صفحه 2 از 2 اولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14

موضوع: تفاوت ویندوز7 Starter و Home Basic و Home Premium برای کاربر معمولی در چیست؟!

1. نمایش اطلاعات

باز هم دارم میگم بنده با نسخه استارتر کار نکردم ولی قطعا کمبود هاش رو بعد از مدتی کار کردن باهاش احساس میکنین به همین خاطره که بهتون توصیه میکنم که از نسخه Home Basic استفاده کنید .
    ÷س من راحت سوالامو میپرسم دیگه!! ( میخوام کامل تحقیق کنم بعد یکی از نسخه ها رو انتخاب کنم ... )
    کمبودهاش برای من که کاربر معمولی هستم فیلم و موزیک و عکس میبینم بازی میکنم اینترنت میرم و ... چی میتونه باشه؟؟

مثلا من همین الان فهمیدم که تو نسخه استارتر قابلیت تغییر عکس دسکتاپ وجود نداره!!
    اگه کسی پیدا بشه و بگه که نسخه استارتر دیگه چه کمبودهایی داره واقعا دستش درد نکنه//

این هم توضیحات کامل درباره نسخه استارتر

Windows 7 Starter
    خوب، احتمالاً آسانترين شيوه براي معرفي Windows 7 Starter اين است که بگوئيم اين نسخه دقيقاً چه چيزي نيست: درواقع اين نسخه همان Windows 7 Home Premiumاست، البته بدون ويژگيهاي چند رسانه اي اضافي نظيرAero Glass GUIمايکروسافت تفاوت دو نسخه مذکور را به اين ترتيب تشريح مي کند که: "مشترياني که تنها ملزومات Computing ابتدائي را دارند، مي توانند ويرايش Windows 7 Starter را انتخاب کنند. با اينحال، مشترياني که مي خواهند کامل ترين تجربه کاري را از سرمايه گذاري خود بر روي يک PC نت بوک کوچک بدست آورند، بايد به سراغ Windows 7 Home Premium بروند که قابليتهاي چند رسانه اي غني تر و پيشرفتها بصري را دراختيار شان قرار مي دهد، البته به شرط آنکه نت بوک آنها از توان سخت افزاري کافي برخوردار باشد.با اينحال، Windows 7 به گونه اي طراحي شده است که هر ويرايش اين سيستم عامل توانائي کار بر روي PC هاي نت بوک کوچک با سخت افزارکافي داشته باشد." ازسوي ديگر، شما نمي توانيد ويرايش Starter را ازفروشگاه هاي خرده فروشي خريداري نمائيد، هرچند که نسخه هايOEM آن (همانند ويندوز ويستا) به بازار راه پيدا خواهند کرد. پيش ازهر چيز، تمام ماشينهاي WiNDOWS 7 (به استثناءWindows 7 Starter/Home Basic) قادربه پخش DVDها خواهند بود. بدون نياز به هيچ نرم افزار اضافي ويا بارگذاريهاي ويژه.با اينحال، مايکروسافت هنوز رسماً مطلبي را درباره پشتيباني از Blu-Ray درWindows 7 اعلام نکرده است.
    ویرایش توسط The king : 24-04-2014 در ساعت 19:10

2. عضو ثابت galaxy آواتار ها
    نمایش اطلاعات

با سلام به دوستان گلم.من هم با دوستان موافقم.توصیه میکنم با مشخصات سخت افزاریتون همون نسخه آلتیمیت نصب کنید که کامل ترینه.در نسخه های دیگه به مرور زمان به کمبود بر میخورید.به عنوان مثال شما در ویندوز استارتر نمیتونید بیش تر از 3 برنامه بطور همزمان استفاده کنیدو خیلی موارد دیگه

3. نمایش تشکر

4. عضو ثابت Dr.Codr آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلاممخالفم اگه خواست راحت میتونه به هر کدوم آپگرید کنه

5. عضو ثابت Dr.Codr آواتار ها
    نمایش اطلاعات

دروداگه سرعت برات خیلی مهمه ویندوز۸ رو پیشنهاد میکنم
    بروز رسانی امنیتی هم میشه
    هر کدوم رو که بریزی میتونی راحت به یکی دیگه آپگرید کنی

صفحه 2 از 2 اولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 6 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 6 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •