سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: سبز شدن اسم فایل ها بعد از نصب ویندوز

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض سبز شدن اسم فایل ها بعد از نصب ویندوز

سلام. ویندوز 7 را برای یه بنده خدا نصب کردم. حالا بعضی از فایلهاش سبز رنگه و کلا نمیشه هیچ کاری روشون کرد. راه حل -------->((( برای رفع مشکل سبز شدن اسم فایل ها روی پوشه یا فایلی که دارای حروف سبز هستند راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید. در پنچره Properties روی دکمه Advanced کلیک کنید. حالا گزینه Encrypt Contents To Secure Data را از حالت انتخاب خارج کنید. روی OK کلیک کنید. حالا اسم فایل به حالت عادی و رنگ مشکی بر خواهد گشت و مشکل encrypt خودکار رفع شده است و شما می توانید بدون هیچ مشکلی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.))) را هم امتحان کردم جواب نمیده ، میگه اجازه دسترسی با این یوزر نداری . با ادمین هم امتحان کردم همین پیام را میده.
    ویندوز قبلی این بنده خدا هم 7 بوده

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mazid نمایش پست ها
    سلام. ویندوز 7 را برای یه بنده خدا نصب کردم. حالا بعضی از فایلهاش سبز رنگه و کلا نمیشه هیچ کاری روشون کرد. راه حل -------->((( برای رفع مشکل سبز شدن اسم فایل ها روی پوشه یا فایلی که دارای حروف سبز هستند راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید. در پنچره Properties روی دکمه Advanced کلیک کنید. حالا گزینه Encrypt Contents To Secure Data را از حالت انتخاب خارج کنید. روی OK کلیک کنید. حالا اسم فایل به حالت عادی و رنگ مشکی بر خواهد گشت و مشکل encrypt خودکار رفع شده است و شما می توانید بدون هیچ مشکلی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.))) را هم امتحان کردم جواب نمیده ، میگه اجازه دسترسی با این یوزر نداری . با ادمین هم امتحان کردم همین پیام را میده.
    دوست عزیز

مقاله زیر رو مطالعه کنید:

رفع مشکل سبز شدن نام فایل و پوشه ها و Encrypt خودکار در ویندوز 10 ، 8 و 7 - انزل وب

احتمالا فایل های مورد نظر رمزنگاری شده و شما قبل از تعویض ویندوز از کلید آن بکاپ تهیه نکرده اید. متاسفانه اینجانب فرصت نداشتم مقاله رو تا پایان بخونم اما به احتمال زیاد با خواندن این مقاله به راه حل می رسید.

موفق باشید.

3. تشکرها از این نوشته :

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,726
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mazid نمایش پست ها
    قبل از تعویض ویندوز باید فایل‌‌های Encrypt شده را از حالت رمز‌نگاری خارج می‌کردید یا از Certificate یوزر‌های ویندوز بکاپ می‌گرفتید که ظاهرا این کار را نکرده‌اید و متأسفانه تقریباً هیچ‌راه حلی برای خوندن فایل‌های سبز رنگ شده‌ی شما نیست!
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •