سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12

موضوع: هنگ کردن سیستم به هنگام اجرای بازی به دلیل 100% شدن cpu usage

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arefgh96 نمایش پست ها
    دوست عزیز همون طورکه مشاهده میکنید دمای سیستمتون به طور وحشتناکی در حال افزایشه و تا 80 درجه سلسیوس هم میرسه ، من تنها راهنمایی که میتونم بهتون بکنم بررسی فن های داخل لپتاپه که اونم بدید به یه شخص کارشناس بهتره

ویرایش: تا 90 درجه هم داره میره!!
    بله حق با شماست در واقع مشکل اصلی همان بالا رفتن Gpu هست؛من در حین بازی که تیک نیکی داشت میشد؛سشوار رو روشن کردم و روی باد خنک گذاشتم و مستقیم به زیر لب تاپ گرفتم و همین برنامه ای که شما معرفی کردین رو هم اجرا کردم؛دیدم Gpu تا 70 هم امد و بازی خیلی روان اجرا میشد؛البته فکر می کنم مشکل از گرمای هوا باشه؛چون فن سالمه؛در کل ممنون

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط panda2 نمایش پست ها
    بله حق با شماست در واقع مشکل اصلی همان بالا رفتن Gpu هست؛من در حین بازی که تیک نیکی داشت میشد؛سشوار رو روشن کردم و روی باد خنک گذاشتم و مستقیم به زیر لب تاپ گرفتم و همین برنامه ای که شما معرفی کردین رو هم اجرا کردم؛دیدم Gpu تا 70 هم امد و بازی خیلی روان اجرا میشد؛البته فکر می کنم مشکل از گرمای هوا باشه؛چون فن سالمه؛در کل ممنون
    دوست عزیز بنظر من هم بهتره به توصیه جناب arefgh96 عمل کنید ، چون از ظاهر فن اصلا نمیشه متوجه شد که داره چند دور در دقیقه چرخش میکنه ، به هر حال این را بدونید که دمای بیشتر از 75 درجه میتونه به هرCPU ای آسیب بزنه.(به نظر من که بهتره این بازی را اجرا نکنین)

البته خودتون هم میتونین میزان چرخش فن ها و حرارت CPU و GPU را با نرم افزار بررسی کنین و متوجه بشین که ایراد از سیستم خنک کننده هست یا خیر ، اما فراموش نکنید که سیستم حنک کننده فقط فن نیست و حداقل از 4 اصل مهم داره :

1 - فن (میزان هوای عبوری و یا میزان چرخش در دقیقه باید چک شود)
    2 - خمیر سیلیکن (میزان آغشته شدن روی سطح و کیفیت سیلیکن استفاده شده )
    3 - هیت سینک یا رادیاتور
    4 - قرار گیری و جفت شدن هیت سینک و سی پی یو

این صفحه را هم ببینید شاید کمکتون کنه :
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •