سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 7 از 8 اولیناولین ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 72

موضوع: چگونه از طریق مودم وایرلس بین گوشی و کامپیوتر فایل ارسال کنیم؟

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    همه راه ها رو که امتحان کردید.الان اگر با راهکارهای دوستان نتیجه نداد وقتی ویندوز عوض کردید همون موقع هم مودم رو ریست کنید ببینید بازم مشکل داره یا نه.

اینکه آدم نمیدونه مشکل کار کجاست خیلی آزار میده!!

راستی من بعد از ریست مودم اسم وایرلس رو عوض کردم و پسورد هم گذاشتم؛میتونه از این باشه؟ شما اسم وایرلس رو عوض کردید؟

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ya Mahdi نمایش پست ها

اینکه آدم نمیدونه مشکل کار کجاست خیلی آزار میده!!

راستی من بعد از ریست مودم اسم وایرلس رو عوض کردم و پسورد هم گذاشتم؛میتونه از این باشه؟ شما اسم وایرلس رو عوض کردید؟
    نه فکر نمیکنم.چون به Web pc suite نگاه کنید فقط میگه به وای فای وصل باشه یعنی سیستم و وای فای به یک مودم وصل باشند.

من اسم و رمز هم عوض کنم مشکلی ایجاد نمیکنه.

3. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    267
    تشکر تشکر شده 
    83
    اعتبار کاربر
    1

میزنم هم IP رو و هم پورت رو نمیاره!!!
    نرم افزار shareit که خیلیم معروفه رو هم رو کام و هم موبایل بریز.هر دو دستگاه باید به مودم وصل باشن.بعدش خیلی راحته.نرم افزار airdroid هم خیلی جالبه و میتونی ازش استفاده کنی

فرستاده شده از SM-N910Gِ من با Tapatalk
    Instagram.com/hamedsan76

5. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما HAMEDSAN برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    0

با برنامه zapaya به راحتی این کارو کنید

7. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما miladry برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    2,437
    تشکر تشکر شده 
    1,299
    اعتبار کاربر
    1

سلام.
    7 صفحه راهنمایی بدون نتیجه؟!

ببینید حسین آقا؛ بین PC و گوشی که چه با LAN و چه WiFi به یه مودم وصل هستن، قطعا میشه از طریق وایرلس فایل ارسال کرد.

بدون نرم افزارش یه مقدار دردسر ساز هست و فکر میکنم بخاطر همین هست که این همه برنامه واسه انتقال فایل از طریق وای فای ساخته شده.
    حتی همون بلوتوث رو که شما میفرمایید، نرم افزارهای مختلفی واسه ش ساخته شده که بتونه کار رو برای کاربر راحت تر کنه و مدیریت بهتری داشته باشه.

پس بهترین کار برای ارسال فایل از طریق وایرلس استفاده از یه نرم افزاره.
    حالا اینجا 7 صفحه دوستان راهنمایی کردن و برنامه های مختلف رو پیشنهاد دادن، و شما همچنان مشکلتون برقراره
    پس به نظرم مشکل از برنامه ها نیست؛ بلکه از سیستم و یا شبکه ی شما باید باشه...

لطف کنید و این روند رو پیش بگیرید، تا ریشه ی مشکل رو پیدا کنید:
    مودم و سیستمتون رو عوض کنید. اگر امکانش هست از یه لپ تاپ استفاده کنید (لپ تاپ فقط واسه راحت تر بودن کارتونه؛ وگرنه مهم متفاوت بودن سیستم هست و درصورت امکان، جدید و تمیز بودن ویندوز بدون تغییرات در تنظیمات سیستم)؛ ترجیحا یه مودم با برند متفاوتی رو کانفیگ کنید. گوشی سیمبین خودتون که انشاءالله وای فای داره؟ اگر بله، با گوشی خودتون و لپ تاپ از طریق وایرلس به مودم وصل بشید.
    فایروال آنتی ویروس و حتما فایروال خود ویندوز رو خاموش کنید.
    برنامه Dukto رو از این لینک دانلود و روی سیستم نصب کنید. برنامه رو اجرا کنید و از نوار پایین روی آیکن وسط کلیک کنید. ببینید آی پی آدرسی که بهتون میده چنده (اونی که با 192.168 شروع میشه).
    همین برنامه رو از این لینک برای گوشی سیمبینی خودتون دانلود و نصبش کنید. قبل از اجرا روی گوشی، اگر وای فای گوشی بصورت اتوماتیک وصل شده، دیسکانکت کنید و بصورت دستی کانکت بشید. بعدش برنامه رو اجرا کنید.
    ببینید نام یوزر سیستم در نسخه ی گوشی و نام گوشی در نسخه سیستم نمایش داده میشه یا نه.
    اگر نمایش داده نشده بود، در نسخه ی گوشی روی IP Connection کلیک کنید و آی پی که در نسخه ی سیستم مشاهده کرده بودین رو در کادری که باز شده وارد کنید و سپس اقدام به انتخاب و ارسال فایل کنید.

این مراحل رو طی کنید ببینید باز هم مشکلی وجود داره یا نه.
    نهایتا به هر مشکلی که برخوردین، ذکر کنین...

9. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما mht429 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mht429 نمایش پست ها
    سلام.
    7 صفحه راهنمایی بدون نتیجه؟!

ببینید حسین آقا؛ بین PC و گوشی که چه با LAN و چه WiFi به یه مودم وصل هستن، قطعا میشه از طریق وایرلس فایل ارسال کرد.

بدون نرم افزارش یه مقدار دردسر ساز هست و فکر میکنم بخاطر همین هست که این همه برنامه واسه انتقال فایل از طریق وای فای ساخته شده.
    حتی همون بلوتوث رو که شما میفرمایید، نرم افزارهای مختلفی واسه ش ساخته شده که بتونه کار رو برای کاربر راحت تر کنه و مدیریت بهتری داشته باشه.

پس بهترین کار برای ارسال فایل از طریق وایرلس استفاده از یه نرم افزاره.
    حالا اینجا 7 صفحه دوستان راهنمایی کردن و برنامه های مختلف رو پیشنهاد دادن، و شما همچنان مشکلتون برقراره
    پس به نظرم مشکل از برنامه ها نیست؛ بلکه از سیستم و یا شبکه ی شما باید باشه...

لطف کنید و این روند رو پیش بگیرید، تا ریشه ی مشکل رو پیدا کنید:
    مودم و سیستمتون رو عوض کنید. اگر امکانش هست از یه لپ تاپ استفاده کنید (لپ تاپ فقط واسه راحت تر بودن کارتونه؛ وگرنه مهم متفاوت بودن سیستم هست و درصورت امکان، جدید و تمیز بودن ویندوز بدون تغییرات در تنظیمات سیستم)؛ ترجیحا یه مودم با برند متفاوتی رو کانفیگ کنید. گوشی سیمبین خودتون که انشاءالله وای فای داره؟ اگر بله، با گوشی خودتون و لپ تاپ از طریق وایرلس به مودم وصل بشید.
    فایروال آنتی ویروس و حتما فایروال خود ویندوز رو خاموش کنید.
    برنامه Dukto رو از این لینک دانلود و روی سیستم نصب کنید. برنامه رو اجرا کنید و از نوار پایین روی آیکن وسط کلیک کنید. ببینید آی پی آدرسی که بهتون میده چنده (اونی که با 192.168 شروع میشه).
    همین برنامه رو از این لینک برای گوشی سیمبینی خودتون دانلود و نصبش کنید. قبل از اجرا روی گوشی، اگر وای فای گوشی بصورت اتوماتیک وصل شده، دیسکانکت کنید و بصورت دستی کانکت بشید. بعدش برنامه رو اجرا کنید.
    ببینید نام یوزر سیستم در نسخه ی گوشی و نام گوشی در نسخه سیستم نمایش داده میشه یا نه.
    اگر نمایش داده نشده بود، در نسخه ی گوشی روی IP Connection کلیک کنید و آی پی که در نسخه ی سیستم مشاهده کرده بودین رو در کادری که باز شده وارد کنید و سپس اقدام به انتخاب و ارسال فایل کنید.

این مراحل رو طی کنید ببینید باز هم مشکلی وجود داره یا نه.
    نهایتا به هر مشکلی که برخوردین، ذکر کنین...

سلام محمدجان

واقعاً خیلی ممنون به زحمت افتادی؛

گوشی سیمبین خودم که به فنا رفت و الان یه گوشی ساده دارم اما این تستها رو با گوشی داداشم که سونی هست(اندروید) انجام میدم!

حدس خودم هم تنظیمات سیستم هست که به هم ریخته احتمالاً ،که مشکلم برطرف نمیشه(که متاسفانه یافت نمیکنم!)! آنتی ویروس رو غیرفعال میکنم و فایروال ویندوز هم کلاً غیرفعاله!

سیستم رو میتونم با لپتاپ داداشم تست کنم اما متاسفانه مودم وایرلس دیگه ای ندارم و مجبورم با همین تست کنم.لپتاپ رو هم اگه با وایرلس به مودم وصل کنم خب این Dukto که میاد با وایرلس به صورت مستقیم با لپتاپ و گوشی ارتباط برقرار میکنه و اینجا مودم بدون استفاده میشه که؟؟؟ میتونم با LAN مودم رو به لپتاپ وصل کنم که شبیه PC بشه؟

یه سوال کلی دیگه: آیا در این روشها که بین سیستم و گوشی فایل ارسال میشه نیازی به وجود اینترنت هم روی مودم هست یا فقط وجود وایرلس برای انتقال فایل کفایت میکنه؟ به عبارت دیگه اگه کلاً سیم تلفن رو از مودم بکشم بازم میشه انتقال فایل کرد؟

خداروشکر مثل اینکه یه امیدی به این نرم افزار هست؛روی سیستم و گوشی سونی نصب کردم و روی هر دو اجرا کردم،توی گوشی اسم سیستم رو اتومات شناسایی میکنه اما توی سیستم شناسایی نمیکنه گوشی رو؛

فایلی هم نمیتونم ارسال کنم و ارور 7 میده،چه از سیستم به گوشی و چه برعکس؛فقط تنها روزنه امیدی که هست اسم سیستم رو توی گوشی شناسایی میکنه اما فایلی نمیشه انتقال داد از هر دو!

توی سیستم از طریق IP Connection هم نتونستم کاری کنم!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    2,437
    تشکر تشکر شده 
    1,299
    اعتبار کاربر
    1

سلام محمدجان

واقعاً خیلی ممنون به زحمت افتادی؛

لپتاپ رو هم اگه با وایرلس به مودم وصل کنم خب این Dukto که میاد با وایرلس به صورت مستقیم با لپتاپ و گوشی ارتباط برقرار میکنه و اینجا مودم بدون استفاده میشه که؟؟؟ میتونم با LAN مودم رو به لپتاپ وصل کنم که شبیه PC بشه؟

یه سوال کلی دیگه: آیا در این روشها که بین سیستم و گوشی فایل ارسال میشه نیازی به وجود اینترنت هم روی مودم هست یا فقط وجود وایرلس برای انتقال فایل کفایت میکنه؟ به عبارت دیگه اگه کلاً سیم تلفن رو از مودم بکشم بازم میشه انتقال فایل کرد؟

خداروشکر مثل اینکه یه امیدی به این نرم افزار هست؛روی سیستم و گوشی سونی نصب کردم و روی هر دو اجرا کردم،توی گوشی اسم سیستم رو اتومات شناسایی میکنه اما توی سیستم شناسایی نمیکنه گوشی رو؛

فایلی هم نمیتونم ارسال کنم و ارور 7 میده،چه از سیستم به گوشی و چه برعکس؛فقط تنها روزنه امیدی که هست اسم سیستم رو توی گوشی شناسایی میکنه اما فایلی نمیشه انتقال داد از هر دو!

توی سیستم از طریق IP Connection هم نتونستم کاری کنم!
    سلام.
    خواهش میکنم، انجام وظیفه س :)
    نه دیگه، مستقیم ارتباط برقرار نمیشه که! وقتی شما با وایرلس از لپ تاپ و گوشی به مودم وصل میشین، اینجا مودم میشه واسطه دیگه :)
    بله، میتونید با LAN هم متصل بشید و فرقی نداره؛ اما بخاطر این گفتم وایرلس، که یه قدم عقبترش رو هم تست کرده باشین و ببینین کار میکنه یا نه...
    نه، نیازی به اینترنت نیست. با خیال راحت میتونید سیم تلفن رو از مودم جدا کنید! :) در اصل مهم ایجاد شبکه س که به لطف مودم صورت میگیره. حتی شما بین دوسیستم که از طریق مودم به یه شبکه متصل هستن میتونید جابجایی اطلاعات داشته باشید...
    آی پی گوشی رو درست تو سیستم وارد کردید؟ روالش دقیقا مثل همونیه که تو پست قبلی گفتم؛ اما این دفعه برای گوشی.
    اگر امکانش هست بجای گوشی و سیتم/لپ تاپ، بین دو سیستم یا لپ تاپ این کار رو انجام بدین ببینید همچنان ارور میده؟

13. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما mht429 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.
    خواهش میکنم، انجام وظیفه س :)
    نه دیگه، مستقیم ارتباط برقرار نمیشه که! وقتی شما با وایرلس از لپ تاپ و گوشی به مودم وصل میشین، اینجا مودم میشه واسطه دیگه :)
    بله، میتونید با LAN هم متصل بشید و فرقی نداره؛ اما بخاطر این گفتم وایرلس، که یه قدم عقبترش رو هم تست کرده باشین و ببینین کار میکنه یا نه...
    نه، نیازی به اینترنت نیست. با خیال راحت میتونید سیم تلفن رو از مودم جدا کنید! :) در اصل مهم ایجاد شبکه س که به لطف مودم صورت میگیره. حتی شما بین دوسیستم که از طریق مودم به یه شبکه متصل هستن میتونید جابجایی اطلاعات داشته باشید...
    آی پی گوشی رو درست تو سیستم وارد کردید؟ روالش دقیقا مثل همونیه که تو پست قبلی گفتم؛ اما این دفعه برای گوشی.
    اگر امکانش هست بجای گوشی و سیتم/لپ تاپ، بین دو سیستم یا لپ تاپ این کار رو انجام بدین ببینید همچنان ارور میده؟

بله درست وارد میکنم.هم توی سیستم و هم توی گوشی از طریق IP Connection اقدام میکنم اما به همدیگه کانکت نمیشن و فایلی ارسال نمیشه و بعد از Connecting ارور 7 رو میده! توی گوشی اسم سیستم میوفته،حتی از طریق اون هم نمیشه فایلی ارسال کرد.

با دوتا سیستم هم باید تست کنم؛الان لپتاپ داداشم خونه نیست!

15. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    6,687
    تشکر تشکر شده 
    4,658
    اعتبار کاربر
    1

سلام.
    حسین جان از پیوست easytether رو دانلود کن و روی گوشی و کامپیوتر نصب کن. حالا سیم LAN رو از کامپیوتر قطع کن و گوشی رو با کابل USB به کامپیوتر وصل کن. ( USB Debugging رو باید فعال کنی) بعد از گوشی و از برنامه ی easytether تیک گزینه ی usb رو بزن. حالا توی کامپیوتر روی easytether کلیک راست کن و روی اولین گزینه کلیک کن.

با این کار اینترنت گوشی رو به کامپیوتر منتقل کردی! حالا با super beam یا برنامه های دیگه اقدام کن.

اگه ارسال و دریافت فایل ها با موفقیت انجام شد ... مشکل یکی نبودن NetWork هست و باید ببینی چه چیزی باعث این مشکل شده ...
    اگه باز هم ارور داد مشکل از اینترنت نیست و فایروال ، آنتی ویروس و موارد دیگه مانع میشن. توی این حالت ویندوز رو اگه عوض کنی فکر کنم مشکل دیگه حل بشه.

پ.ن: ببخشید فرصت آموزش تصویری رو ندارم.

پ.ن۲: به دلیل محدودیت آپلود فایل ها مجبور شدم نسخه ی ویندوز رو اینجا آپلود کنم
    چگونه از طریق مودم وایرلس بین گوشی و کامپیوتر فایل ارسال کنیم؟ فایل های پیوست شده

17. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما ARTHUR برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    محمدجان با لپتاپ و گوشی تست کردم به این صورت که لپتاپ با LAN به مودم وصل بود و گوشی هم که با وایرلس؛بازم کار نداد و مثل سیستم خودم شد.
    یه بار دیگه از طریق وایرلس لپتاپ رو به مودم وصل کردم،اینبار در کمال تعجب کار داد و راحت فایل ارسال کردم؛

هر دو مورد بالا رو با چندتا نرم افزار هم تست کردم: AirDroid ، WebPCSuite ، Dukto

در مورد دوم،آنتی ویروس و فایروالش فعال بودن و مشکلی ایجاد نکردن،پس در نتیجه در مورد اول هم مشکل از فایروال نیست.با این حال بازم غیرفعال کردم.
    بنده همونطور که قبلاً هم گفتم احتمالاً یکی نبودن شبکه ها عامل این مشکلاته که نمیتونم علت و عامل رو بیابم!

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTHUR نمایش پست ها
    سلام.
    حسین جان از پیوست easytether رو دانلود کن و روی گوشی و کامپیوتر نصب کن. حالا سیم LAN رو از کامپیوتر قطع کن و گوشی رو با کابل USB به کامپیوتر وصل کن. ( USB Debugging رو باید فعال کنی) بعد از گوشی و از برنامه ی easytether تیک گزینه ی usb رو بزن. حالا توی کامپیوتر روی easytether کلیک راست کن و روی اولین گزینه کلیک کن.

با این کار اینترنت گوشی رو به کامپیوتر منتقل کردی! حالا با super beam یا برنامه های دیگه اقدام کن.

اگه ارسال و دریافت فایل ها با موفقیت انجام شد ... مشکل یکی نبودن NetWork هست و باید ببینی چه چیزی باعث این مشکل شده ...
    اگه باز هم ارور داد مشکل از اینترنت نیست و فایروال ، آنتی ویروس و موارد دیگه مانع میشن. توی این حالت ویندوز رو اگه عوض کنی فکر کنم مشکل دیگه حل بشه.

پ.ن: ببخشید فرصت آموزش تصویری رو ندارم.

پ.ن۲: به دلیل محدودیت آپلود فایل ها مجبور شدم نسخه ی ویندوز رو اینجا آپلود کنم

سلام علی جان
    خیلی ممنون به زحمت افتادی.

برای هر گوشی باید این مراحل رو انجام داد یعنی کابل USB و ...؟؟ اینجوری که خیلی ستمه،وقتی میخوای با کابل این مشکلو رفع کنی خب همون با کابل هم فایل ارسال و دریافت میکنی دیگه،چه کاریه! البته فقط یه بار برای هر گوشی این کار انجام میشه درسته؟ و برای دفعات بعدی دیگه نیازی به این کارا نیست درسته؟

باشه دستت درد نکنه تست میکنم و نتیجه رو اعلام میدارم!

19. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 7 از 8 اولیناولین ... 5678 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •