سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: سوال در مورد افزایش سرعت پردازش یک برنامه در ویندوز

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض سوال در مورد افزایش سرعت پردازش یک برنامه در ویندوز

سلام، GiliSoft Movie DVD Creator ، فایل هام رو به DVD تبدیل می کنم و نسبتا ازش راضی هستم اما فقط با سرعت انجام این برنامه مشکل دارم که خیلی پایینه و در برنامه تنظیماتی وجود نداره که بخوای این سرعت رو زیاد کنی، خواستم بپرسم آیا در خود ویندوز امکان افزایش سرعت پردازش این برنامه وجود داره؟

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1984 نمایش پست ها
    سلام، GiliSoft Movie DVD Creator ، فایل هام رو به DVD تبدیل می کنم و نسبتا ازش راضی هستم اما فقط با سرعت انجام این برنامه مشکل دارم که خیلی پایینه و در برنامه تنظیماتی وجود نداره که بخوای این سرعت رو زیاد کنی، خواستم بپرسم آیا در خود ویندوز امکان افزایش سرعت پردازش این برنامه وجود داره؟
    سلام،
    نمیشه نرم افزاری رو مجبور کرد با سرعت بالاتری کاری رو انجام بده (ویندوز و لینوکس و مک هم نداره). فقط برنامه نویسان اون برنامه می تونن با بهینه کردن کدها و الگوریتم های اون برنامه اون کارو بکنن. نه کاربر اون برنامه.

در مورد کار با فایل و تبدیل DVD، اگه وقتی که نرم افزارتون داره تبدیل می کنه، توی task manager می بینید مصرف cpuش بیشتر از 50-60 درصد نمیشه، تنها کاری که می تونید بکنید اینه دو ظاهر (instance) از اون برنامه رو همزمان باز کرده و فایل های مختلف رو توی ظاهر های مختلف به DVD تبدیل کنید. یعنی یه ظاهر مثلا داره فیلم ایکس رو تبدیل به DVD می کنه، یه ظاهر دیگه هم داره فایل ایگرگ رو تبدیل به DVD می کنه. اینطوری CPUتون بی کار نمی مونه و توی زمان تقریبا مشابه، دوتا DVD تولید می کنید جای یکی.
    :)

3. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M-AUDIO نمایش پست ها
    سلام،
    نمیشه نرم افزاری رو مجبور کرد با سرعت بالاتری کاری رو انجام بده (ویندوز و لینوکس و مک هم نداره). فقط برنامه نویسان اون برنامه می تونن با بهینه کردن کدها و الگوریتم های اون برنامه اون کارو بکنن. نه کاربر اون برنامه.

در مورد کار با فایل و تبدیل DVD، اگه وقتی که نرم افزارتون داره تبدیل می کنه، توی task manager می بینید مصرف cpuش بیشتر از 50-60 درصد نمیشه، تنها کاری که می تونید بکنید اینه دو ظاهر (instance) از اون برنامه رو همزمان باز کرده و فایل های مختلف رو توی ظاهر های مختلف به DVD تبدیل کنید. یعنی یه ظاهر مثلا داره فیلم ایکس رو تبدیل به DVD می کنه، یه ظاهر دیگه هم داره فایل ایگرگ رو تبدیل به DVD می کنه. اینطوری CPUتون بی کار نمی مونه و توی زمان تقریبا مشابه، دوتا DVD تولید می کنید جای یکی.

متشکرم، فقط یک سوال چطور میشه دو ظاهر از یک برنامه رو همزمان باز کردن، چون به صورت عادی با کلیک روی برنامه اینکار امکانپذیر نیست

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1984 نمایش پست ها
    متشکرم، فقط یک سوال چطور میشه دو ظاهر از یک برنامه رو همزمان باز کردن، چون به صورت عادی با کلیک روی برنامه اینکار امکانپذیر نیست
    عنوان: نحوه باز کردن دو ظاهر (instance) از یک برنامه
    :)

6. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •