سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: علت کاهش بازدید ازسایت سافت گذر ؟

اخراج شده
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

Question علت کاهش بازدید ازسایت سافت گذر ؟

سلام

ببخشید اینقدر از سافت گذر سوال میکنم ...

چون خودم قراره یه سایت دانلود تاسیس کنم میخوام درباره سایت های دانلود تحقیق کنم .

من تا همین پارسال وقتی به سافت گذر سر میزدم گاها شاید آمار افراد آنلاینش به 20 هزار نفر هم میرسید ولی الان در حد ده الی چهار هزار نفر هست .
    به نظرتون علتش چیه ؟ ...

ممنون

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    F-Secure
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    938
    اعتبار کاربر
    1

به نظر من سخت گیری های بیش از حد در ارسال پست ها و قوانین مربوط به آن نه در سافت گذر که در هر فارومی عامل دور شدن کاربران از آن فاروم است.

وقتی طرف پستش بخاطر یک قانون نه چندان مهم پاک شود، خسته شده و دیگر پستی نمیزند.

این نظر شخصی من بود و ممکنه اشتباه باشه. اما تنها دلیلی که به ذهنم میرسه این هست.

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما saman3 برای ارسال این پست سودمند:

اخراج شده
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

منظور بنده خود سایت اصلی سافت گذر هست

عضو ممتاز
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    F-Secure
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    938
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط نام کاربری نمایش پست ها
    منظور بنده خود سایت اصلی سافت گذر هست
    آن هم شاید علتش پیدا شدن نرم افزارهای پولی(نیازمند عضویت ویژه) سافت گذر در دیگر سایت های دانلود است.

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    883
    تشکر تشکر شده 
    90
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saman3 نمایش پست ها
    به نظر من سخت گیری های بیش از حد در ارسال پست ها و قوانین مربوط به آن نه در سافت گذر که در هر فارومی عامل دور شدن کاربران از آن فاروم است.

وقتی طرف پستش بخاطر یک قانون نه چندان مهم پاک شود، خسته شده و دیگر پستی نمیزند.

این نظر شخصی من بود و ممکنه اشتباه باشه. اما تنها دلیلی که به ذهنم میرسه این هست.
    سلام. من هم با شما دوست عزیز موافقم. البته منظور بنده انجمن هست نه سایت.یکی از مشکلات انجمن این هست که به افراد بها داده نمی شود.یک نفر ماه ها فعالیت می کند که در پایان از زحماتش تقدیر شود اما اینجا اینطور نیست.
    نمونه این پست

شش نفری که درپایان نام آنها ذکر شده فقط یک ماه اشتراک رایگان سایت را دریافت کرده اند و این برای کاربری که ماه ها فعالیت کرده خیلی کم است.متاسفانه ارتباط مدیران سایت و مدیران انجمن بسیار کم و حتی در حد صفر می باشد
    و این برای سایتی مثل سافت گذر بسیار بسیار مضر می باشد.امید که این موارد در آینده رفع شود
    🔶یکی از دلایل توقف رشد، "مقایسه" است.
    همیشه خود را با "هدف" های خودتان مقایسه کنید نه با دوستان و همکارانتان.
    باید ببینید توانایی های شما چیست و خواسته های شما کدام است؟
    نه اینکه دیگران چه کرده و می کنند.
    همیشه کسانی هستند که دارایی کمتر یا بیشتر از شما دارند.
    هیچ یک از اینها ملاک نیست.
    خود را فقط با هدف ها و تواناییهای خود مقایسه کنید

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Bluetooth برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,486
    اعتبار کاربر
    1

سلام .
    دوستان معمولا این نوع موارد در انتقادات و پیشنهادات انجمن مطرح میشه و حتما به موضوع تاپیک هم توجه کنید , انشاا... این دیگه سخت گیری حساب نشه .
    خوب اقا سامان به نظر شما در طول روز چقدر وقت صرف میشه که ناظمین و بنده و ... مدام تاپیکها را منتقل کنیم و جابجا کنیم و مرتب کنیم و ....
    همانطور که خودتون هم اشاره کردید در سایر انجمن ها هم چنین مواردی که منجر به منظم و مرتب تر شدن انجمن میشه , هست و شما انرا سخت گیری در نظر میگیرید . خیلی ساده بگم یعنی تموم این انجمن ها اشتباه میکنند و به کاربرانشون توجه نمیکنند , به نظر من بیشتر این موارد به عدم مطابقت خودمون با جمع و محیط و مکان مورد نظر و ... برمیگرده .
    کما اینکه قبلا هم همین موضوع را مطرح کرده بودید و جواب هم داده شده بود ( پست فوق جدا شده ) در کجا شما سراغ دارید که اینگونه جواب بدن با صبوری و حوصله و ... . ضمن اینکه استفاده از چندتا تگ و ... هم خیلی سخت و وقت گیر نیست و اموزشش هم گذاشته شده ,
    اما متاسفانه بیشتر انتظار داریم که فقط خواسته های شخصی و راحتی خودمون را در نظر گرفته بگیریم و بهیچ عنوان مصلحتهای جمع و انجمن و خیلی مواردی که اصلا شما خبر ندارید , در نظر گرفته نمیشه .

و اما
    @ Bluetooth
    دوست عزیز خوشبختانه بنده روی این موردی که اشاره کردید و لینک گذاشتید خیلی حساس هستم و همیشه پیگیری میکنم و همچنین اگه در جریان باشید از خیلی وقت پیش در انجمن هم این قدردانی ها بوده و خواهد ماند . شاید شما خبر نداشته باشید اما بدون اینکه خود کاربران خبر داشته باشند کلیه پستهای کاربرانی که در دوره حال حاضر در انجمن واقعا فعالیت داشته اند را تک تک خونده ام و حتی در ایجاد انگیزه هم غافل نبوده ام و تلاش خودم را کرده ام .
    و اما در خصوص جایزه و امتیاز و .. اینگونه موارد خیلی مهم نیست ..
    هرچه فعالیت انجمن بیشتر بشه در دوره های بیشتری افراد فعال و این روند ادامه خواهد داشت , اما مهم نوع و مقدار جایزه و ... نیست بلکه فقط جنبه قدردانی و تشکر از زحمات اون دسته از دوستان مهم هست که فراموش نشه , و البته منابع انجمن و خیلی موارد دیگه را هم در نظر بگیرید ,
    به نظر بنده برای اینکه بهتر با اون لینکی که اشاره کردید وخیلی مواردی که در نظر گرفته شده بود اشنا شوید , کاری که بنده انجام دادم یعنی پیگیری فعالیت ها و خوندن تک تک پستهای اون دوره را ( مثلا تا دو ماه قبلش ), شما هم مجددا مرور کنید , نکات زیادی متوجه میشید ...
    در خصوص ارتباط سایت و انجمن هم فعلا مطلب مهمی که بشه بنده اشاره کنم , ندارم , اما بدون پیگیری و شروع هم نبوده .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

10. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,486
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط نام کاربری نمایش پست ها
    سلام

ببخشید اینقدر از سافت گذر سوال میکنم ...

چون خودم قراره یه سایت دانلود تاسیس کنم میخوام درباره سایت های دانلود تحقیق کنم .

من تا همین پارسال وقتی به سافت گذر سر میزدم گاها شاید آمار افراد آنلاینش به 20 هزار نفر هم میرسید ولی الان در حد ده الی چهار هزار نفر هست .
    به نظرتون علتش چیه ؟ ...

ممنون

سلام .
    کابر گرامی در انتخاب موضوع مناسب برای سوال هاتون دقت لازم را داشته باشید . عنوان اصلی را هم که اول زده بودید بعد از پست دوم شما بنده تغییر دادم که منظورتون را گفته بودید .
    اگه به قول خودتون نیاز دارید که سایت بزنید و دلایل بازدید بیشتر یه سایت را بدونید , خیلی راه های متفاوتی هست و خیلی مطالب در اینترنت موجودهست که میتونید استفاده کنید .
    ضمن اینکه اصلا اطلاعات تون در خصوص میزان بازدید کننده گان قبلی و جدید سایت سافت گذر دقیق و صحیح و ... نیست , معمولا در طول سالهای اخیر ایجاد سایر سایتها و رقابت های شدید میان سایتها هم یکی از دلایلی هست که میتونه علاوه بر صدها نکات دیگه در خصوص برنامه ها و سیاست های مدیریتی و ... موثر باشه . هنوز هم سایت سافت یکی از مطمئن ترین سایتهای تخصصی نرم افزاری هست , جدا از اینکه میزان بازدید کننده و استفاده کننده زیادی هم داره .
    میتونید از منابع معتبر زیادی این مواردی که گفتم را دنبال کنید .
    در خصوص امار و ارقام هم از پیج و رنک و ... گرفته ( که لینکهاش در امضام هست ) تا نظرات کاربران و .... را پیگیری کنید و اگه نتایج گذشته را در این خصوص داشته باشید با الان و سایر سایتها مقایسه کنید .
    البته قصد و نیت بنده اصلا طرفداری و ... از سایت سافت گذر یا هر سایت دیگه ای نیست , اما اصل موضوع مناسب نبود .
    MY ALBUM

12. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

سافت گذر که نود 32 بلاک کرده یکیش از علت ها اینه

14. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,486
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط iroonikids نمایش پست ها
    سافت گذر که نود 32 بلاک کرده یکیش از علت ها اینه
    درود .
    کاربر گرامی خیلی به انجمن خوش امدید .
    جهت اطلاع شما :
    در خصوص مطلب فوق لازمه اشاره کنم که سافت گذر نود 32 را بلاک نکرده , بلکه هر سایتی که سریال ها و فعال سازها و .... محصولات نود 32 را قرار بده , خود نود 32 سایتهای فوق را بلاک میکنه , که در این خصوص هم قبلا توضیحاتی داده شده بود و اونها به تعهدات خودشون عمل نکرده بودند . ضمن اینکه این مورد فقط مخصوص سایت سافت گذر نیست بلکه سایتهای زیادی در این گروه هستند .
    در خصوص امضاتون هم ویرایش شد , حتما قوانین و مقررات انجمن را مطالعه بفرمایید .
    منع فعالیت تبلیغاتی:
    هرگونه فعالیت تبلیغاتی (ایجاد تاپیک، ارسال پست، قرار دادن لینک در امضا و....) خلاف قوانین انجمن خواهد بود.
    قانون شماره 15) از ایجاد تاپیک و ارسال پست های تبلیغاتی و تبلیغات در امضا جدا پرهیز کنید.
    MY ALBUM

16. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •