سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 7 از 8 اولیناولین ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 78

موضوع: مشکلات نصب آفیس 2010

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    McAfee
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    در اون صفحه که این کدهای خودتون را در انجمن قرار دادی , در زمان وارد کردن کد های بنده همون شماره کدها بود ؟
    آره
    الان به صورت انلاین فعال شد. مرسی

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    73
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    من یه نسخه از office رو لپ تاپ نصب هست(یعنی به صورت اورجینال از همون اول که لپ تاپ رو خریدم نصب بود)
    ولی وقتی باز میکنم یه پیغام میده که سه تا گزینه داره(use-purchase-activate) وقتی activate رو میزنم ازم سریال می خواد و وقتی use رو میزنم میگه که میتونی از نسخه ی starter استفاده کنی که فقط شامل word و excel میشه و بقیه نرم افزارها مثل پاور پوینت رو نداره و تازه این دوتا رو هم با امکانات حداقلی داره...
    اگه میشه یه سریال بدید تا فعالش کنم(Office 2010)
    ممنووون...

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    20
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_3f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه نسخه از office رو لپ تاپ نصب هست(یعنی به صورت اورجینال از همون اول که لپ تاپ رو خریدم نصب بود)
    ولی وقتی باز میکنم یه پیغام میده که سه تا گزینه داره(use-purchase-activate) وقتی activate رو میزنم ازم سریال می خواد و وقتی use رو میزنم میگه که میتونی از نسخه ی starter استفاده کنی که فقط شامل word و excel میشه و بقیه نرم افزارها مثل پاور پوینت رو نداره و تازه این دوتا رو هم با امکانات حداقلی داره...
    اگه میشه یه سریال بدید تا فعالش کنم(Office 2010)
    ممنووون...
    در کل فعال سازی یا با اسکایپ انجام میشه و یا با کرک کردن , اما برای شما ببینید با همون سریال که پشت لپ تاپ هست فعال نمیشه , یا سریالی را جداگانه درج نکرده است . البته خیلی راحت میتونید از افیسهای 2010 و 2013 که در سایت هم هستند استفاده کنید و بعد بصورت قانونی با اسکایپ فعال کنید , و اگه دسترسی به اسکایپ نداریدپس از مطالعه روش فعال سازی با اسکایپ , کدهای اینستالیشن را در انجمن قرار دهید تا کدهای اکتیویشن را دوستان براتون بگیرند .

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,022
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض جدید ترین کد های فعال سازی Office 2010

جدید ترین کد های فعال سازی Office 2010

تست شده درتاریخ :

2014/11/
    15 <> 1393/08/06

Password : forum.softgozar.com

کپی برداری بدون درج نام انجمن سافت گذرممنوع می باشد.
    مشکلات نصب آفیس 2010 فایل های پیوست شده

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    73
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط B.YARI نمایش پست ها
    در کل فعال سازی یا با اسکایپ انجام میشه و یا با کرک کردن , اما برای شما ببینید با همون سریال که پشت لپ تاپ هست فعال نمیشه , یا سریالی را جداگانه درج نکرده است . البته خیلی راحت میتونید از افیسهای 2010 و 2013 که در سایت هم هستند استفاده کنید و بعد بصورت قانونی با اسکایپ فعال کنید , و اگه دسترسی به اسکایپ نداریدپس از مطالعه روش فعال سازی با اسکایپ , کدهای اینستالیشن را در انجمن قرار دهید تا کدهای اکتیویشن را دوستان براتون بگیرند .
    من کدهای پشت لپ تاپ رو امتحان کردم؛نشد...(البته تعجب کردم که میگید کدهای پشت لپ تاپ رو امتحان کنم؛چون اون کدها برای فعال سازی ویندوز هستن نه Office)
    لطفا طریقه فعال سازی با اسکایپ رو توضیح بدید...(راستی نوشته بودید که فعال سازی یا با اسکایپ انجام میشه یا با کرک؛یعنی هیچ روشی وجود نداره که شماره سریال پیدا کنیم و وارد کنیم تا فعال بشه؟؟!!)
    در ضمن این طریقه ی فعال سازی با اسکایپ چرا قانونی حساب میشه؟؟؟!!!(مگه قانونی معنیش این نیست که پول بدیم و شماره سریال اصلی رو بخریم)
    بازم ممنووون...

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    20
    اعتبار کاربر
    0

من کدهای پشت لپ تاپ رو امتحان کردم؛نشد...(البته تعجب کردم که میگید کدهای پشت لپ تاپ رو امتحان کنم؛چون اون کدها برای فعال سازی ویندوز هستن نه Office)
    لطفا طریقه فعال سازی با اسکایپ رو توضیح بدید...(راستی نوشته بودید که فعال سازی یا با اسکایپ انجام میشه یا با کرک؛یعنی هیچ روشی وجود نداره که شماره سریال پیدا کنیم و وارد کنیم تا فعال بشه؟؟!!)
    در ضمن این طریقه ی فعال سازی با اسکایپ چرا قانونی حساب میشه؟؟؟!!!(مگه قانونی معنیش این نیست که پول بدیم و شماره سریال اصلی رو بخریم)
    بازم ممنووون...
    سلام . با توجه به گفته شما که افیس بصورت اورجینال و از اول روی لپ تاپ نصب بوده گفتم امکان داره که سریالی را هم برای اون گذاشته باشه . و نکته بعدی , آموزش فعال سازی افیس از طریق اسکایپ در انجمن موجود هست و نکته بعدی در زمینه قانونی بودن فعال سازی با این روش خدمت تون عرض کنم که این کدها را خود مایکروسافت بصورت رایگان میده و قرار نیست که حتما پول بدیم تا قانونی محسوب بشه . و از یه طرف دیگه هم , خودتون نکات استفاده از کرک را میدونید , پس خیال تون راحت که کاملا قانونی هست و خیلی بهتر از کرک کردن هست .

9. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    73
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط B.YARI نمایش پست ها
    سلام . با توجه به گفته شما که افیس بصورت اورجینال و از اول روی لپ تاپ نصب بوده گفتم امکان داره که سریالی را هم برای اون گذاشته باشه . و نکته بعدی , آموزش فعال سازی افیس از طریق اسکایپ در انجمن موجود هست و نکته بعدی در زمینه قانونی بودن فعال سازی با این روش خدمت تون عرض کنم که این کدها را خود مایکروسافت بصورت رایگان میده و قرار نیست که حتما پول بدیم تا قانونی محسوب بشه . و از یه طرف دیگه هم , خودتون نکات استفاده از کرک را میدونید , پس خیال تون راحت که کاملا قانونی هست و خیلی بهتر از کرک کردن هست .
    ممنون بابت راهنماییتون
    ولی بازم برام جای سؤاله که چرا مایکروسافت یه برنامه رو به صورت رایگان فعال میکنه؟؟!!چی نصیب مایکروسافت میشه؟؟!!آیا با فعال سازی از طریق اسکایپ ما در استفاده از Office محدودیت داریم؟؟!!(آخه رایگان فعال شدن بدون کرک یا شماره سریال متفرقه یا چیزهای دیگه یکم عجیبه و با عقل جور در نمیاد؛چرا مایکروسافت باید محصول به این مهمی رو رایگان فعال سازی کنه؟؟؟!!!)
    راستی اگه میشه یه لینک از قسمت آموزش فعال سازی Office به روش اسکایپ بزارید...
    ممنووون...

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    12,776
    تشکر تشکر شده 
    8,383
    اعتبار کاربر
    1

ممنون بابت راهنماییتون
    ولی بازم برام جای سؤاله که چرا مایکروسافت یه برنامه رو به صورت رایگان فعال میکنه؟؟!!چی نصیب مایکروسافت میشه؟؟!!آیا با فعال سازی از طریق اسکایپ ما در استفاده از Office محدودیت داریم؟؟!!(آخه رایگان فعال شدن بدون کرک یا شماره سریال متفرقه یا چیزهای دیگه یکم عجیبه و با عقل جور در نمیاد؛چرا مایکروسافت باید محصول به این مهمی رو رایگان فعال سازی کنه؟؟؟!!!)
    ممنووون...
    کی گفته رایگانه!
    این لایسنس ها رو شرکت های بزرگ میخرن و میشه با یک کد چندین سیستم رو اکتیو کرد و در برخی موارد این سریال ها لو میرن.

راستی اگه میشه یه لینک از قسمت آموزش فعال سازی Office به روش اسکایپ بزارید...
    اینم لینک آموزش:

عنوان: فعال سازی آفیس با اسکایپ

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکَس،کَسْ نمیگردد بدین بالانشینی‌ها

رفع مشکل نصب نشدن درایور کارت گرافیک های AMD لپ تاپ

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما player برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    20
    اعتبار کاربر
    0

بله , این کدها در اصل رایگان نیست اما رایگان در اختیار ما قرار میگیره و منظور بنده هم همین بود .حالا از کجا و چه جوری به دست ما میرسه واقعا مشخص نیست , خیلی از سیاستهای شرکتهای بزرگ حساب و کتاب نداره و منظور اصلی مشخص نیست , بهر حال مهم اصل و قانونی بودن ان هست که بر همگان مشخص هست .

ضمنا اگه کدهای مورد استفاده خاصیت انلاین فعال شدن را داشته باشه خیلی راحت میتونید بعد از اینکه یکی از برنامه های مجموعه افیس را باز کردید ( مثلا ورد ) از منوی File روی گزینه Help کلیک کنید و سپس روی گزینه ( چنج پروداکت کی ) کلیک کنید تا کادر مربوطه نمایش داده شود و الان شما میتونید کد را در کادر وارد کنید و روی گزینه Continue کلیک کنید , در صورت عدم مشکل افیس شما اکتیو خواهد شد .ضمنا ببخشید بنده افیس 2010 نداشتم که با تصویر براتون بزارم . موفق باشید

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما B.YARI برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,022
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض جدید ترین کد های فعال سازی Office 2010

جدید ترین کد های فعال سازی Office 2010

تست شده درتاریخ :

2015/01/
    22 <> 1393/11/02

Zip file's Password : forum.softgozar.com

مشکلات نصب آفیس 2010 فایل های پیوست شده

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

16. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 7 از 8 اولیناولین ... 5678 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)