سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل Safe Remove کردن فلش

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

یه سوال در مورد خارج کردن فلش مموری در ویندوز 7 و XP و احیانا 8 ! :

بعضی مواقع میشه که وقتی میخوام فلش مموری رو از کیس جدا کنم(با Safe Remove گوشه Taskbar) فلش مموری جدا نمیشه و پیغامی مبنی بر اینکه فلش در حال استفاده است داده میشه(در صورتی که مطمئنم اصلا در حال استفاده نیست!). در این شرایط بنده برای اینکه فلشم رو جدا کنم میرم داخل My Computer و روی فلش راست کلیک میکنم و گزینه Eject رو میزنم و فلش خارج میشه ولی آیکون فلش در My Computer میمونه.

حالا میخواستم بدونم که این روش درسته و آیا اتصال فلش رو کامل از کامپیوتر قطع میکنه یا نه؟

ممنون.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها
    سلام.

یه سوال در مورد خارج کردن فلش مموری در ویندوز 7 و XP و احیانا 8 ! :

بعضی مواقع میشه که وقتی میخوام فلش مموری رو از کیس جدا کنم(با Safe Remove گوشه Taskbar) فلش مموری جدا نمیشه و پیغامی مبنی بر اینکه فلش در حال استفاده است داده میشه(در صورتی که مطمئنم اصلا در حال استفاده نیست!). در این شرایط بنده برای اینکه فلشم رو جدا کنم میرم داخل My Computer و روی فلش راست کلیک میکنم و گزینه Eject رو میزنم و فلش خارج میشه ولی آیکون فلش در My Computer میمونه.

حالا میخواستم بدونم که این روش درسته و آیا اتصال فلش رو کامل از کامپیوتر قطع میکنه یا نه؟

ممنون.
    این روش کاملا درسته و اتصال رو قطع میکنه (اگه شما خیلی دوست دارید این کار رو بکنید از نرم افزار USB Safely Remove استفاده کنید ، واقعا کامل و خوبه.)
    .

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط the king نمایش پست ها
    این روش کاملا درسته و اتصال رو قطع میکنه (اگه شما خیلی دوست دارید این کار رو بکنید از نرم افزار USB Safely Remove استفاده کنید ، واقعا کامل و خوبه.)
    نه بنده میخواستم بدونم که بدون استفاده از این نرم افزار باید چه کار کرد! در ضمن بعضی مواقع این نرم افزار هم قاطی میکنه و فلش رو جدا نمیکنه!(نمیدونم چرا؟!)و معمولا زمانی هم این اتفاق میوفته که سیستم رو ریستارت کرده باشی در حالی که فلش به سیستم وصل باشه!

حالا بنده خیالم راحت باشه که با Eject کردن،فلش کاملا جدا میشه؟ یه وقت از این روش استفاده نکنیمو بعد از چند وقت فلشمون بسوزه؟!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها
    نه بنده میخواستم بدونم که بدون استفاده از این نرم افزار باید چه کار کرد! در ضمن بعضی مواقع این نرم افزار هم قاطی میکنه و فلش رو جدا نمیکنه!(نمیدونم چرا؟!)و معمولا زمانی هم این اتفاق میوفته که سیستم رو ریستارت کرده باشی در حالی که فلش به سیستم وصل باشه!

حالا بنده خیالم راحت باشه که با eject کردن،فلش کاملا جدا میشه؟ یه وقت از این روش استفاده نکنیمو بعد از چند وقت فلشمون بسوزه؟!
    خیالتون راحت باشه. جدا میشه .

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •