سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 12

موضوع: هنگ کردن سیستم به هنگام اجرای بازی به دلیل 100% شدن cpu usage

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض هنگ کردن سیستم به هنگام اجرای بازی به دلیل 100% شدن cpu usage

سلام من یه مشکل دارم که هر کاری کردم و کلی هم سرچ کردم در موردش به نتیجه نرسیدم؛من بازی pes 2012 رو وقتی وارد بازی میشم بعد از گذشت 5 دقیقه تیک تیکی میشه؛در صورتی که سیستمم کاملا این بازی رو جواب میده گرافیک 1 رم 4 سی پیو هم 2.66 دوهسته ای مدل لپتاب هم 1520 دل هست،قبلا این بازی رو روی high بازی می کردم راحت اجرا می شد الان نمی دونم چرا این طوری شده؛تمامی درایور ها رو بروز کردم؛ویندوزم 7 هست؛حتی یه ویندوز دیگه خریدم نصب کردم بازم نشد؛اهم فن زیر لپتاب میزارم هم پنکه مستقیم میزارم پشتش، کلا گیج شدم!دوستان کسی راه حلی بلده؟

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

سلام. شما مطمئنید 100 درصد شدن CPU به خاطر بازی است ؟ معمولا همچین چیزی بعیده ! شما یک اسکرین شات از تسک منیجرتون بزارید ( قسمت Processes ) ، البته موقعی که بازی رو اجرا کردید ، شاید CPU به خاطر برنامه دیگه یا ویروس 100درصد میشه !
    .

3. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

سلام مرسی بابت جواب

این عکس از کارکرد سیستم در حالت عادی

این هم عملکرد سیستم بعد از چند دقیقه بازی این طوری میشه

فقط نکتش اینه که خود بازی به تنهایی 60 تا 70 تا پر می کنه؛اما مابقیش رو نمی دونم چی پر می کنه!این موضوع بعد 5 دقیقه بازی اتفاق میافته

5. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما panda2 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

درود
    شاید مشکل از کرک باشه. مطمئنید کرک سالم هست؟
    همچنین، نرم افزار Razer Game Booster رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید. سپاس بازی رو از طریق این نرم افزار اجرا کنید.
    عنوان: Game Booster

پی.نوشت: شاید لگ بازی به خاطر GPU باشه نه CPU چون بنده هم با AMD FX 8350 موقع بازی Battlefield 4 مصرف CPU صد درصد میشه، ولی بازی لگ نمی زنه. اگر ممکنه این مورد رو هم با نرم افزار MSI Aterburner و میزان مصرف GPU و دمای آن هنگام بازی بررسی کنید.

7. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Cyrus برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط panda2 نمایش پست ها
    سلام من یه مشکل دارم که هر کاری کردم و کلی هم سرچ کردم در موردش به نتیجه نرسیدم؛من بازی pes 2012 رو وقتی وارد بازی میشم بعد از گذشت 5 دقیقه تیک تیکی میشه؛در صورتی که سیستمم کاملا این بازی رو جواب میده گرافیک 1 رم 4 سی پیو هم 2.66 دوهسته ای مدل لپتاب هم 1520 دل هست،قبلا این بازی رو روی high بازی می کردم راحت اجرا می شد الان نمی دونم چرا این طوری شده؛تمامی درایور ها رو بروز کردم؛ویندوزم 7 هست؛حتی یه ویندوز دیگه خریدم نصب کردم بازم نشد؛اهم فن زیر لپتاب میزارم هم پنکه مستقیم میزارم پشتش، کلا گیج شدم!دوستان کسی راه حلی بلده؟
    سلام دوست عزیز

ظاهراً پاسخ جناب The King درسته و اسکرین شات هایی هم که در پاسخ به ایشون قرار دادین فقط 63 درصد را برای pes 2012 نشون میدن و این مقدار میتونه برای بازیهای بزرگ معمولی باشه (البته من این بازی را ندیدم و دقیقا میزان مصرف سی پی یوش را نمیدونم )

اگر با راهنمائیهای جناب Cyrus مشکل حل نشد بهتره که تیک Show Processes from All Users را در پائین پنجره ی تاسک منیجر بزنید و یک اسکرین شات جدید بگیرین تا معلوم بشه که بقیه ی CPU را چه پروسه ای درگیر کرده.
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

9. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

درود
    شما از سالم بودن سیستم تهویه سیستمتون اطمینان کامل دارید؟ شما بهترین سیستم جهان رو هم داشته باشید ولی تهویه مناسب نداشته باشید سیستمتون از خودش رو نشون نمیده. امکان داره فن لپ تاپتون دچار مشکل شده باشه. لطف کنید مدل دقیق قطعات رو قرار بدید بهتر میشه راهنمایی کرد . لگ در هنگام بازی تنها به دلیل سی پی نیست ، امکان داره از جی پی یو باشه ، این نرف افزار رو دانلود کنید و از نتیجه حاصل شده از سرعت فن ها و دمای سیستم اسکرین شات تهیه کنید تا بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم.
    عنوان: SpeedFan
    PC یه چیزِ دیگست :-)

11. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

سلام واقعا ممنون از جواب هاتون اول این که به زودی تمام کارهایی که جناب cyrus گفتن انجام میدم و نتیجشو میگم؛اما در جواب آقا مهدی کاری که گفتین رو انجام دادم اینم نتیجش

اما بازم فوتبال تو همون 60 تا 70 بود؛ولی من که چیزی ندیدم پر بشه به غیر فوتبال

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

ممنون دوستان از جواب هاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط arefgh96 نمایش پست ها
    درود
    شما از سالم بودن سیستم تهویه سیستمتون اطمینان کامل دارید؟ شما بهترین سیستم جهان رو هم داشته باشید ولی تهویه مناسب نداشته باشید سیستمتون از خودش رو نشون نمیده. امکان داره فن لپ تاپتون دچار مشکل شده باشه. لطف کنید مدل دقیق قطعات رو قرار بدید بهتر میشه راهنمایی کرد . لگ در هنگام بازی تنها به دلیل سی پی نیست ، امکان داره از جی پی یو باشه ، این نرف افزار رو دانلود کنید و از نتیجه حاصل شده از سرعت فن ها و دمای سیستم اسکرین شات تهیه کنید تا بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم.
    سلام داداش این مدل لب تاپ
    Dell Vostro 1520-B - لپ تاپ دل وسترو 1520-B
    نرم افزاری رو هم که گفتین اوکی دانلود می کنم نتیجشو می گم بهتون
    ویرایش توسط Cyrus : 29-06-2014 در ساعت 19:12 دلیل: پست های متوالی

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arefgh96 نمایش پست ها
    درود
    سلام نرم افزاری که گفتین رو دانلود کردم اینم نتیجش؛در حالت عادی این طوری شد

اینم در حین اجرای بازی این طوری میشه

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز همون طورکه مشاهده میکنید دمای سیستمتون به طور وحشتناکی در حال افزایشه و تا 80 درجه سلسیوس هم میرسه ، من تنها راهنمایی که میتونم بهتون بکنم بررسی فن های داخل لپتاپه که اونم بدید به یه شخص کارشناس بهتره

ویرایش: تا 90 درجه هم داره میره!!
    PC یه چیزِ دیگست :-)

16. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما arefgh96 برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •