سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 72

موضوع: چگونه از طریق مودم وایرلس بین گوشی و کامپیوتر فایل ارسال کنیم؟

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض چگونه از طریق مودم وایرلس بین گوشی و کامپیوتر فایل ارسال کنیم؟

سلام.

آیا میشه با مودم وایرلس بین گوشی های هوشمند و کامپیوتر که هر دو به مودم وصلند فایل رد و بدل کرد به راحتی بلوتوث و بدون نرم افزار اضافی؟

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    1,609
    تشکر تشکر شده 
    966
    اعتبار کاربر
    1

لب تاب ها بعضی هاشون این قابلیت را دارن
    دوست من اگر کامپیوتر شما دسک تاپ باشد که بلوتوث ندارد و شما باید دانگل آن را تهیه کنید. دانگل چیزی شبیه به کول دیسک است که به پورت usb وصل میشود و بعد از آن شما میتوانید از بلوتوث استفاده کنید. دانگل قیمتش بسته به نوع و مارکش و همچنین برد ان بین 9 تا 15 هزارتومان قیمت دارد و اگر از لپ تاپ استفاده می کنید خود لپتاپ ان مورد را دارد و می توانید آن را از کنترل پنل فعال یا غیر فعال کنید

4. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما ali hosein برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali hosein نمایش پست ها
    لب تاب ها بعضی هاشون این قابلیت را دارن
    دوست من اگر کامپیوتر شما دسک تاپ باشد که بلوتوث ندارد و شما باید دانگل آن را تهیه کنید. دانگل چیزی شبیه به کول دیسک است که به پورت usb وصل میشود و بعد از آن شما میتوانید از بلوتوث استفاده کنید. دانگل قیمتش بسته به نوع و مارکش و همچنین برد ان بین 9 تا 15 هزارتومان قیمت دارد و اگر از لپ تاپ استفاده می کنید خود لپتاپ ان مورد را دارد و می توانید آن را از کنترل پنل فعال یا غیر فعال کنید

سوال بنده رو درست متوجه نشدید؛بنده میخوام با سیستم دسکتاپ و مودم وایرلس(که با LAN به سیستم وصله) به گوشی ها و کلاً Deviceهای Wi-Fi دار فایل ارسال و دریافت کنم و ترجیحاً بدون نرم افزار اضافی و خاصی؛یعنی مثل ارسال بلوتوث که نیاز به نرم افزاری نه در سیستم و نه در گوشی داره و به راحتی میتونیم فایل ارسال کنیم،باشه.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ya Mahdi نمایش پست ها

سوال بنده رو درست متوجه نشدید؛بنده میخوام با سیستم دسکتاپ و مودم وایرلس(که با LAN به سیستم وصله) به گوشی ها و کلاً Deviceهای Wi-Fi دار فایل ارسال و دریافت کنم و ترجیحاً بدون نرم افزار اضافی و خاصی؛یعنی مثل ارسال بلوتوث که نیاز به نرم افزاری نه در سیستم و نه در گوشی داره و به راحتی میتونیم فایل ارسال کنیم،باشه.

دو راه وجود داره

عنوان: ایجاد شبکه در خانه

عنوان: با استفاده از نرم افزار superbeam

8. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    دو راه وجود داره

عنوان: ایجاد شبکه در خانه

عنوان: با استفاده از نرم افزار superbeam

ممنونم
    از خیر بدون نرم افزار گذشتم.

با SuperBeam هر کاری میکنم ارسال و دریافت نمیکنه! شما خودت تا حالا تست کردی این روش رو؟ برا من Connection Error میده! اگه تست کردی و جواب گرفتی لطفاً یه توضیحی بده.

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

ممنونم
    از خیر بدون نرم افزار گذشتم.

با SuperBeam هر کاری میکنم ارسال و دریافت نمیکنه! شما خودت تا حالا تست کردی این روش رو؟ برا من Connection Error میده! اگه تست کردی و جواب گرفتی لطفاً یه توضیحی بده.
    اره حسین جان ببین منم همین مشکل رو دارم.باید شانسی حل بشه.شما اول یک فایل رو از کامپیوتر به گوشی بفرست.بعد امتحان کن ببین بازم مشکلی داری؟(QR اسکن نکن.KEY رو وارد کن)

از گوشی که به کامپیوتر میفرستی میتونی از نرم افزار استفاده نکنی.برای اینکار به قسمت other device توی نرم افزار که رو گوشیته برو و یه عبارتی مثل 192.168.1.1 بهت میده.اونو تو کامپیوتر بزنی میتونی با IDM دانلود کنی .سرعتشم خیالت راحت عالیه.(باید فایل انتخاب کرده باشی تا بتونی به OTHER DEVICE بری)

جسارتا میتونم بدونم گوشیت چیه؟چون اگر سونی باشه راه بهتری سراغ دارم.

12. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    اره حسین جان ببین منم همین مشکل رو دارم.باید شانسی حل بشه.شما اول یک فایل رو از کامپیوتر به گوشی بفرست.بعد امتحان کن ببین بازم مشکلی داری؟(QR اسکن نکن.KEY رو وارد کن)

از گوشی که به کامپیوتر میفرستی میتونی از نرم افزار استفاده نکنی.برای اینکار به قسمت other device توی نرم افزار که رو گوشیته برو و یه عبارتی مثل 192.168.1.1 بهت میده.اونو تو کامپیوتر بزنی میتونی با IDM دانلود کنی .سرعتشم خیالت راحت عالیه.(باید فایل انتخاب کرده باشی تا بتونی به OTHER DEVICE بری)

جسارتا میتونم بدونم گوشیت چیه؟چون اگر سونی باشه راه بهتری سراغ دارم.

به هیچ وجه نمیفرسته نه از کامپیوتر به گوشی و نه برعکس نه با QR و نه با Key!!!

آنتی ویروسمم غیرفعال کردم گفتم شاید فایروالش گیر میده اما خبری نشد!

گوشی خودم نیست اما سونی هستش؛من دنبال یه راه حلی میگردم که با همه گوشی ها بدون مشکل بتونم ارتباط برقرار کنم!!! اما...

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    122
    تشکر تشکر شده 
    77
    اعتبار کاربر
    0

درود ! از تو سیسمتون فایل رو Share کنید و روی گوشی تون ES File Explorer رو نصب کنید . حالا از قسمت LAN میتونید فایل انتقال بدید

16. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما A L I R E Z A برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط A L I R E Z A نمایش پست ها
    درود ! از تو سیسمتون فایل رو Share کنید و روی گوشی تون ES File Explorer رو نصب کنید . حالا از قسمت LAN میتونید فایل انتقال بدید

سلام
    یه کمی میشه بیشتر توضیح بدید؟

18. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    122
    تشکر تشکر شده 
    77
    اعتبار کاربر
    0

سلام
    یه کمی میشه بیشتر توضیح بدید؟
    روی فولدری که میخواهید Share کنید راست کلیک کنید و طبق تصویر زیر عمل کنید :
    از قسمت پِرمیشِن هم میتونید تعیین کنید که کلاینت بتونه فایل اضافه یا حذف کنه .

به Network And sharing center برید و تو قسمت change advance sharing settings ، با توجه به نوع شبکه فعلی تون شِیر فایل رو روشن کنید :

در ES file explorer هم مثل تصاویر زیر عمل کنید :

در تصویر آخر هم به جای اطلاعات نشان داده شده ، اطلاعات سرور ( سیستمتون ) رو وارد کنید

20. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما A L I R E Z A برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •