سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 از مجموع 36

موضوع: مباحث مرتبط با Foxit Software

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

یافتم توی نت راهش رو
    برای اجرا شدن یک فایل پی دی اف بعد از با لا اومدن ویندوز :
    1.روی فایل مورد نظر کلیک راست می کنیم و کپی را انتخاب
    2.عبارت: %APPDATA%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup رو در ران یا سرچ ویندوز می زنیم.
    3.توی پنجره ی جدید کلیک راست و گزینه ی Past Shortcut رو انتخاب می کنیم
    جهت حذف فایل از اسارت آپ هم کافیه از msconfig اقدام کنیم

رم -------------- مرورگرکروم

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    این نرمافزار Foxit Reader بدرد نمی خوره به دوستان توصیه می کنم حتما ادوب ریدر استفادهکنند چرا که نسخه 6 Foxit Reader 6.1.2 بسیار کند است فایل های پی دی اف را بی ریخت باز می کنه منوی ابزارش شلوغ است ضمنا قدرت ویرایش فارسی هم نداره مثلا یک فرم پی دی اف را می خواهی رویش را بنویسی با این نرم افزار فارسی را جدا می نویسه وبی ریخت اما ادوب ریدر فارسی هم میشه نوشت کافیست فونت را روی arial را انتخاب بکنی کاملا خوانا می نویسه این Foxit Reader 6.1.2 فقط قابلیت پی دی اف سازی داره خیلی مهم نیست با فتوشاپ هم وoffice 2010 میشه اسناد را بصورت پی دی اف در اورد کلا این نرم افزار اصلا بپای Adobe Reader XI 11.0.06 نمی رسه چون نوار ابزارش بی ریخت شلوغ است سرعت باز کردنش کند است در ویندوزاکس پی ثانیا قدرت فارسی نوشتن نداره ثانیا برخی از فایل های پی دی اف را ناقص باز می کنه فرمول های ریاضی را نشان نمی ده در حالی Adobe Reader XI 11.0.06 براحتی نشان میده کلا بنده Adobe Reader XI 11.0.06 پیشنهاد می کنم من اصلا سنگین بودن را حس نمی کنم کجایش سنگین است من که اصلا سنگینی حس نمی کنم

4. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    همین خودش یک ایراد بزرگ است مثلا شما وقتی یک فرم پی دی اف را می خواهی پر کنی به زبان فارسی شما با ادوب ریدر با تنظیم فونت روی aril راحت می توانی فارسی تایپ کنی وفرم پی دی اف را به زبان فارسی تایپ کنی وبفرستی ولی در Foxit Reader 6.1.4 Build 0217 همچین قابلیتی نداره فونت فارسی را جدا جدا می نویسه این خود نقص بزرگی است دوم فرمول های ریاضی در برخی از متون پی دی اف را نشان نمیده در ادوب ریدر راحت نشان میده راحت تمیز پرینت می گیری ضمنا شرکت Foxit Reader 6.1.4 Build 0217 در ویندوز xp3 سرعت باز شدنش کند تر از ادوب ریدر است نوار ابزارش شلوغ است سطح مانیتور را می گیره خیلی محیط به زیبایی تمیزی ادوب ریدر 11.0.06 نیست من خودم اکثر کافی نت ها رفتم همه جا از ادوب ریدر 11x استفاده می کنند از هرکس پرسیدم می گند Foxit Reader 6.1.4 Build 0217 نرم افزار استاندارد شده ای نیست مبتدیانه است

با تشکر

6. تشکرها از این نوشته :

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    دوتا فایل پی دی اف دارم که برای یکی تول بار فعاله(کتاب لاتین) وبرای یکی دیگه تول بار غیر فعال(کتاب فارسی)به نظر شما چرا این شکلیه؟با یه فایل پی دی اف لاتین دیگه هم همین مشکل رو دارم!اونم نمیشه ویرایشش کرد!البته کیفیت و وضوح نوشته های فایلی که قابل ویرایش هست خیلی بالاتر از کیفیت فایل غیر قابل ویرایش__ه اما می خواستم دلیلش رو بدونم چی باعث شده فایل فارسی غیر قابل ویرایش باشه؟(عکس از هر دو رو گذاشتم توی فارسی نوار ابزار غیر فعال و توی لاتین نوار ابزار فعاله)

Capture.jpg Capture0.jpg

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
    سلام
    دوتا فایل پی دی اف دارم که برای یکی تول بار فعاله(کتاب لاتین) وبرای یکی دیگه تول بار غیر فعال(کتاب فارسی)به نظر شما چرا این شکلیه؟با یه فایل پی دی اف لاتین دیگه هم همین مشکل رو دارم!اونم نمیشه ویرایشش کرد!البته کیفیت و وضوح نوشته های فایلی که قابل ویرایش هست خیلی بالاتر از کیفیت فایل غیر قابل ویرایش__ه اما می خواستم دلیلش رو بدونم چی باعث شده فایل فارسی غیر قابل ویرایش باشه؟(عکس از هر دو رو گذاشتم توی فارسی نوار ابزار غیر فعال و توی لاتین نوار ابزار فعاله)

Capture.jpg Capture0.jpg

سلام.
    به احتمال زیاد اونی که غیرقابل ویرایشه و بی کیفیت تر هم هست،عکسه! یعنی متنشون رو به صورت عکس در آوردن و عکس ها رو PDF کردن!i

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    راهی هست که بشه شماره صفحه های فایلی که با Foxit Reader باز میشه رو با شماره صفحه های خود فایل تطابق داد؟
    یعنی اگر صفحه ای توی فایل شماره ی 1 داره توی Foxit Reader هم شماره ی 1 داشته باشه؟
    ممنون
    ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
    برای اینکار راهی وجود نداره(حداقل من که چیزی توی تنظیماتش نیافتم مگر اینکه صفحه های اضافی رو یه جوری از فایل حذف کنیم!!!
    در ضمن موقع جستوجو برای جواب سوالم متوجه شدم چرا بعضی از فایل ها قابل ویرایش نیستند
    مثلا این فایل:همونطور که توی عکس مشخصه تول بار غیر فعاله و اگه به سایدبار امنیتی نکاه کنیم می بینیم که نوشته این فایل محافظت شده است: اما فایلی که قابل ویرایشه محافظت شده نیست:
    درمورد document open passwordیا doucument password هم یه سرچ کوچک کردم و نتیجه این شد که بعضی از فایل های pdf رو برای اینکه از ویرایش و تغییرات حفظشون کنند در اونها ازdocument open password استفاده می کنند.
    مثلا برای فایل غیر قابل ویرایش اولی اینو داریم:

ویرایش توسط صهبا : 28-03-2014 در ساعت 15:46 دلیل: +

11. تشکرها از این نوشته :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)