سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: سوال در مورد سرعت استریم مودم

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Comodo
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    23
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض سوال در مورد سرعت استریم مودم

دوستان من یه مودم tp link w8968 با سرعت 300Mb دارم، با وای فای که یه چیزی رو روی تلویزیون استریم میکنم حداکثر سرعت استریم به 2-3 مگابایت میرسه، این برای مودم های 300Mb طبیعیه؟ من یه جا تو همین فروم های ایرانی خونده بودم که dlink 2750 سرعت استریمش حدود 8 مگابایت بر ثانیست، حالا میخوام ببینم کلا tp link ها انقد سرعت استریمشون پایینه یا مودم من اینطوریه، فاصله تلویزیون و لپتاپی که باهاش استریم میکنم حدود 3 متر بیشتر نیست، همچنین ممنون میشم کسی که مودم با سرعت 300Mb داره تست کنه ببینه حداکثر سرعت استریمش چقدره، من یکی از دلایلم واسه خرید مودم 300Mb همین سرعت استریم بالاتر بود ولی با مودم قبلیم هیچ فرقی نداره سرعتش

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,487
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط FarshadBandari نمایش پست ها
    دوستان من یه مودم tp link w8968 با سرعت 300Mb دارم، با وای فای که یه چیزی رو روی تلویزیون استریم میکنم حداکثر سرعت استریم به 2-3 مگابایت میرسه، این برای مودم های 300Mb طبیعیه؟ من یه جا تو همین فروم های ایرانی خونده بودم که dlink 2750 سرعت استریمش حدود 8 مگابایت بر ثانیست، حالا میخوام ببینم کلا tp link ها انقد سرعت استریمشون پایینه یا مودم من اینطوریه، فاصله تلویزیون و لپتاپی که باهاش استریم میکنم حدود 3 متر بیشتر نیست، همچنین ممنون میشم کسی که مودم با سرعت 300Mb داره تست کنه ببینه حداکثر سرعت استریمش چقدره، من یکی از دلایلم واسه خرید مودم 300Mb همین سرعت استریم بالاتر بود ولی با مودم قبلیم هیچ فرقی نداره سرعتش

درود .
    دوست عزیز به نظر بنده تا دوستانیکه در این خصوص بیشتر تجربه دارند و مشارکت میکنند , تماسی با سرویس دهنده تون داشته باشید . به نظر من رابطه های مستقیمی در بستن خط تون در داون استریم و آپ استریم داره ... و سپس رابطه مستقیمی روی SNR ها داره . با یکی از کارشناس هاشون مشاوره ای داشته باشید .
    تداخل امواج هم میتونه تاثیر داشته باشه .
    در کل فکر نکنم چندان بشه به اطلاعاتی که روی مودم ها در خصوص سرعت شون صدرصد حساب باز کرد و یا بهش رسید .
    وجود بعضی موارد دیگه مثل (Channel overlap) و (interference) ,کانال های موجی و تداخل , تاثیر گذار خواهد بود .
    متاسفانه مودم بنده وایرلس نیست که تستی هم داشته باشم .
    منتظر نظرات سایر دوستان هم باشید .
    ویرایش توسط S!RUS : 17-03-2016 در ساعت 23:01
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

3. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Comodo
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    23
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    درود .
    دوست عزیز به نظر بنده تا دوستانیکه در این خصوص بیشتر تجربه دارند و مشارکت میکنند , تماسی با سرویس دهنده تون داشته باشید . به نظر من رابطه های مستقیمی در بستن خط تون در داون استریم و آپ استریم داره ... و سپس رابطه مستقیمی روی SNR ها داره . با یکی از کارشناس هاشون مشاوره ای داشته باشید .
    تداخل امواج هم میتونه تاثیر داشته باشه .
    در کل فکر نکنم چندان بشه به اطلاعاتی که روی مودم ها در خصوص سرعت شون صدرصد حساب باز کرد و یا بهش رسید .
    وجود بعضی موارد دیگه مثل (Channel overlap) و (interference) ,کانال های موجی و تداخل , تاثیر گذار خواهد بود .
    متاسفانه مودم بنده وایرلس نیست که تستی هم داشته باشم .
    منتظر نظرات سایر دوستان هم باشید .
    نه دوست عزیز فکر کنم منظور بنده رو اشتباه متوجه شدید
    این مشکل ربطی به سرعت اینترنت و ISP نداره، این سرعت انتقال اطلاعات تو شبکه داخلی هست، شما حتی زمانی که اینترنت قطع هست میتونید به واسطه مودم بین دیوایس های مختلف فایل جا به جا کنید یا ویدیو استریم کنید، مشکل من اینه که سرعت انتقال اطلاعات بیشتر از 2 3 مگابایت نمیرسه در صورتی که سرعت مودم حداکثر 37 مگابایت بر ثانیست یا به عبارتی همون 300Mb، حالا 37 مگ که هیچی میگیم تو بهترین حالته، ولی دیگه حداقل 10 12 مگابایت که باید باشه، هیچ مانعی هم بین تلویزیون و لپتاپ نیست و تو فاصله 2 3 متری هم هستن

5. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما FarshadBandari برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط FarshadBandari نمایش پست ها
    مشکل من اینه که سرعت انتقال اطلاعات بیشتر از 2 3 مگابایت نمیرسه در صورتی که سرعت مودم حداکثر 37 مگابایت بر ثانیست یا به عبارتی همون 300Mb، حالا 37 مگ که هیچی میگیم تو بهترین حالته، ولی دیگه حداقل 10 12 مگابایت که باید باشه، هیچ مانعی هم بین تلویزیون و لپتاپ نیست و تو فاصله 2 3 متری هم هستن
    درود

دوست عزیز سرعت مودم شما انتقال اطلاعاتش 27 مگابایت بر ثانیه هست اما Encryption سایر دستگاه ها رو هم درنظر گرفته اید ؟ به طور مثال انتقال اطلاعات در تلویزیون های 3D Samsung 124 En هستش که هم رمزگذاری فایل ها استفاده میشه هم سرعت انتقال و در بعضی دستگاه ها این زمزگذاری در کنار سرعت انتقال استفاده میشه , شما به Network And Sharing برید و در قسمت All Network بریدو در قسمت File Sharing اون رو به 128-Bit و یا برعکس تغییر بدید ( توجه کنید این روش برای رمزگذاری اطلاعات شما هم هست پس دقت کنید ) .

درضمن سرعت انتقال مودمی که ذکر کردید در اصل باید 80 Mb باید باشه ( 300 Mg جنبه تبلیغاتی داره ) شما تا بحال از طریق PC To Pc ازمایش کردید ؟ یا فقط با TV تست کردین ؟

7. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Comodo
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    23
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز سرعت مودم شما انتقال اطلاعاتش 27 مگابایت بر ثانیه هست اما Encryption سایر دستگاه ها رو هم درنظر گرفته اید ؟ به طور مثال انتقال اطلاعات در تلویزیون های 3D Samsung 124 En هستش که هم رمزگذاری فایل ها استفاده میشه هم سرعت انتقال و در بعضی دستگاه ها این زمزگذاری در کنار سرعت انتقال استفاده میشه , شما به Network And Sharing برید و در قسمت All Network بریدو در قسمت File Sharing اون رو به 128-Bit و یا برعکس تغییر بدید ( توجه کنید این روش برای رمزگذاری اطلاعات شما هم هست پس دقت کنید ) .

درضمن سرعت انتقال مودمی که ذکر کردید در اصل باید 80 Mb باید باشه ( 300 Mg جنبه تبلیغاتی داره ) شما تا بحال از طریق PC To Pc ازمایش کردید ؟ یا فقط با TV تست کردین ؟
    بله pc to pc (هر دو سیستم به صورت وایرلس به مودم متصل بودن) هم تست کردم سرعت انتقال حدود همین 3 مگابایت هست
    اون تغییر نوع رمزنگاری هم موثر نبود
    مودم قبلیم 150مگابیت بود سر اینکه سرعت استریم بهتری داشته باشم اومدم 300مگابیت خریدم که الان میبینم هیچ فرقی با مودم قبلی از لحاظ سرعت استریم نداره متاسفانه

9. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •