سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 46 از 46 اولیناولین ... 36444546
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 459 از مجموع 459

موضوع: پرسش و پاسخ پیرامون World of Warcraft

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    317
    تشکر تشکر شده 
    717
    اعتبار کاربر
    1

Question پاسخ به سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال داشتم. من الان سرور بلیزار بازی میکنم و رلیم RP هستم. حدود 100 تا گلد دارم و لولم 41 هست کلاس پالادین. دانجن میرم و کوست انجام میدم.
    سوالم اینه که نمیدونم با این 100 تا گلدم چیکار کنم؟
    به مقدار کمیشو خرج آموزش میکنم و آیتم هم بخوام بخرم بهترشو تو دانجن بهم میده.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام به انجمن سافتگذر خوش اومدی ...
    فعلا چون Level پایین هستین، نیازی به طلا ندارید جز در مواردی از قبیل تعمیر کردن لباس هاتون(Repair) که بعد از هربار مردن در حین انجام Quest یا Dungeon ده درصد از Durability لباس هایتان کم میشود،آموزش دیدن برای استفاده از Mount و خرید Dual Spec، آموزش آیتم های شغل انتخابی شما و بعضا خرید آیتمی برای Skill up کردن شغلتون که از Auction House میتونید بخرید و ...
    ولی از لول 58 که به قاره Outland میرید، با انجام Quest،Dungeon مقدار زیادی طلا به دست می آورید و هرچه لولتون بالاتر میره Questها طلای بیشتری به عنوان پاداش به شما میدن و قیمت فروش آیتم های خاکستری و احیانا آیتم هایی که بدرد شما نمیخورند افزایش پیدا می کنند و با فروش آن ها مقدار زیادی طلا بدست می آورید...
    در نهایت که به لول 100 برسید، طلا هاتون رو میتونید بابت خرید Enchant,Gem,Gear,Mount و هزینه کنید...
    Remember to take all things in moderation ,even World of Warcraft

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Rosha برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

با سلام و خسته نباشید.من راجب اجرای بازی سوال داشتم.
    من ورژن 5.4.8 رو تهیه کردم.اما وقتی لانچر سرور مورد نظرمو رو دانلود کردم دیدم نسخه لانچر en-GB هست در صورتی که نسخه من en-USهست و داخل بازی نمیره.این مشکل رو با تغییر همه ی اسم های فایل های بازی از en-US به en-GB برطرف کردم اما بعد از اجرای بازی ارور میده که باید در battle.net اکانت تهیه کنم و میگه محلت لایسنس به اتمام رسیده و اکانت خودم رو قبول نمی کرد ریلم بازی رو هم عوض کردم اما درست نشد.نمی دونم چه جوری بازی رو کرک کنم.لطفا کمک کنید.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amir76 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.من راجب اجرای بازی سوال داشتم.
    من ورژن 5.4.8 رو تهیه کردم.اما وقتی لانچر سرور مورد نظرمو رو دانلود کردم دیدم نسخه لانچر en-GB هست در صورتی که نسخه من en-USهست و داخل بازی نمیره.این مشکل رو با تغییر همه ی اسم های فایل های بازی از en-US به en-GB برطرف کردم اما بعد از اجرای بازی ارور میده که باید در battle.net اکانت تهیه کنم و میگه محلت لایسنس به اتمام رسیده و اکانت خودم رو قبول نمی کرد ریلم بازی رو هم عوض کردم اما درست نشد.نمی دونم چه جوری بازی رو کرک کنم.لطفا کمک کنید.
    سلام
    دوست عزیز نسخه شما enUS هست نسخه اصلی بلیزارد و سرور های امریکا باید بازی کنی اگر می خواهید سرور اروپا و رایگان بازی کنید مثل سرور های ایرانی باید enGB بازی کنید که لانچر سایت گرفته ریخته محل نصب بازی و لانچر اجرا کنی و اکانتی که ساختی در سات اعمال کنی
    شما وقتی تبدیل می کنید enus به engb به نظرم کار اشتباهی هست بعضی ایتم ها را قبول نمی کنه

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

آپدیت جدید World of Warcraft عنوان World of Warcraft Warlords of Draenor 6.2 آخرین آپدیت منتشر شد
    لول بازی : ارتقاع لول تا ۱۰۰

برترین باس : Blackhand واقع در Blackrock Foundry
    کلاس های بازی : Druid | Hunter | Mage | Paladin | Priest | Rouge | Shaman | Warlock | Warrior | Death Knight | Monk
    نسل های بازی
    Horde : Orc | Undead | Tauren | Troll | BloodElf | Goblin | Pandaren
    Alliance : Human | NightElf | Gnome | Dwarf | Deraeni | Worgen | Pandaren

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

با سلام و خسته نباشید
    میخواستم بدونم نحوه ی آپدیت کردن wow cataclysm چطوریه؟ نسخه ی بازی من 4.2.0.14333 هست و تعدادی پچ برای آپدیت بازی دانلود کردم. یکی از اون ها اسم ش wow-4.2.0.14333-to-4.2.0.14480-engb-patchfiles هست (نسخه ی بازی من هم enGBهست). با استخراج این فایل و ریختن ش در پوشه بازی , بازی به نسخه ی بعدی یعنی 4.2.0.14480 ارتقاء پیدا میکنه ولی وقتی میخوام پچ بعدی رو نصب کنم یعنی پچ wow-4.2.0.14480-to-4.2.2.14545-eu-patchfiles , متاسفانه Error Fatal میده و بازی باز نمیشه. از Blizzard Updater هم نمیتونم بازی رو آپدیت کنم چون میگه نسخه ی Wow.exe شما باید فلان ورژن باشه. من میخوام نسخه pandaria رو بازی کنم. لطفا کمکم کنید. ممنون

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

سلام. من نسخه Mist of Pandaria 5.4.8 رو گرفتم و الان توی سرور warmane و ریلم Frostwolf یه هیروی Human-Rogue لول 19 دارم.حالا نمیدونم چیکار کنم که لولم بره بالاتر. میخوام بدونم باید چه جاهایی برم و چه شغلی باید بگیرم. یه شغل دارم اونم Alchemy هست ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم. تا الانم تونستم 13 تا طلا بگیرم. نمیدنم چطوری Battleground برم. لطفا یکی کمک کنه. ممنون.

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

سلام خسته نباشین
    من ب سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین منو :(
    من World of Warcraft Mists of Pandaria 5.4.8 en-us رو دانلود کردم اما میخوام تو سرور های ایرانی بازی کنم که engb هست و برای همین هم لانچر سرور مورد نظرمو دانلود کردم و به جای لانچر بازی قرار دادم اما زمانی که روی wow.exe بازی میزنم بازم برام battle.net رو باز میکنه
    کسی هست بتونه راهنمایی کنه منو و یا اگر برنامه ای هم کنار بازی برای اجرا لازمه بهم معرفی کنین ممنون :((((
    ویرایش توسط S!RUS : 02-09-2015 در ساعت 10:45 دلیل: حذف لینک

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    179
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ٍEma نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین
    من ب سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین منو :(
    من World of Warcraft Mists of Pandaria 5.4.8 en-us رو دانلود کردم اما میخوام تو سرور های ایرانی بازی کنم که engb هست و برای همین هم لانچر سرور مورد نظرمو دانلود کردم و به جای لانچر بازی قرار دادم اما زمانی که روی wow.exe بازی میزنم بازم برام battle.net رو باز میکنه
    کسی هست بتونه راهنمایی کنه منو و یا اگر برنامه ای هم کنار بازی برای اجرا لازمه بهم معرفی کنین ممنون :((((

سرورهای فان پرطرفدار:

Heroes WoW - Home

http://pandawow.ru/en/
    ویرایش توسط S!RUS : 02-09-2015 در ساعت 10:46 دلیل: حذف لینک , نقل قول

12. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

سلام
    من لانچر رو نصب کردم بازی رو اجراء کردم و وارد اکانت شدم اما زمانی که میخوام هیرو رو انلاین کنم این ارور رو میده
    http://s3.picofile.com/file/8211030150/Untitled.png
    البته زمانی که بازی رو اجراء میکنم این ارور رو میده وقتی اوکی رو میزنم میتونم یوزر و پسو وارد کنم
    http://s3.picofile.com/file/8211085868/Untitled2.png
    من چند بار لانچر رو پاک کردم و دوباره ریختمش اما بازم همین ارور ها رو میداد
    کسی میتونه کمک کنه ؟
    این مشکلم فقط تو ووزون هست و در ضمن تو سرور های دیگه چنین مشکلی ندارم
    ممنون

صفحه 46 از 46 اولیناولین ... 36444546

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •