست و در حال حاضر حدود 58 میلیون کاربر داره. در این بازی قلعه ای به شما داده میشه و باید با ساخت و ساز و حمله به دیگران و دفاع از قلعه آن را گسترش بدید. میتوانید عضو Alliance ی شوید و با همکاری دیگر دوستانتون دیگران رو شکست بدید. Experience Point بدست بیارید تا Level تون بالا بره و ساختمان ها و Upgrade های جدیدی رو باز کنید. با حمله و دفاع امتیاز Honor و Glory بدست بیارید و جوایز مختلف در بازی دریافت کنید. در سرزمین های یخی، بیابانی، آتشفشانی قلعه بسازید و امکانات جدیدی رو بدست بیارید. Challenge هایی که بازی بهتون میده و Objective هایی که دریافت میکنید به پیشرفتتون در بازی کمک میکنن و جوایزی هم به همراه خواهند داشت. دیگه بقیشو باید برین تو بازی و ببینید چه بازی هیجان انگیز و هدفداریه. ضمنا حداکثر Level این بازی Level 70 هستش. نام کاربری من در همین بازی NimaEMO هست. من خودم حدودا 4 ماهه که دارم به صورت فعال دارم بازی میکنم.

عنوان: سایت سازنده

عنوان: ورود به بازی

Empire1.jpgEmpire2.jpgEmpire3.jpgEmpire4.jpg
    Empire5.jpgEmpire6.jpgEmpire7.jpg

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما NimaLP برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •