سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 27

موضوع: آموزش Upgrade کردن ویندوز 7و8,1 به ویندوز 10

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

سلام ... برای کسانی مثل من که کامپیوتر بلد نیستن بهتر نیست همون ویندوز سون رو نگه داریم ؟

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

[QUOTE=Microtel;114150]فایل پیوست 20207

• قبل از هرچیز ابتدا باید فایل Isoی نسخه نهایی ویندوز 10 را در روی درایوی بجز درایو اینستالیشن ویندوز و یا برروی DVD رایت کنید. بعد از اینکار روی Setup.exe فایل نصبی،کلیک کنید تا مراحل نصب اغاز بشه.

فایل پیوست 20209فایل ایزو رو روی دی وی دی رایت کنید یعنی چی ؟ این فایل ها کجا هستن ؟توضیح بدین لطفا

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,026
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sanhavak نمایش پست ها
    سلام ... برای کسانی مثل من که کامپیوتر بلد نیستن بهتر نیست همون ویندوز سون رو نگه داریم ؟
    سلام

تفاوت ویندوز 7 با ویندوز جدید در سرعت،امکانات بیشتر و سکیوریتی بالا خلاصه میشه،میتونید هرویندوزی که باهاش راحت میتونید کارکنید نصب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanhavak نمایش پست ها
    • قبل از هرچیز ابتدا باید فایل Isoی نسخه نهایی ویندوز 10 را در روی درایوی بجز درایو اینستالیشن ویندوز و یا برروی DVD رایت کنید. بعد از اینکار روی Setup.exe فایل نصبی،کلیک کنید تا مراحل نصب اغاز بشه.

فایل ایزو رو روی دی وی دی رایت کنید یعنی چی ؟ این فایل ها کجا هستن ؟توضیح بدین لطفا
    دوست عزیز فایلی رو که شما ازسایت دانلود می کنید درواقع یه فایل ایزوی نصبی بوده که برای اینستالیشن و بوتیبل شدن احتیاج به رایت داره.البته درصورتی که از DVD ویندوز رو اجای دیگه تهیه کنید نیازی به اینکارنیست.

طبق اموزش مراحل اپگرید به ویندوز 10 رو تاپایان نصب ادامه بدید و بعداز اتمام جهت اکتیو ویندوز به نت متصل شده و درصورتی که ویندوز قبلی شما با کد قانونی فعال شده باشه ویندوز جدید شما نیز ازسوی سرور اصلی تایید و فعال خواهد شد.

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

4. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

سلام به شما دوست عزیز
    طبق آموزش شما در یک لپ تاپ از ویندوز 7 اورجینال با موافقیت کامل آپگرید کردم به ویندوز 10 ، بدون هیچ ارور و مشکلی
    حالا برای اکتیو کردن ویندوز که باید به اینترنت متصل میشدم و گزینه ی Activate را میزدیم در یک اشتباه سیستم را ریست کردم و حالا که به این صفحه دوباره برگشتم گزینه ی Activate نیست و گزینه ی Go to Store نمایان شده (در صورتی که در قسمت Activation دربالای صفحه مثل عکس شما عبارت Connect to the Internet ...... نوشته شده بود)

حالا راه حلی نداره که دوباره این گزینه نمایان بشه و ویندوز به صورت قانونی اکتیو بشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,026
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam-aldin نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    طبق آموزش شما در یک لپ تاپ از ویندوز 7 اورجینال با موافقیت کامل آپگرید کردم به ویندوز 10 ، بدون هیچ ارور و مشکلی
    حالا برای اکتیو کردن ویندوز که باید به اینترنت متصل میشدم و گزینه ی Activate را میزدیم در یک اشتباه سیستم را ریست کردم و حالا که به این صفحه دوباره برگشتم گزینه ی Activate نیست و گزینه ی Go to Store نمایان شده (در صورتی که در قسمت Activation دربالای صفحه مثل عکس شما عبارت Connect to the Internet ...... نوشته شده بود)

حالا راه حلی نداره که دوباره این گزینه نمایان بشه و ویندوز به صورت قانونی اکتیو بشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام

اگه بعدازری استارت ویندوز گزینه active وجودنداشته باشه وبجاش گزینه go to Store رو پیشنهاد داده ،یاباید ازنو عمل اپگرید وفعال سازی روانجام بدید ویا با کرک افلاین KMS ویندوز رو اکتیو کنید. البته به نظر میاد مشکل سیستم اکتیویشن فعلی یه باگ باشه.

7. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

باسلام تشکر بخاطر همه زحماتتون .
    من چند تا سوال دارم ..اول اینکه من که ویندوزم رو با با ویندوز لودر کرک کردم هم میتونم ارتقا قانونی به ویندوز ده رو داشته باشم ؟دوم این راهکار آموزش داده شده که باید فایل Iso رو روی دی وی دی رایت کرد و .. برای همه است حتی اونهایی که افزونه آپگرید ویندوز توی تسکبارشون ظاهر شده ؟ یعنی نمیشه از طریق خود افزونه تسکبار آپدیت کنیم حتما باید دی وی دی رایت کردو ...؟ و اینکه اگه از این طریقی که شما گفتید آپگرید کنیم افزونه ویندوز ده ..دیگه پاک میشه و مشکلی واسه فایلهایی که داریم پیش نمیاد ؟ چون خیلی ها از طریق افزونه عمل کردن و به مشکلات زیادی خوردن .. ممنون میشم راهنمایی کنید .

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,026
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nilou نمایش پست ها
    باسلام تشکر بخاطر همه زحماتتون .
    من چند تا سوال دارم ..اول اینکه من که ویندوزم رو با با ویندوز لودر کرک کردم هم میتونم ارتقا قانونی به ویندوز ده رو داشته باشم ؟دوم این راهکار آموزش داده شده که باید فایل Iso رو روی دی وی دی رایت کرد و .. برای همه است حتی اونهایی که افزونه آپگرید ویندوز توی تسکبارشون ظاهر شده ؟ یعنی نمیشه از طریق خود افزونه تسکبار آپدیت کنیم حتما باید دی وی دی رایت کردو ...؟ و اینکه اگه از این طریقی که شما گفتید آپگرید کنیم افزونه ویندوز ده ..دیگه پاک میشه و مشکلی واسه فایلهایی که داریم پیش نمیاد ؟ چون خیلی ها از طریق افزونه عمل کردن و به مشکلات زیادی خوردن .. ممنون میشم راهنمایی کنید .
    سلام

بله میتونید حتی با استفاده از کرک لودر ویندوز 7 اکتیو قانونی داشته باشید. برای اینستال میتونید فایل ایزو رو روی یه درایوی بجز ویندوز اینستالیشن کپی کنید وسپس عملیات وفرایند نصب رو ادامه بدید.

ابزار ارتقاء ویندوز که در قسمت ناتیفیکیشن ویندوز هست برا ارتقا نیاز به استفاده از ترافیک حجمی شما داره!و مراحل نصب دقیقا با اموزش یکیست. درصورت ارتقا با فایل ایزو مشکلی برای اپلیکیشنهای شماپیش نمیاد.

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    F-Secure
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    28
    اعتبار کاربر
    1

آقا من هر کاری کردم نتونستم از 7 به 10 ارتقا بدم حتی با فعال سازی با اسکایپ

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

با سلام در هنگام آپگرایت ویندور 7 به 10 این خطا ظاهر می شود چگونه قابل رفع هست؟
    Use the other installation disc that says 64-bit. When you insert it, Windows Setup will restart automatically.

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,026
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط safat نمایش پست ها
    آقا من هر کاری کردم نتونستم از 7 به 10 ارتقا بدم حتی با فعال سازی با اسکایپ
    درود

کجای کاربه مشکل برخوردید که نمیتونیدفرایند اینستالیشن رو تکمیل کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayaqubi نمایش پست ها
    با سلام در هنگام آپگرایت ویندور 7 به 10 این خطا ظاهر می شود چگونه قابل رفع هست؟
    Use the other installation disc that says 64-bit. When you insert it, Windows Setup will restart automatically.
    سلام

دوست گرامی ایا شما مطمئن هستید ستاپ ویندوز 64بیتی رو با 32بیتی قاطی نکردید؟

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •