سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 از مجموع 29

موضوع: مشکل با ویندوز 10

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,478
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidme92 نمایش پست ها
    سلام،
    ممنون از خوشامدگویی تون،
    بله چک کردم ولی برا من قبلا مثه عکسی که شما گذاشتید بود ولی الان این گزینه های پایین نیستن!
    تو عکسی بهتر مشخصه.

سلام و خواهش میکنم .
    از این لینک ,متناسب با ویندوزتون 32 یا 64 بیتی , یکی را دانلود و نصب کنید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    0

سلام، درایوری که گفته بودید رو دانلود و نصب کردم اما متاسفانه هنور همون مشکل وجود داره!
    امیدوارم مشکلم رو درست متوجه شده باشید، وقتی با هر نرم افزاری موزیک پخش میکنم یا فیلم میبینم یا بازی میکنم صدا بدون هیچ مشکلی پخش میشه، اما خبری از صداهای ویندوز نیست!
    مشکل با ویندوز 10 تصاویر پیوست شده

4. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,478
    اعتبار کاربر
    1

سلام، درایوری که گفته بودید رو دانلود و نصب کردم اما متاسفانه هنور همون مشکل وجود داره!
    امیدوارم مشکلم رو درست متوجه شده باشید، وقتی با هر نرم افزاری موزیک پخش میکنم یا فیلم میبینم یا بازی میکنم صدا بدون هیچ مشکلی پخش میشه، اما خبری از صداهای ویندوز نیست!

سلام .
    البته قبل از نصب برنامه ی فوق هیچ کدوم از گزینه های Level را با توجه به تصویر قبلی تون نداشتید , درسته ؟
    یه لحظه صبر کنید , حق باشماست . با اون گزینه کلیه صدای ویندوز کم و یا زیاد و یا قطع خواهند شد .
    الان به ویندوز دومم که ویندوز 10 هست میرم و چند تست را انجام میدم .
    ضمنا منتظر نظرات سایر دوستان هم باشید .

پیوست : دوست عزیز در تصویر شماره 4 شما ( یا کپچر 3 ) , که صداهای ویندوز هست , روی هر کدوم از اونها دوبار کلیک کنید و یا روی گزینه تست با علامت سبز کلیک کنید و ببینید صدای میده یا نه ؟ حداقل از این مورد مطمئن باشیم .

ضمنا ویندوز تون اپگرید شده هست یا خودتون با فایل ایزو نصب کردید ؟
    MY ALBUM

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    0

بله درسته،
    بله با گزینه ی تست (سبز رنگ) صداهای مربوط به نوتیفیکیشن ها و قطع و وصل کردن دیوایس ها رو امتحان کردم و کاملا درست بودند، ولی متاسفانه تو خود ویندوز که باید کار کنن، نمیکنن!
    ویندوز رو با فایل ایزو ریختم، اولا درست بود ولی حدود یه ماهی میشه که اینجوری شده. فکر نمیکنم تغییر خاصی هم داده باشم تو قسمت تنظیمات صدا که این مشکل پیش اومده باشه، فقط یادمه که یسری هندزفری به کیس وصل کردم و میخواستم با کورتانا یه ذره حرف بزنم که وارد یه قسمتایی برای تشخیص صدا هم شدم!!!
    خیلی ممنون که مشکلم رو پیگیری میکنین.

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,478
    اعتبار کاربر
    1

بله درسته،
    بله با گزینه ی تست (سبز رنگ) صداهای مربوط به نوتیفیکیشن ها و قطع و وصل کردن دیوایس ها رو امتحان کردم و کاملا درست بودند، ولی متاسفانه تو خود ویندوز که باید کار کنن، نمیکنن!
    ویندوز رو با فایل ایزو ریختم، اولا درست بود ولی حدود یه ماهی میشه که اینجوری شده. فکر نمیکنم تغییر خاصی هم داده باشم تو قسمت تنظیمات صدا که این مشکل پیش اومده باشه، فقط یادمه که یسری هندزفری به کیس وصل کردم و میخواستم با کورتانا یه ذره حرف بزنم که وارد یه قسمتایی برای تشخیص صدا هم شدم!!!
    خیلی ممنون که مشکلم رو پیگیری میکنین.

سلام .
    خواهش میکنم و وظیفه بود .
    این مشکل استفاده از هندزفری و پیدا شدن چنین مشکلی را در جستجوهایی که کردم از چند نفر شنیدم .
    بهرحال بنده پیگیر این مشکل خواهم شد و فعلا میتونید این لینک , و این لینک را هم مطالعه کنید .
    در صورتیکه با هر روشی موفق شدید حتما اطلاع دهید که مابعد اگه کسی با این مشکل روبرو شد , استفاده کنه .
    MY ALBUM

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    0

آقا خداروشکر تونستم راه حل رو پیدا کنم؛
    ابتدا میریم تو رجیستری ( با تایپ regedit تو سرچ و زدن اینتر) بعد رو hkey_current_user کلیک میکنیم و بعد از قسمت سمت راست کلید default رو پاک میکنیم(ولی خود ویندوز سریعا یکی میسازه) بعد یکبار سیستم رو ری استارت میکنیم و مشکل حل میشه

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما vahidme92 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    0

سلام، بعد از روشن کردن سیستم و بالا اومدن ویندوز حدودا 10 دیقه طول میکشه تا قسمت input indicator در task bar بیاد، میخواستم ببینم دوستان راه حلی برای رفع این مشکل دارند!
    در ضمن سیستم به هیچ وجه ضعیف و ویروسی نیست و هیچ گونه کندی تو اجرای برنامه و بازی های سنگین نداره و یه چند وقتیه که اینجوری شده.

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    262
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دیروز آمدم کامپیوترم را خواموش کنم یک مدت طولانیی طول کشید تا خواموش شود . برای حل این مشکل در اینترنت دو روش یافتم حالا نمی دانم اگر این روشها را انجام دهم مشکلی بوجود نمی آید ؟
    روش اول :
    برای اینکه تو ویندوز ده سیستم سریع تر خاموش شه می تونید تنظیمات زیر رو انجام بدید:
    به کنترل پنل برید و اونجا تنظیمات پاور ( power option) رو انتخاب کنید. در این صفحه ذر سمت چپ گزینه choose what the power buttons do را انتخاب کنیذ . در این صفحه change setting that are currently unavailable رو بزنید تا بتونید تنظیمات این بخش رو عوض کنید.
    حالا به پاینن ضفحه برید و تیک گزینه turn on fast stratup رو بردارید و در انتها تظیمات رو ذخیره کنید. به احتمالا زیاد مشکل خاموش نشدن و یا کنید خاموش شدن سیستم شما حل خواهد شد.

روش دوم :
    مشکل خاموش نشدن ویندوز 10

یکی از مشکلات رایج در ویندوز 8 ، 8.1 و 10 خاموش نشدن یا Sleep نشدن میباشد، برای مثال زمانی که روی دکمه خاموش کلیک میکنید مانیتور کامپیوتر خاموش میشود اما خود کامپیوتر روشن باقی میماند و فقط مانیتور به حالت sleep رفته است خب این مشکل معمولا بخاطر ویژگی Hybrid Shutdown میباشد.
    .
    علت خاموش نشدن ویندوز 10 و 8.1

Hybrid Shutdown برای افزایش سرعت در خاموش شدن سیستم میباشد که در بعضی اوقات خراب شده و باعث میشود تا Windows خاموش نشود و این مشکل هم معمولا در windows 10 و windows 8.1 و windows 8 پیش میاید که از این ویژگی بهره میبرند خب برای غیر فعال کردن Hybrid Shutdown شما دو راه پیش و رو دارید یک استفاده از Command Prompt و گزینه دوم از طریق محیط گرافیکی ویندوز یعنی ابزار Powerغیر فعال کردن Hybrid Shutdown از طریق Command Prompt

1- ابتدا با نگه داشتن کلید های Window + X یا راست کلیک کردن روی start پنجره مربوط به start باز میشود سپس روی گزینه (Command Prompt Admin) کلیک کنید. (در صورت پرسش رو گزینه Yes کلیک کنید)
    2- بعد از باز شدن پنجره CMD به صورت Admin کافیست تا دستور powercfg –h off را تایپ کنید تا ویژگی Hybrid Shutdown را غیر فعال کند
    یا میتوانید1- روی ایکون Cortana کلیک کنید سپس cmd را تایپ کنید پس از پدید دار شدن Command Prompt با نگه داشتن کلید های CTR+SHIFT و کلیک بر روی Command Prompt آن را به صورت Admin اجرا کنید
    2- و سپس دستور bcdedit /set disabledynamictick yes را وارد کنید
    غیر فعال کردن Hybrid Shutdown از طریق Control Panel

1- با نگه داشتن کلید های Win+R پنجره Run را اجرا کنید سپس control.exe /name Microsoft.PowerOptions را در آن تایپ کنید.
    2- در پنجره power option روی گزینه change plane settings کلیک کنید سپس در پنجره edit plan settings روی گزینه change advance power option کلیک کنید
    3- در پنجره باز شده با نام power option روی گزینه sleep کلیک کرده و سپس روی گزینه allow hybrid sleep کلیک کنید و در آخر روی گزینه setting کلیک کنید و سپس روی گزینه on کلیک کرده و آن را off کنید.
    4- حال سیستم خود را ریستارت کنید.

ممنون میشم راهنماییم کنید که از کدام یک استفاده کنم ؟ یا اصلا لزومی داره ؟ با تشکر فراوان .
    ویرایش توسط S!RUS : 25-05-2017 در ساعت 12:31

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,478
    اعتبار کاربر
    1

@nabipoor
    درود .
    در خصوص turn on fast stratup , به این نکته هم توجه کنید , که دقیقا با مدت زمانی که صرف میکنه برای ذخیره اطلاعاتی که قبل از خاموش شدن سیستم انجام میده , دقیقا برای بوت شدن سریع تر در زمان روشن کردن کامپیوتر استفاده میکنه .

منتظر نظرات سایر اعضا هم باشید .

MY ALBUM

15. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •