سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 78

موضوع: مشکلات نصب آفیس 2010

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط jpsoft نمایش پست ها
    سلام
    موقع نصب آفیس 2010 این ارور رو میده:
    Setup is unable to proceed due to the following error(s):
    Microsoft Office 2010 does not support upgrading from a prerelease version of
    Microsoft Office 2010. You must first uninstall any prerelease versions of
    Microsoft Office 2010 products and associated technologies.
    Correct the issue(s) listed above and re-run setup.

کسی راه حلی به نظرش میرسه؟!
    قبلا 2007 داشتم اومدم 2010 نصب کنم این ارور رو داد. 2007 رو uninstall کردم باز هم این ارور رو می ده. آخه یعنی چه؟!!!!!!!!!!

سلام
    بنا به گفته های دوست عزیز moralist هنوز ردپای نسخه قبلی توشه
    وارد رجیستری بشید و در مسیر های زیر :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft
    در هردو مسیر کلید Office را از پنل سمت چپ کامل پاک کنید (از ریشه)
    همچنین میتوانید با سرچ در رجیستری کلید های بیشتری پیدا کنید .

وارد درایو c بشید و دقیقا عبارت *office* را جستجو کنید و فایل های مربوط به microsoft office که کاملا مشخص هستند رو پاک کنید . ( بهتره تو safe mod برید تا در پاک کردن مشکل احتمالی پیدا نکنید )
    در آخر هم سیستم را restart و آفیس 2010 را نصب کنید .

نکته : قبل دست بردن در رجیستری یک back up بگیرید شاید اشتباهی کلید های دیگر را پاک کنید و سیستم دچار مشکل شه که در صورت داشتن پشتیبان راحت میتونید برش گردونید .

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,120
    تشکر تشکر شده 
    1,508
    اعتبار کاربر
    1

Post مباحث مرتبط با نصب و فعالسازی آفیس 2010

سلام!
    بازم سوال!
    اول اینکه بچه ها توی صفحه ی دانلود آفیس 2010 تسخه ی 64 کامل یکی از قسمت های دانلود کرک هستش اما وقتی روش کلیک میکنی به یه صفحه ی دیگه منتقلت میکنه.چرا اولا خودش مستقسما شروع به دانلود نمیکنه؟بعدش تو صفحه جدید چرا کرک واسه سال 91 نداره؟؟؟؟چرا اینقده قدیمی؟؟؟
    بعدش این سروریس پک1 چیه آخرش؟
    اصلا نسخه سرویس پک چه فرقی داره و واس چی گذاشتن؟
    با تشکر
    کاش گل هاتو می سوزوندم
    کاش می رفتم نمی موندم
    اما موندم ...
    کاش یکم بارون بگیره
    کاش فراموشت کنم من
    اما دیره ...

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط غروب نمایش پست ها
    سلام!
    بازم سوال!
    اول اینکه بچه ها توی صفحه ی دانلود آفیس 2010 تسخه ی 64 کامل یکی از قسمت های دانلود کرک هستش اما وقتی روش کلیک میکنی به یه صفحه ی دیگه منتقلت میکنه.چرا اولا خودش مستقسما شروع به دانلود نمیکنه؟بعدش تو صفحه جدید چرا کرک واسه سال 91 نداره؟؟؟؟چرا اینقده قدیمی؟؟؟
    بعدش این سروریس پک1 چیه آخرش؟
    اصلا نسخه سرویس پک چه فرقی داره و واس چی گذاشتن؟
    با تشکر
    دوست عزیز

در مورد کرک آفیس 2010 فقط همین اندازه می دانم که آخرین کرک ساخته شده برای آن Mini-KMS Activator 1.072 و Office 2010 Toolkit 2.2.3 می باشد که البته کرک Office 2010 Toolkit 2.2.3 کارکرد مناسب تری دارد و برای کرک دایمی و بدون مشکل آفیس 2010 توصیه می شود.

البته از کرک دیگری هم می توان استفاده کرد به نام Microsoft Toolkit 2.3.2 Stable که البته از این کرک برای کرک کردن آفیس 2010 و همچنین برای کرک کردن ویندوز 7 استفاده می شود.

در مورد این که چرا این کرک برای سال 91 ندارد این است که معمولا تا زمانی که یک کرک بدون هیچ مشکلی کار می کند کرک جدیدی ارایه نمی شود یعنی نیازی نیست که نسخه جدیدی ارایه شود کرک مانند نرم افزار نیست که به تنهایی با آمدن نسخه جدید قابلیتی به آفیس 2010 اضافه کند بلکه در واقع کرک فقط قفل آن را می شکند و استفاده بدون خریداری آن را فراهم می کند.

و اما در مورد سرویس پک با نصب هر کدام از سرویس پک های ارایه شده مشکلات امنیتی آفیس که به مرور زمان شناخته می شود برطرف می شود و همچنین قابلیت های دیگری هم به آن اضافه می شود مثلا شاید تعداد انیمیشن ها و تصاویر موجود در آن افزایش یابد یا قابلیت های دیگر آن ارتقا یابد.

به عنوان مثال در آفیس 2007 بدون نصب سرویس پک امکان ذخیره فایل های Word به صورت pdf وجود ندارد اما با نصب سرویس پک های آن این امکان به وجود می آید.

4. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

Exclamation کرک office 2010

سلام دوستان عزیز
    من از وقتی لپتاپم رو گرفتم رو لپتاپ ویندوز بود و افیس 2010.بار اول که اجرا کردم دقیقا یادم نیست چیکار کردم و چه گزینه ای زدم ولی به درایو پارتیشن در کنار پارتیشنهام تو صفحه مای کامپیوتر ایجاد شده که روش کلیک میکنم برا باز کرن باز نمیشه ارور میده:is not acciesibel.
    حذف هم نمیشه و افیس هم بعد حدود دوماه از کار افتاده و باز نمیشه میخوام بازش کنم تو هم پنجره کوچیمپک اولیش که طرح دار هست مینویسه:proccesing....
    وفکر میکنم باید کرکش کنم و کرکش تموم شده .دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنن چیکار کنم این درایو پارتیشن رو از مای کامپیوتر حذف کنم.و چجوری کرک کنم و سریال نامبرش رو باید از کجا بیارم؟
    لینک سایتش رو به من بدید لطفا.
    سپاسگذارم

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh65 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من از وقتی لپتاپم رو گرفتم رو لپتاپ ویندوز بود و افیس 2010.بار اول که اجرا کردم دقیقا یادم نیست چیکار کردم و چه گزینه ای زدم ولی به درایو پارتیشن در کنار پارتیشنهام تو صفحه مای کامپیوتر ایجاد شده که روش کلیک میکنم برا باز کرن باز نمیشه ارور میده:is not acciesibel.
    حذف هم نمیشه و افیس هم بعد حدود دوماه از کار افتاده و باز نمیشه میخوام بازش کنم تو هم پنجره کوچیمپک اولیش که طرح دار هست مینویسه:proccesing....
    وفکر میکنم باید کرکش کنم و کرکش تموم شده .دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنن چیکار کنم این درایو پارتیشن رو از مای کامپیوتر حذف کنم.و چجوری کرک کنم و سریال نامبرش رو باید از کجا بیارم؟
    لینک سایتش رو به من بدید لطفا.
    سپاسگذارم
    دوست عزیز

برای این که بهتر راهنمایی کنیم لطفا یک تصویر از My Computer تهیه کرده و در اینجا قرار دهید.

در مورد آفیس هم فکر نمی کنم مشکل از کرک آن باشد چون بدون کرک هم آفیس 2010 به خوبی کار می کند با این تفاوت که در هر بار باز و بسته شدن یک پیام قرمز رنگ را نشان می دهد و اعلام می کند که نسخه ای که استفاده می کنید یک نسخه کپی می باشد و باید آن را خریداری کنید.

در هر حال آفیس 2010 با سریال کرک نمی شود و باید با استفاده از کرک آن را کرک کرد .

7. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    304
    تشکر تشکر شده 
    216
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض خرید Office 2010 از سافت گذر

سلام
    میخوام آفیس 2010 رو بخرم اما تو سافت گذر 3 تا نسخه پیدا کردم
    نسخه مختصر
    نسخه یکپارچه
    و نسخه کامل
    نمیدونم فرق اینا چیه
    میشه راهنمایی کنید؟
    متشکرم
    به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی تا بر در خانه ی متروکه هرکس ننشینی و به جز روشنیه پرتو خود هیچ نبینی و گل وصل نچینی نه که جزئی نه چون آب در اندام سبویی خود اویی به خود آی

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

بهترین نسخه Microsoft Office 2010 SP1 Integrated x86 x64 که شامل هم نسخه 64 بیتی و 32 بیتی و همچنین دارای کلیه نرم افزار های آفیس هست . من همین نسخه رو به شما پیشنهاد میکنم .
    نسخه مختصر فقط دارای نرم افزار های اصلی مثل word , powerpoint و ... هست . ولی این مجموعه شامل نرم افزارهای Visio و Project نمی باشد.
    من خودم از Microsoft Office 2010 RTM Volume x64 Complete و Microsoft Office 2010 RTM Volume x86 Complete استفاده میکنم.
    تهیه کردن این نسخه کمی گران تر میشود . چون نسخه 64 بیتی و 32 بیتی به صورت مجزا ارائه شده اند .

10. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    304
    تشکر تشکر شده 
    216
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط king_of_chaf نمایش پست ها
    بهترین نسخه microsoft office 2010 sp1 integrated x86 x64 که شامل هم نسخه 64 بیتی و 32 بیتی و همچنین دارای کلیه نرم افزار های آفیس هست . من همین نسخه رو به شما پیشنهاد میکنم .
    نسخه مختصر فقط دارای نرم افزار های اصلی مثل word , powerpoint و ... هست . ولی این مجموعه شامل نرم افزارهای visio و project نمی باشد.
    من خودم از microsoft office 2010 rtm volume x64 complete و microsoft office 2010 rtm volume x86 complete استفاده میکنم.
    تهیه کردن این نسخه کمی گران تر میشود . چون نسخه 64 بیتی و 32 بیتی به صورت مجزا ارائه شده اند .
    کار از کار گذشت
    فرستادن دیگه نمیتونم بخرم
    به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی تا بر در خانه ی متروکه هرکس ننشینی و به جز روشنیه پرتو خود هیچ نبینی و گل وصل نچینی نه که جزئی نه چون آب در اندام سبویی خود اویی به خود آی

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_m_bf نمایش پست ها
    سلام
    میخوام آفیس 2010 رو بخرم اما تو سافت گذر 3 تا نسخه پیدا کردم
    نسخه مختصر
    نسخه یکپارچه
    و نسخه کامل
    نمیدونم فرق اینا چیه
    میشه راهنمایی کنید؟
    متشکرم
    دوست عزیز

پیشنهاد اینجانب این است که در صورتی که که از ویندوز 32 بیتی استفاده نخواهید کرد از آفیس 2010 موجود در آدرس زیر استفاده کنید :

توجه : این نسخه قابلیت نصب بر روی نسخه 32 بیتی رو ندارد.

و اما اگر می خواهید هم بر روی ویندوز 32 بیتی و هم 64 بیتی نصب شود نسخه موجود در آدرس زیر رو پیشنهاد می کنم :

هر دو نسخه گفته شده در بالا به دلیل کامل بودن و اورجینال بودن کمترین مشکلات را در حین نصب و استفاده خواهند داشت و می توانند نیاز هر کاربری رو برطرف کنند.

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    304
    تشکر تشکر شده 
    216
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

پیشنهاد اینجانب این است که در صورتی که که از ویندوز 32 بیتی استفاده نخواهید کرد از آفیس 2010 موجود در آدرس زیر استفاده کنید :

توجه : این نسخه قابلیت نصب بر روی نسخه 32 بیتی رو ندارد.

و اما اگر می خواهید هم بر روی ویندوز 32 بیتی و هم 64 بیتی نصب شود نسخه موجود در آدرس زیر رو پیشنهاد می کنم :

هر دو نسخه گفته شده در بالا به دلیل کامل بودن و اورجینال بودن کمترین مشکلات را در حین نصب و استفاده خواهند داشت و می توانند نیاز هر کاربری رو برطرف کنند.

آدم کیف میکنه اینجوری کامل توضیح میدین آ

صفحه 2 از 8 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)