سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: معرفی بازی

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    38
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض معرفی بازی

سلام بر همه. خسته نباشید. من دنبال ی بازی میگردم مثل the sims ک از طریق اون بشه زندگی روزمره رو بازی کرد. شخصیت ها رو شخصی سازی کرد و....
    ممنون میشم گیمرهای عزیز چند تا رو معرفی کنن.
    اگر چند تا بازی جذاب و هیجان انگیز دیگه (البته از نوع دخترونش) هم معرفی کنین هم خیلی ممنون میشم. قبلا tomb raider رو تموم کردم. ی چیزی مثل همین...
    برام مهمه ک توی بازی زیاد حق انتخاب داشته باشم و مدام گزینه بهم پیشنهاد بشه. از همین بازیا ک همش ی نوشته برات میاد ک باید از بینشون یکی رو انتخاب کرد.... نمیدونم راستش بهش چی میگن ببخشید
    ممنون میشم چندتا گزینه خیلی خوب برای هر دو مورد پیشنهاد کنین. مرسی از کمکتون

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Melika نمایش پست ها
    سلام بر همه. خسته نباشید. من دنبال ی بازی میگردم مثل the sims ک از طریق اون بشه زندگی روزمره رو بازی کرد. شخصیت ها رو شخصی سازی کرد و....
    ممنون میشم گیمرهای عزیز چند تا رو معرفی کنن.
    اگر چند تا بازی جذاب و هیجان انگیز دیگه (البته از نوع دخترونش) هم معرفی کنین هم خیلی ممنون میشم. قبلا tomb raider رو تموم کردم. ی چیزی مثل همین...
    برام مهمه ک توی بازی زیاد حق انتخاب داشته باشم و مدام گزینه بهم پیشنهاد بشه. از همین بازیا ک همش ی نوشته برات میاد ک باید از بینشون یکی رو انتخاب کرد
    ممنون میشم چندتا گزینه خیلی خوب برای هر دو مورد پیشنهاد کنین. مرسی از کمکتون

درود بر شما

البته بازی های کمی ( خیلی ) که همانند Sims شبیه سازی پرقدرتی از زندگی روزمره داشته باشن با چنین جزئیاتی , اما اگر بدنبال بازی های شبیه ساز هستین ( به جز سبک زندگی روزمره ) من بازی های شبیه سازی Squar Enix رو به شما پیشنهاد میدم ( شبیه ساز مزرعه داری , شهر سازی , ماهیگیری )

در مورد بازی Tomb Rider که گفتین هستند بازی هایی که در این سبک باشن همانند Syberia
    اما اگر بدنبال بازی هستین که تصمیم گیری شما سرنوشت بازی رو رقم بزنه من پیشنهاد میدم شاهکار CD Project. بازی The Witcher رو حتما امتحان کنین

سبک ماجراجویی بازی هایی هستند که نظرتون رو جلب کنند همانند Mass Effect , Watch Dogs , و همینطور بازی زیبای Dark Souls

پیروز باشید

( برای ارتقا فرهنگ و قدردانی از زحمات سازنده اثر Original تهیه کنید )

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    38
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    درود بر شما

البته بازی های کمی ( خیلی ) که همانند Sims شبیه سازی پرقدرتی از زندگی روزمره داشته باشن با چنین جزئیاتی , اما اگر بدنبال بازی های شبیه ساز هستین ( به جز سبک زندگی روزمره ) من بازی های شبیه سازی Squar Enix رو به شما پیشنهاد میدم ( شبیه ساز مزرعه داری , شهر سازی , ماهیگیری )

در مورد بازی Tomb Rider که گفتین هستند بازی هایی که در این سبک باشن همانند Syberia
    اما اگر بدنبال بازی هستین که تصمیم گیری شما سرنوشت بازی رو رقم بزنه من پیشنهاد میدم شاهکار CD Project. بازی The Witcher رو حتما امتحان کنین

سبک ماجراجویی بازی هایی هستند که نظرتون رو جلب کنند همانند Mass Effect , Watch Dogs , و همینطور بازی زیبای Dark Souls

پیروز باشید

( برای ارتقا فرهنگ و قدردانی از زحمات سازنده اثر Original تهیه کنید )
    ممنون از شما. فقط یک سوال دیگه. این بازی هایی که فرمودین تصمیم گیری من رو بازی تاثیر داره، این تصمیم گیری ها بصورت گزینه مطرح میشن یا نه حرکاتی که من در طی بازی انجام میدم نهایت منجر به این میشه؟ چون من اینو برای آموزش زبان نیاز دارم و حتما میخوام گزینه و یا مکالمات زیادی وجود داشته باشه. ممنون از راهنماییتون

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Melika نمایش پست ها
    ممنون از شما. فقط یک سوال دیگه. این بازی هایی که فرمودین تصمیم گیری من رو بازی تاثیر داره، این تصمیم گیری ها بصورت گزینه مطرح میشن یا نه حرکاتی که من در طی بازی انجام میدم نهایت منجر به این میشه؟ چون من اینو برای آموزش زبان نیاز دارم و حتما میخوام گزینه و یا مکالمات زیادی وجود داشته باشه. ممنون از راهنماییتون
    درود

خیر بازی The Witcher وMass Effect کاملا بر اساس تصمیم گیری شماست که رقم میخوره ( به این صورت برای نمونه شما با پادشاهی دیدار میکنید و اون به شما دو پیشنهاد میده که در ازای بهایی کاری را برای او انجام دهید شما هم میتوانید پیشنهاد رو رد کنید هم میتوانید بپذیرید و امکانش هست پیشنهاد شما مسیر بازی شما رو عوض کنه , نمونه اینکه اگر پیشنهاد پادشاه رو بپذیرید در اینده کارهای بیشتری با اون خواهی داشت و اگر نپذیرید شاید دستور کشتن شما رو صادر کنه و شما هم مجبور به کشتنش باشین و از مراحلی که در اینده با او داشتین محروم بمونین ) بازی Mass Effect هم به همین صورت هست اما با تاثیر گذاری کمتر

اما اگر بدنبال بازی هستین که خودتون مسیر بازی رو با جنبش خودتون مشخص کنین میتونین بازی های Layers of fear و همینطور Observer رو تهیه و لذت ببرید
    از اونجایی که گفتین بازی های دخترونه مدنظرتون هست و من حدس رو میزارم مبنی بر اینکه منظورتون شخصیت داستان هستش پبشنهاد میدم بازی شاهکار و جدید نینجا تئوری HellBlade رو حتما امتحان کنین ( سبک خشن و داستان مرموز و گرافیک خیره کننده )

پیروز باشید

6. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •