سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: نمایش فایل های مخفی موقع Search کردن

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض نمایش فایل های مخفی موقع Search کردن

سلام.
    یه سوال مهم در مورد ویندوز 7 !
    چطوریه که توی ویندوز 7 وقتی فایلهامون و پوشه ها رو هیدن(مخفی) کردیم وقتی که در سرچ ویندوز دنبال چیزی بگردیم حالا خواسته یا ناخواسته عبارتی مشابه اون چیزهایی که مخفی کردیم رو هم اگر وارد کنیم میگرده و فایلهای مخفیمون رو هم توی لیستش نشون میده!! یادمه ویندوز XP اینطور نبود ! ولی این سون اینطوره ! راهی هست که بشه چیزای مخفی رو در سرچ ویندوز نشان نده!؟
    در ضمن تنظیمات Folder Option روی همون نشان ندادن فایلهای مخفی هست! یعنی Do Not Show The Hidden Files And Folders هست !

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

علی جان متشکرم ولی در توضیحات گفته شده که به فلان عکس توجه کنید و یا فلان جای نوشته ها قرمز شده برای راهنمایی بهتر ولی عکسی ندیدم من..
    ولی در کل خیلی ممنونم از شما بابت پست مفیدتون
    همینکه متوجه شدم از فولدر آپشن باید برم سراغ تنظیمات سرچ کلی ارزش داشت! و تعجب میکنم که چطور تا حالا با ذهن خودم نرسیده بود! یعنی اصلا فکر میکردم که این جزو خود تنظیمات ویندوز هست و اتوماتیکه و نمیشه همچین موردی رو که عرض کردم تغییر داد ! خیلی ممنون عزیز.

راستش بدردم نخورد و کفاف نکرد کسی نمیدونه باید چکار کرد؟
    ویرایش توسط Apollo11 : 09-09-2012 در ساعت 16:12

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    سلام.
    چطوریه که توی ویندوز 7 وقتی فایلهامون و پوشه ها رو هیدن(مخفی) کردیم وقتی که در سرچ ویندوز دنبال چیزی بگردیم حالا خواسته یا ناخواسته عبارتی مشابه اون چیزهایی که مخفی کردیم رو هم اگر وارد کنیم میگرده و فایلهای مخفیمون رو هم توی لیستش نشون میده!! یادمه ویندوز xp اینطور نبود ! ولی این سون اینطوره ! راهی هست که بشه چیزای مخفی رو در سرچ ویندوز نشان نده!؟
    در ضمن تنظیمات folder option روی همون نشان ندادن فایلهای مخفی هست! یعنی do not show the hidden files and folders هست !
    موقع مخفی سازی گزینه ای که در عکس زیر مشخصه رو انتخاب کنید :
    نمایش فایل های مخفی موقع Search کردن تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: png ccc.png (53.6 کیلو بایت, 16 نمایش)

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

سلام.
    چطوریه که توی ویندوز 7 وقتی فایلهامون و پوشه ها رو هیدن(مخفی) کردیم وقتی که در سرچ ویندوز دنبال چیزی بگردیم حالا خواسته یا ناخواسته عبارتی مشابه اون چیزهایی که مخفی کردیم رو هم اگر وارد کنیم میگرده و فایلهای مخفیمون رو هم توی لیستش نشون میده!! یادمه ویندوز xp اینطور نبود ! ولی این سون اینطوره ! راهی هست که بشه چیزای مخفی رو در سرچ ویندوز نشان نده!؟
    در ضمن تنظیمات folder option روی همون نشان ندادن فایلهای مخفی هست! یعنی do not show the hidden files and folders هست !
    سلام دوست عزيز من هم مشكل شما را داشتم من ظرفيت 500 گيگ فايل مخفي داشتم ولي موقع سرچ همه را مي آورد هنوز راهي واسش پيدا نكردم آيا ميشه قسمت سرچ را غير فعال كنيم و از برنامه هايي كه سرچ مي كنن استفاده كنيم كه مخفي ها را نياره

5. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    بله حواسم بوده خودم عزیز.روی همین گزینه گذاشته بودمش ولی میگم که نشون میده توی سرچ این بنظرم توی یا تنظیمات فولدر آپشنه یا یه جای دیگه تو کنترل پنل فکر کنم..

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

بله حواسم بوده خودم عزیز.روی همین گزینه گذاشته بودمش ولی میگم که نشون میده توی سرچ این بنظرم توی یا تنظیمات فولدر آپشنه یا یه جای دیگه تو کنترل پنل فکر کنم..
    بنده همین الان با همین روشی که در پست قبل گفتم امتحان کردم سرچ نتونست فایل ها رو پیدا کنه
    عکس تنظیمات سرچ در folder option رو ضمیمه کردم
    نمایش فایل های مخفی موقع Search کردن تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: png fff.png (35.1 کیلو بایت, 12 نمایش)

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز در این پستی که اشاره کردید به گزینه ی مربوطه که بنده هم عرض کردم اصلا برای هیدن کردن همیشه از این گزینه استفاده میکنم که در عکس نشان دادید. و خیلی ممنونم از راهنماییتون ولی اضافه بر صحبتهای شما حتما این مشکل اینطور حل میشه که هر فولدر یا فایلی که میخوایم هیدن کنیم که توشم پر فایل و فولدر مثلا باشه باید ابتدا طبق این عکس که گذاشتید عمل بشه و بعدش باید حتما اون پوشه رو فرضا ، بریم توش و از گزینه ی Organize>folder and search option که در بالای هر پوشه قرار داره استفاده کنیم و بعد از اونجا سر برگ view و گزینه ی Don't show hidden files,folders,or drives رو تیک بزنیم و OK کنیم. اونوقته که دیگه توی سرچ نشون نمیده چیزی .
    ممنون .

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

10. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز در این پستی که اشاره کردید به گزینه ی مربوطه که بنده هم عرض کردم اصلا برای هیدن کردن همیشه از این گزینه استفاده میکنم که در عکس نشان دادید. و خیلی ممنونم از راهنماییتون ولی اضافه بر صحبتهای شما حتما این مشکل اینطور حل میشه که هر فولدر یا فایلی که میخوایم هیدن کنیم که توشم پر فایل و فولدر مثلا باشه باید ابتدا طبق این عکس که گذاشتید عمل بشه و بعدش باید حتما اون پوشه رو فرضا ، بریم توش و از گزینه ی Organize>folder and search option که در بالای هر پوشه قرار داره استفاده کنیم و بعد از اونجا سر برگ view و گزینه ی Don't show hidden files,folders,or drives رو تیک بزنیم و OK کنیم. اونوقته که دیگه توی سرچ نشون نمیده چیزی .
    ممنون .
    خب من فکر کردم شما در حالی که تیک این گزینه رو زدی باز میگی تو سرچ پیدا میشه . وقتی این گزینه تیک نخوره معلومه که سرچ پیدا میشه
    حالا اگه دوست داری این گزینه تیک نخورده باشه ولی سرچ پیداش نکنه میتونی به صورت سیستمی مخفی کنی . البته اینم باید تو همون مسیری که شما گفتی تیک گزینه hide protecet opration system file زده شده باشه
    در این مورد سوالی بود در خدمتم

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

خب من فکر کردم شما در حالی که تیک این گزینه رو زدی باز میگی تو سرچ پیدا میشه . وقتی این گزینه تیک نخوره معلومه که سرچ پیدا میشه
    حالا اگه دوست داری این گزینه تیک نخورده باشه ولی سرچ پیداش نکنه میتونی به صورت سیستمی مخفی کنی . البته اینم باید تو همون مسیری که شما گفتی تیک گزینه hide protecet opration system file زده شده باشه
    در این مورد سوالی بود در خدمتم
    دوست عزیز عرض کردم که خب بنده میدونم که باید فلان تیک زده شده باشه که فایلا هیدن بشند!!!!!!!!!!! ولی گفتم که این کار اثر نکرد خب امتحان کرده بودم دیگه عزیز خودمم تعجب کردم که دیدید بهتونم گفتم شما گفتید برای من جواب داده . ولی بنده این راهی رو که رفتم که توی اون پست گفتم جواب داد و بعد از این کار بود که دیگه توی سرچ چیزی نشون نداد!

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

14. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

برای مخفی کردن فایل در ویندوز، ابتدا وارد پنجره ای شوید که فایل مورد نظر شما برای مخفی کردن در آن قرار دارد. فایل را انتخاب کرده و روی آن راست کلیک کنید و گزینه آخر یعنی Properties را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه، یک باکس نمایش داده می شود که در انتهای آن گزینه hiden را مشاهده می کنید. در نهایت این گزینه را تیک دار کنید و گزینه apply و بعد ok را بزنید تا تغییرات اعمال شود.
    حالا اگه میخواین فایل های مخفی رو تو ویندوز 7 مشاهده کنید به این شکل عمل می کنید: در ویندوز ۷ کافی است پنجره ای را باز کنید و از بالای پنجره دکمه Organize را انتخاب کنید. با انتخاب این آپشن در میان زیر منو ها، گزینه ای به نام Folder and search options نمایش داده می شود که در وسط لیست قرار دارد، روی آن کلیک کنید. پنجره ای باز می شود که معمولا دارای ۳ تب است. تب شماره ۲ که View نام دارد، را کلیک کنید . در این تب گزینه ای به نام Show hidden files, folders, and drives وجود دارد که باید آن را انتخاب کنید. بعد از این apply و ok را بزنید تا فایل های پنهان شده را در محلی که آن ها را پنهان کرده اید با یک شفافیت خاص و قابل تشخیص از فایل های عادی مشاهده کنید.

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •