نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون درباره تاپیک گذاشته شده چیه؟!

رأی دهندگان
19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بدرد نمی خوره!

1 5.26%
  • خوبه می ارزه!

13 68.42%
  • عالیه حرف نداشت!

5 26.32%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 39

موضوع: مشکلات فعالسازی آفلاین NET FrameWork3.5

1. نمایش اطلاعات

Arrow مشکلات فعالسازی آفلاین NET FrameWork3.5

با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوستان عزیز

این کار به کمی مهارت نیاز دارد !

روش های زیر قدم به قدم دنبال نمایید:

۱:ابتدا در درایو Cیک پوشه با نام net35درست نمایید.

۲:اکنون DVDویندوز۸ را در داخل دی وی دی رام(DVD+R) قرار دهید.

۳:حالا برنامه command prompt را باز نمایید کافیه با نامcmd در منو استارت Search سرچ نمایید.

۴:پس باز نمودن متن زیر را کپی یا بنویسید:

xcopy H:\sources\sxs\*.* c:\net35 /s

توجه:به جای Hنام دی وی دی رام(DVD+R)خود را بنویسید.

۵:حالا صبر نمایید تا محتویات به داخل پوشه net35کپی شود.........

۶:حالا پس از کپی شدن سیستم را ریستارت و F8را بزنیدو واردSafe Modeشوید.

۷:دوباره command prompt را از منوی استارت با نامcmd باز نمایید.

۸:حالا متن زیر کپی یا بنویسید:

Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\net35 /LimitAccess

حالا NET FrameWork3.5.1.فعال شده است

برای فهمیدن فعال بودن به مسیر
    Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features\Turn Windows features on or off

بروید!

فقط دوستان نظر یادتون نره...

سوالات خود را در این تاپیک درج نمایید.

با تشکرJORJ

منبعMSDN
    ویرایش توسط 7sky : 05-08-2014 در ساعت 15:44 دلیل: اصلاح عنوان

2. نمایش تشکر

3. عضو حرفه ای Apollo11 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

دوست عزیز آیا حتما باید دیسک نصب ویندوز 8 رو داشته باشیم برای این کار یا از دیسک ویندوز 7 هم میشه استفاده کرد؟
    و آیا این رفع اشکال که میفرمایید برای رفع همون مشکل آپدیت .net framework 3.5.1 در ویندوز 7 هست و یا میتواند باشد؟
    در ضمن یه سوال دیگه هم دارم ، آیا میشه بفرمایید شما در کدام سکتور کمپانی مشغول هستید و گروه کاری شما در چه حدیست؟(سطح برنامه نویسی)
    +
    آیا از تست هوش و آزمون آخر مایکروسافت مطلع هستید و میتونید یه شرح کوچک بدهید؟
    نمایش امضاء

4. نمایش تشکر

5. نمایش اطلاعات

Arrow (آموزش) فعال کردن .Net در Windows 8 به صورت آنلاین و آفلاین

با سلام دوستان

همان طور که می دانیم .Net بر روی windows 8 احرا نمی شود چون خود ویندوز .Net 3.5 و .Net 4 را به صورت پیش فرض دارد پس نیازی به نصب آن ندارد.
    اما در بعضی موارد با نصب برنامه های دیگر ( مثلا با نصب ATI VGA DRIVER ) یا دیگر... باعث می شود که Microsoft .Net 3.5 غیر فعال شود و بر روی .Net 4.5 برود.
    وقتی این عمل انجام شد بسیاری از برنامه باز نمی شوند و صفحه ای برای دانلود باز می شود. مانند زیر :

آموزش فعال کردن .Net 3.5 در Windows 8

آموزش آنلاین :
    در این روش شما باید به اینترنت پر سرعت متصل باشید. پس به کنترل قسمتها بروید
    Control Panel>Programs and Features یا همان Unistall program از سمت چپ Turn Windows features on or Off را انتخاب کنید.

اینک گرینه Microsoft .NET Framework 3.5.1 را فعال کنید. و تایید را بزنید.

سپس صبر کنید تا دانلود تمام شود و .Net 3.5 فعال شود.

آموزش آفلاین :
    بسیاری از دوستان مثل بنده از اینترنت پر سرعت دیال آپ استفاده می کنند و نمی توانند از روش آنلاین استفاده کنند.
    در این روش شما نیاز به دیسک windows 8 دارید یا فایل ISO یا همان ایمیج آن را دارید.
    پس وارد دیسک شوید و محتویات پوشه sxs را از X:\sources\sxs کپی کرده و در درایو c یک پوشه بسازید و نام آن را net35 بگذارید و محتویات پوشه sxs را در آن بگذارید.

به C:\Windows\System32 بروید و فایل CMD.exe را پیدا کنید.
    بر روی CMD کلیک راست کنید و حتما حتما Run Administrator باز کنید و گرنه CMD ارور 740 می دهد.

حالا باید همانند عکس عبارت
    Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:c:\net35 /LimitAccess
    را در cmd تایپ کنید.

تگ ها :
    آموزش فعال کردن Microsoft .Net در ویندوز 8 . آموزش نصب کردن Microsoft .Net در windows 8 . نصب Microsoft .Net . مشکل Microsoft .Net در ویندوز 8 . مشکل Microsoft .Net در windows 8 . اجرا نشدن برنامه ها در windows 8 . فعال کردن Microsoft .Net در windows 8 . باز نشدن برنامه ها و نمایش windows feature در ویندوز 8 .
    حل مشکل اجرا نشدن Microsoft .Net . روشن کردن Microsoft .Net در Windows Feature .

6. نمایش تشکر

7. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط javad1993
    با عرض سلام و خسته نباشید به شما دوستان عزیز

بنده یکی از برنامه نویس های ماکروسافت هستم این مشکل را با درمیان گذاشتن با دیگر VIPهای اونجا این مشکل را رفع کردیم!

این کار به کمی مهارت نیاز دارد !

روش های زیر قدم به قدم دنبال نمایید:

۱:ابتدا در درایو Cیک پوشه با نام net35درست نمایید.

۲:اکنون DVDویندوز۸ را در داخل دی وی دی رام(DVD+R) قرار دهید.

۳:حالا برنامه command prompt را باز نمایید کافیه با نامcmd در منو استارت Search سرچ نمایید.

۴:پس باز نمودن متن زیر را کپی یا بنویسید:

xcopy H:\sources\sxs\*.* c:\net35 /s

توجه:به جای Hنام دی وی دی رام(DVD+R)خود را بنویسید.

۵:حالا صبر نمایید تا محتویات به داخل پوشه net35کپی شود.........

۶:حالا پس از کپی شدن سیستم را ریستارت و F8را بزنیدو واردSafe Modeشوید.

۷:دوباره command prompt را از منوی استارت با نامcmd باز نمایید.

۸:حالا متن زیر کپی یا بنویسید:

حالا NET FrameWork3.5.1.فعال شده است

برای فهمیدن فعال بودن به مسیر
    Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features\Turn Windows features on or off

بروید!

فقط دوستان نظر یادتون نره...

سوالات خود را در این تاپیک درج نمایید.

با تشکرJORJ
    سلام دوست عزیز. گیریم که شما راست میگی و دولوپر (توسعه دهنده) مایکروسافتی.
    پس چرا این آموزش را الان گذاشتی؟؟؟؟
    دوست عزیز اولا آموزشت غلطه. من این آموزش را کاملا درست و عملی 3 هفته پیش تو تمام انجمن ها گذاشته بودم. اما چون ایمیل فعال سازی به دست من از انجمن سافت گذر نرسیده بود نتونستم این آموزشا اینجا بگذارم.
    امشب یه سری زدم و دوباره سعی کردم.و تا تاپیک شما را دیدم... خلاصه یه پروفیل جدید ساختم که جواب شما را بدم.
    در ضمن من این آموزش را در تاریخ 03-24-2012 در انجمن سافت 98 گذاشتم (البته تو تمامه انجمن ها تقریبا)
    (آموزش) فعال کردن .Net در Windows 8 به صورت آنلاین و آفلاین

من مثل شما این حرفا را نمی زنم. موقعی که ویندوز 8 بتا را اومد نصب کردم و به این مشکل خوردم. با کلی جستجو تو یه سایت خارجی کپی برداری کردم و آموزش را رون کردم.
    دوست عزیز من با شما مشکلی ندارم. اصلا میخوام با شما دوست باشم. ولی خوب آقای برنامه نویس چرا یه کاربر معمولی مثل من باید زود تر از شما به این مشکل بخوره. این معلوم میشه که.... بیخیال عزیز. حلال کن. من مشکلم سره اینه که مردم گیج نشن. و زور آموزشا بگیرنن. ok
    ویرایش توسط Soroush : 11-04-2012 در ساعت 06:44

8. نمایش تشکر

9. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط apolo11engage
    دوست عزیز آیا حتما باید دیسک نصب ویندوز 8 رو داشته باشیم برای این کار یا از دیسک ویندوز 7 هم میشه استفاده کرد؟
    و آیا این رفع اشکال که میفرمایید برای رفع همون مشکل آپدیت .net framework 3.5.1 در ویندوز 7 هست و یا میتواند باشد؟
    در ضمن یه سوال دیگه هم دارم ، آیا میشه بفرمایید شما در کدام سکتور کمپانی مشغول هستید و گروه کاری شما در چه حدیست؟(سطح برنامه نویسی)
    +
    آیا از تست هوش و آزمون آخر مایکروسافت مطلع هستید و میتونید یه شرح کوچک بدهید؟
    الان دارم در سکتور طراحی Apps کار می کنم و Apps ها رو با نرم افزار Microsoft Visual Studio 11.0
    طراحی می کنم!
    -----------------------------
    بله

ولی ماکروسافت ۲/۱۲ هرسال یک آزمون برای کسایی که زبان ویژوال بیسیک و SQLسرور وویژوال استودی رو در حد PRO Advance بلدند کارکنند می زاره آزمونش بصورت آنلاینه ونتایج به ایمیلت
    ارسال می شه و اگه قبول شدی یک لینک می ده می ری تو این لینک یک کد فعال سازی که برات ایمیل شده رو به همراه آدرس ایمیت وارد می کنی!

واون سوال آخر تست هوش برای کسایی که قراره تو خوده کمپانی شرکت کنند مطرح میشه!

alireza1995 عزیزم اصلا می دونی NET.چیه تازه خوشبحالت که اونو از سایت های خارجی پیدا کردی چون اون

کسی که گذاشته یک VIPبوده واجازه شو از دیگر VIPها گرفته!

وبهتره پستت رو حذف کنی!
    ویرایش توسط Soroush : 11-04-2012 در ساعت 06:46 دلیل: پشت هم

10. نمایش تشکر

11. عضو حرفه ای Soroush آواتار ها
    نمایش اطلاعات

دوستان عزیز بهتره که به محتوا فکر کنیم تا به مباحث دیگه
    مهم این بوده چنین آموزشی در انجمن قرار بگیره که خداروشر این اتفاق افتاده
    حال اگر تالیفی می باشد که منبع می شوید خودتان ولی اگر از سایت و یا منبع دیگری استفاده شده است، لطفا ذکر نمایید ه بعدا مشکلی به وجود نیاد
    با تشکر از همکاری شما
    نمایش امضاء

12. نمایش تشکر

13. عضو متخصص ali68124 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

هر گون كپي برداري از اين موضوع كاربر آقا جواد بدون درج منبع انجمن سافت گذر قانوا و شرعا حرام است

14. نمایش تشکر

15. عضو حرفه ای Apollo11 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط javad1993
    الان دارم در سکتور طراحی Apps کار می کنم و Apps ها رو با نرم افزار Microsoft Visual Studio 11.0
    طراحی می کنم!
    -----------------------------
    بله

ولی ماکروسافت ۲/۱۲ هرسال یک آزمون برای کسایی که زبان ویژوال بیسیک و SQLسرور وویژوال استودی رو در حد PRO Advance بلدند کارکنند می زاره آزمونش بصورت آنلاینه ونتایج به ایمیلت
    ارسال می شه و اگه قبول شدی یک لینک می ده می ری تو این لینک یک کد فعال سازی که برات ایمیل شده رو به همراه آدرس ایمیت وارد می کنی!

واون سوال آخر تست هوش برای کسایی که قراره تو خوده کمپانی شرکت کنند مطرح میشه!
    دوست عزیزم سپاسگذارم از پاسخ شما.
    ببخشید بنده پاسخ سوالاتمو کامل نگرفتم(سوالات اولم در مورد مرتبط بودن فرامین شما برای رفع اشکالات .Net Framework 3.5.1 و آپدیت آن در ویندوز 7

"دوست عزیز آیا حتما باید دیسک نصب ویندوز 8 رو داشته باشیم برای این کار یا از دیسک ویندوز 7 هم میشه استفاده کرد؟
    "

و اگر حرافی نباشد یه چندتا سوال دیگه هم داشتم خدمتتون..(البته قبلا خیلی عذر میخوام اگر این سوالات مربوط به حریم شخصی شما ممکن است باشد ،پس در صورت تمایل پاسخ دهید)

شما از Microsoft Visual Studio 11 beta استفاده میکنید دیگه درسته؟آیا نواقصی ندارد این نسخه مخصوصا برای شمایی که برنامه نویس کلس Pro Advance ممکن است باشید.آیا خود مایکروسافت از شما حمایتی به عمل آورده و یا می آورد؟(در زمینه ی ساپورت برنامه ها و اطلاعات مفید و امتیازات ویژه و .. به شما؟)
    ویرایش توسط Apollo11 : 11-04-2012 در ساعت 10:59
    نمایش امضاء

16. نمایش تشکر

17. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط apolo11engage
    دوست عزیزم سپاسگذارم از پاسخ شما.
    ببخشید بنده پاسخ سوالاتمو کامل نگرفتم(سوالات اولم در مورد مرتبط بودن فرامین شما برای رفع اشکالات .Net Framework 3.5.1 و آپدیت آن در ویندوز 7

"دوست عزیز آیا حتما باید دیسک نصب ویندوز 8 رو داشته باشیم برای این کار یا از دیسک ویندوز 7 هم میشه استفاده کرد؟
    "

و اگر حرافی نباشد یه چندتا سوال دیگه هم داشتم خدمتتون..(البته قبلا خیلی عذر میخوام اگر این سوالات مربوط به حریم شخصی شما ممکن است باشد ،پس در صورت تمایل پاسخ دهید)

شما از Microsoft Visual Studio 11 beta استفاده میکنید دیگه درسته؟آیا نواقصی ندارد این نسخه مخصوصا برای شمایی که برنامه نویس کلس Pro Advance ممکن است باشید.آیا خود مایکروسافت از شما حمایتی به عمل آورده و یا می آورد؟(در زمینه ی ساپورت برنامه ها و اطلاعات مفید و امتیازات ویژه و .. به شما؟)
    -------------------------------------------------------------
    "

فقط دیسک ویندوز ۸ بخاطر اینکه تعدادی فایل اجرایی در دیسک ویندوز۸ اضافه شده برای برنامه های مخصوص ویندوز۸!

------------------------------------------------------------
    نه این نسخه که معرفی کردید برای کاربران معمولی است من از یک نسخه دیگر که مخصوص VBهای ماکروسافت هست استفاده می کنم
    Microsoft Visual Studio 11نسخه PRV آره ما از طرف ماکروسافت وMSN حمایت می شویم!

18. نمایش تشکر

19. نمایش اطلاعات

اینم عکس انجمن VIPماکروسافت!
    تقریبا شبیه به یک دانشگاه مجازی!

20. نمایش تشکر

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •