سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: داغ شدن لپ تاپ و صدای زیاد فن

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض داغ شدن لپ تاپ و صدای زیاد فن

سلام ، خوبین ؟

من قبلا هم گفته بودم که لب تاپم(asus n55) داغ می کنه ، اما هنوز کاری نکردم .
    جدیدا خیلی خیلی داغ می کنه و فن ها شدیدا کار می کنن و به زور میفته ، بعضی وقتا هم موقع کار که فن ها با صدای زیاد کار می کننن و داغ هم کرده ، سرعت سیستم هم شدیدا میاد پایین ...
    بعضی وقتا هم هست که لب تاپ رو زمینه و اصلا ازش استفاده نمیکنم ، اما فن ها به یک باره به مدت 5 الی 10 دقیقه دوباره با صدای زیاد شروع به کار کردن میکنن و لب تاب هم داغ می کنه ....

نمیدونم ایراد چیه و از کجاست ؟؟؟ یا چجوری میشه دقیق فهمید ایراد از کجاست ؟؟؟

اما من فکر می کنم یا فن هاش خرابن ، یا توش آشغال رفته ، یا اینکه سی پی یو مشکل داره که اینجوری میشه و بعضی وقت ها هم هنگ می کنه .

الان هم تو شهرستانی هستم که نمایندگی ایسوس نداره ، نمیدونم بیرون ببرم که بازش کنن و تمیزش کنن یا نه ؟؟؟ چجوری میتونم از سالم بودن قطعات فن یا سی پی یو یا .... مطمین بشم ؟؟؟؟ یا کلا با این تعریف هایی که من کردم ایراد لب تاب کجاست ؟؟

لطفا هر کی هر چیزی میدونه بگه و کمک کنه ، مرسی
    ویرایش توسط S!RUS : 05-12-2015 در ساعت 13:26 دلیل: اصلاح عنوان موضوع

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ata-gh برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

احتمالا فن هاش خراب شدن و باید عوض بشن
    ببر تعمیرگاه
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    احتمالا فن هاش خراب شدن و باید عوض بشن
    ببر تعمیرگاه
    فقط فنش خراب شده ؟؟؟ یا احتمال های دیگه هم که گفتم ممکنه باشه ؟؟؟

آیا خودم میتونم بدن باز کردن لب تاپ متوجه خرابی بشم از طریق نرم افزار ؟؟؟ یا را های دیگه ؟؟؟

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ata-gh برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

احتمالا فنش باشه
    نمیدونم
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    احتمالا فنش باشه
    نمیدونم
    ممنون از شما که جواب دادین .

لطفا دوستان و مدیران دیگه هم اگه میشه تو این تاپیک شرکت کنن و اگه اطلاعاتی دارن کمک کنن ، ممنون

10. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    McAfee
    تشکر تشکر کرده 
    2,219
    تشکر تشکر شده 
    458
    اعتبار کاربر
    1

سلام با اين برنامه ميشه فهميد كدوم قسمت از قطعات داغ ميكنه
    Speccy Professional 1.28.709 دانلود رایگان نرم افزار - SoftGozar.com - سافت گذر

فك كنم cpu و گرافيك و هارد را دماشون را نشون ميده

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما m.m برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,495
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m.m نمایش پست ها
    سلام با اين برنامه ميشه فهميد كدوم قسمت از قطعات داغ ميكنه
    Speccy Professional 1.28.709 دانلود رایگان نرم افزار - SoftGozar.com - سافت گذر

فك كنم cpu و گرافيك و هارد را دماشون را نشون ميده

درود .
    این برنامه و برنامه های مشابه , همونطور که شما هم اشاره کردید , میتونه در این خصوص اطلاعاتی به شما بده ,
    اما در کل برای اینکه فهمید ایا آت و اشغال و پرز و ... وارد لپ تاپ شده یا نه , قطعا باید لپ تاپ را باز کرد و دید , و همینطور مواردی که مربوط به خودتون و نحوه استفاده از وسیله تون میشه که به چه صورتی ازش استفاده کرده اید و تا چه حدی مراقب این مورد بوده اید .
    در خصوص خرابی فن و داغ کردن CPU ... , موارد زیادی میتونه سهیم باشه , در انجمن اگه جستجویی کنید حتما موارد زیادی پیدا خواهید کرد که در این خصوص و همینطور تست قطعات اشاره شده ,
    به نظر بنده حتما با یه تکنسین وارد و با تجربه مشورت کنید , اگه لپ تاپ تون مدت گارانتیش هنوز مونده که بهتر هست از این راه اقدام کنید در غیر اینصورت خیلی مهم نیست که در شهرتون نمایندگی ایسوس وجود نداره , اما حتما یه جای خوب و مطمئن را پیدا کنید و بعد لپ تاپ تون را بهش نشون بدید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

14. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    درود .
    این برنامه و برنامه های مشابه , همونطور که شما هم اشاره کردید , میتونه در این خصوص اطلاعاتی به شما بده ,
    اما در کل برای اینکه فهمید ایا آت و اشغال و پرز و ... وارد لپ تاپ شده یا نه , قطعا باید لپ تاپ را باز کرد و دید , و همینطور مواردی که مربوط به خودتون و نحوه استفاده از وسیله تون میشه که به چه صورتی ازش استفاده کرده اید و تا چه حدی مراقب این مورد بوده اید .
    در خصوص خرابی فن و داغ کردن CPU ... , موارد زیادی میتونه سهیم باشه , در انجمن اگه جستجویی کنید حتما موارد زیادی پیدا خواهید کرد که در این خصوص و همینطور تست قطعات اشاره شده ,
    به نظر بنده حتما با یه تکنسین وارد و با تجربه مشورت کنید , اگه لپ تاپ تون مدت گارانتیش هنوز مونده که بهتر هست از این راه اقدام کنید در غیر اینصورت خیلی مهم نیست که در شهرتون نمایندگی ایسوس وجود نداره , اما حتما یه جای خوب و مطمئن را پیدا کنید و بعد لپ تاپ تون را بهش نشون بدید .
    دست شما و دو دوست گرامی که در بالا جواب دادن درد نکنه ، نه گارانتیش تموم شده ، باید بگردم یه تعمیرگاه مطمین و کاربلد پیدا کنم تا ببرم پیش اون هم این مشکلشو رفع کنم هم رمش رو ارتقا بدم ، در مورد ارتقا رم هم اگه ممکنه اطلاعاتی بهم بدین ، چون دوستانی داشتم که رم لب تابشون رو ارتقا دادین و لب تابشون بیشتر هنگ کرده و لگ زده بعدا معلوم شده که ایراد از اون رم دوم بوده ، حالا نمیدونم یا کیفیت نداشته یا اینکه مچ نبوده با رم اولی .... هر 2 رم باید یه برند و یه مدل باشه ؟؟؟؟

در مورد استفاده از لبتاب هم باید بگم که ، لب تاب فوق العاده ای هستش ، من حدود 4 سال پیش گرفتم اینو ، اصلا کم نمی اورد هر چی برنامه باز میکردم دریغ از یک لگ ، اما خوب از حدود دو سال پیش زیاد فوتبال بازی کردم باهاش بدون کول پد ، و اینکه رو فرش هم زیاد کار کردم باهاش واسه اون احتمال میدم آت آشغال رفته باشه توش .... اما میگم از اون موقع به بعد بود که دیگه شدیدا داغ میکنه و صدای فن ها میاد و گیر میکنه و لگ میزنه ، روز به روزم داره بدتر میشه ....

با اون برنامه ها که گفتین امتحان میکنم ، یه تعمیرگاه درست هم پیدا می کنم میبرم اونجا ببینم چی میشه ، ممنون

16. تشکرها از این نوشته :

m.m

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,495
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ata-gh نمایش پست ها
    دست شما و دو دوست گرامی که در بالا جواب دادن درد نکنه ، نه گارانتیش تموم شده ، باید بگردم یه تعمیرگاه مطمین و کاربلد پیدا کنم تا ببرم پیش اون هم این مشکلشو رفع کنم هم رمش رو ارتقا بدم ، در مورد ارتقا رم هم اگه ممکنه اطلاعاتی بهم بدین ، چون دوستانی داشتم که رم لب تابشون رو ارتقا دادین و لب تابشون بیشتر هنگ کرده و لگ زده بعدا معلوم شده که ایراد از اون رم دوم بوده ، حالا نمیدونم یا کیفیت نداشته یا اینکه مچ نبوده با رم اولی .... هر 2 رم باید یه برند و یه مدل باشه ؟؟؟؟

در مورد استفاده از لبتاب هم باید بگم که ، لب تاب فوق العاده ای هستش ، من حدود 4 سال پیش گرفتم اینو ، اصلا کم نمی اورد هر چی برنامه باز میکردم دریغ از یک لگ ، اما خوب از حدود دو سال پیش زیاد فوتبال بازی کردم باهاش بدون کول پد ، و اینکه رو فرش هم زیاد کار کردم باهاش واسه اون احتمال میدم آت آشغال رفته باشه توش .... اما میگم از اون موقع به بعد بود که دیگه شدیدا داغ میکنه و صدای فن ها میاد و گیر میکنه و لگ میزنه ، روز به روزم داره بدتر میشه ....

با اون برنامه ها که گفتین امتحان میکنم ، یه تعمیرگاه درست هم پیدا می کنم میبرم اونجا ببینم چی میشه ، ممنون

خواهش میکنم .
    تقریبا تا حدودی میشه گفت اشاره به بیشترین سهم ممکن در مشکل لپ تاپ تون را داشتید .
    در مورد رم هم بله , دقیقا باید یه برند و یه مدل با خصوصیات مشابه ( فرکانس و باس و حافظه و .. ) باشه ,
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

18. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

مال منم ایسوزه مدل 59s......sr تعمیرکارا میکن باید باز بشه و cpu تمیز بشه...ولی درکل ایسوز زود فنش خراب میشه

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •