سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل در بازگرداندن لایسنس ویندوز 10

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض مشکل در بازگرداندن لایسنس ویندوز 10

سلام دوستان
    با برنامه advanced tokens managerاز لایسنس ویندوز بکاب گرفتم وویندوزو به ورژن بالاتر ارتقاءدادم، الان که میخوام لایسنسو برگردونم برنامه پیام میده بکاپ برای این ورژن فاقد اعتبار میباشد، اینم بگم ویندوز قبلی را از طریق اسکایپ فعال کرده بودم، ویندوز قبلی بیلد14393 بود و بیلد فعلی 15063

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,026
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas-t نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با برنامه advanced tokens managerاز لایسنس ویندوز بکاب گرفتم وویندوزو به ورژن بالاتر ارتقاءدادم، الان که میخوام لایسنسو برگردونم برنامه پیام میده بکاپ برای این ورژن فاقد اعتبار میباشد، اینم بگم ویندوز قبلی را از طریق اسکایپ فعال کرده بودم، ویندوز قبلی بیلد14393 بود و بیلد فعلی 15063
    درود
    بهترین برنامه برای بکاپ گیری ازویندوزبعداز فعال سازی قانونی وکانفیگ،استفاده ازنرم افزار اکرونیس تروایمیج هست که اموزشش هم درتالار اموزشی موجودمی باشد.
    باابزار backup and restore خودویندوزهم میتونیدبه بهترین شکل ممکن بکاب گیری کنید بعدازاپگیرید به ورژن بالاتر برای بازگشت به نسخه قبلی از قسمت ستینگ ویندوز باید گزینه back to previous رو انتخاب کنید..

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Microtel نمایش پست ها
    درود
    بهترین برنامه برای بکاپ گیری ازویندوزبعداز فعال سازی قانونی وکانفیگ،استفاده ازنرم افزار اکرونیس تروایمیج هست که اموزشش هم درتالار اموزشی موجودمی باشد.
    باابزار backup and restore خودویندوزهم میتونیدبه بهترین شکل ممکن بکاب گیری کنید بعدازاپگیرید به ورژن بالاتر برای بازگشت به نسخه قبلی از قسمت ستینگ ویندوز باید گزینه back to previous رو انتخاب کنید..
    با سلتم وتشکر، دوست عزیز متوجه هستم اما عرض کردم میخوام بیلد بالاتری را نصب کنم بعد برای قانونی کردن از لایسنس ویندوز قبلی استفاده کنم

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •