سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 21

موضوع: فیلتر کردن شبکه های اجتماعی از طریق مودم

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

Question فیلتر کردن شبکه های اجتماعی از طریق مودم

سلام و خسته نباشید به برو بچه های سافت گذر . اقا من میخوام شبکه اجتماعی مثله لاین و وایبر ، اینستا گرامو فیلتر کنم . اخه بچه های خونمون خیلی معتاد شدن . خیلی ممنون

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,523
    تشکر تشکر شده 
    825
    اعتبار کاربر
    1

مودمتون باید قابلیت کنترل والدین رو داشته باشه مدل مودمتون چیه؟

3. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,483
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.da نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به برو بچه های سافت گذر . اقا من میخوام شبکه اجتماعی مثله لاین و وایبر ، اینستا گرامو فیلتر کنم . اخه بچه های خونمون خیلی معتاد شدن . خیلی ممنون
    سلام .
    چندین روش برای فیلتر کردن سایتی خاص هست مثل تغییرات در فایل هاست در مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc و یا تنظیمات گروپ پلیسی و .... , اما معمولا در بیشتر مودم ها قسمتی به نام فیلترینگ دارند که از این طریق میتوان انواع فیلترها ( ای پی فیلترینگ ) را انجام داد و یا مثل فیلتر محتوا ( Content Filter ) , شخصا تا کنون اقدام به فیلتر کردن سایت خاصی نکرده ام اما ادامه توضیحات را میتونید از این ادرس دنبال کنید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

5. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    سلام .
    چندین روش برای فیلتر کردن سایتی خاص هست مثل تغییرات در فایل هاست در مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc و یا تنظیمات گروپ پلیسی و .... , اما معمولا در بیشتر مودم ها قسمتی به نام فیلترینگ دارند که از این طریق میتوان انواع فیلترها ( ای پی فیلترینگ ) را انجام داد و یا مثل فیلتر محتوا ( Content Filter ) , شخصا تا کنون اقدام به فیلتر کردن سایت خاصی نکرده ام اما ادامه توضیحات را میتونید از این ادرس دنبال کنید .
    خیلی ممنون

7. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    اعتبار کاربر
    0

سلام .
    سلام

دوست عزیز ببین مودم من Tp LINK هست و همونطور که تو عکس میبینی جایی هم برای قیلتر داره . حالا :

11111.jpg

حالا خیلی مشخص میخوام برنامه تلگرام رو قیلتر کنم .
    یعنی وقتی با موبایل وصل میشم تلگرام جواب نده !!!

اگه ip آدرس سرورش رو داشته باشیم شاید بشه کاری کرد ولی از کجا گیر بیارم !!!!!

9. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,483
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض گرفتن IP آدرس سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط ommolfesad نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز ببین مودم من Tp LINK هست و همونطور که تو عکس میبینی جایی هم برای قیلتر داره . حالا :

11111.jpg

حالا خیلی مشخص میخوام برنامه تلگرام رو قیلتر کنم .
    یعنی وقتی با موبایل وصل میشم تلگرام جواب نده !!!

اگه ip آدرس سرورش رو داشته باشیم شاید بشه کاری کرد ولی از کجا گیر بیارم !!!!!

سلام و احترام .
    .. قبل از هر چیز کاش نام کاربری تون را عوض میکردید ..
    ببینید دوست عزیز بدست اوردن ای پی ادرس یک سایت خیلی سخت نیست . چندین روش هست که میتونید بدست بیارید . خط فرمان ویندوز و سایتهای انلاین IPinfo و Getip
    اما یه نکته را فراموش نکنید که بعضی از سایتها مثلا گوگل دارای چندین ای پی ادرس هست .
    اما ساده ترین راه معمولا در خط فرمان در CMD میتونید ای پی ادرس را بدست اوردید .
    نحوه کار :
    در CMD تایپ کنید :
    ping Domain
    بین پینگ و دامین یک فاصله هست , توجه کنید .
    بجای Domain آدرس دامین وبسایت مورد نظر خودتون را بدون وارد کردن پروتکل (http و ... ) و شاخه های اضافی که آخر دامنه هست را وارد کنید.
    مثلا در آدرس سایت www.softgozar.com به اینصورت وارد میکنید ping softgozar.com
    به تصویر توجه کنید : در کادر مشخص کرده ام که IP آدرس سایت فوق کدام هست .

2015-08-30_231005.jpg

البته خارج از بحث سوال بود وگرنه میبایست توضیحاتی در خصوص دامنه و ای پی ادرس و چند مورد دیگه را روشن تر کنم .
    این هم ای پی ادرس تلگرام 149.154.167.119 که خواسته بودیددر هر دو سایت انلاین هم چک کردم ..موفق باشید ..
    نکته : الان برای شما اگه همین آدرس سایت دارای یه IP آدرس دیگه باشه , دقیقا شامل همون مثالی میشه که در اول اشاره کردم.بهر حال تست کنید و نتیجه را اعلام کنید.

2015-08-30_231631.jpg
    @ommolfesad
    ویرایش توسط S!RUS : 31-08-2015 در ساعت 09:11 دلیل: اضافه کردن توضیحات : نکته
    MY ALBUM

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    اعتبار کاربر
    0

سلام و احترام .
    .. قبل از هر چیز کاش نام کاربری تون را عوض میکردید ..
    ببینید دوست عزیز بدست اوردن ای پی ادرس یک سایت خیلی سخت نیست . چندین روش هست که میتونید بدست بیارید . خط فرمان ویندوز و سایتهای انلاین IPinfo و Getip
    اما یه نکته را فراموش نکنید که بعضی از سایتها مثلا گوگل دارای چندین ای پی ادرس هست .
    اما ساده ترین راه معمولا در خط فرمان در CMD میتونید ای پی ادرس را بدست اوردید .
    نحوه کار :
    در CMD تایپ کنید :
    ping Domain
    بین پینگ و دامین یک فاصله هست , توجه کنید .
    بجای Domain آدرس دامین وبسایت مورد نظر خودتون را بدون وارد کردن پروتکل (http و ... ) و شاخه های اضافی که آخر دامنه هست را وارد کنید.
    مثلا در آدرس سایت www.softgozar.com به اینصورت وارد میکنید ping softgozar.com

@ommolfesad
    خب اولا تشکر بابت جواب سریع !!

خدمت شما عرض کنم جواب نداد و دلیلش هم فکر کنم برای شما قابل پیش بینی بود .

الان با این تغییر که شما گفتی و من انجام دادم فقط سایت telegram.org باز نمیشه ، در صورتی که مسنجر تلگرام به این سایت وصل نمیشه و به سرور تلگرام وصل میشه و بدست آوردن IP اون کار سختی هست .

من گوشی موبایل رو روی پروکسی تنظیم کردم که بتونم تو کامپیوتر مانیتورینگش کنم ، جالب اینجاست هر سایتی رو که با گوشی باز کردم آدرس IP رو تو کامپیوتر براحتی بدست می اومد ولی با مسنجرها که کار میکردم ردی از IP بدست نمیومد !!!! از چند روش (NETSTAT -N )

اینکه IP سرورهاش رو بشه پیدا کرد فکر کنم نیاز به ترفندی چیزی باشه .
    ویرایش توسط S!RUS : 01-09-2015 در ساعت 08:03 دلیل: کوتاه کردن نقل قول

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ommolfesad برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    356
    تشکر تشکر شده 
    137
    اعتبار کاربر
    1

الان با این تغییر که شما گفتی و من انجام دادم فقط سایت telegram.org باز نمیشه ، در صورتی که مسنجر تلگرام به این سایت وصل نمیشه و به سرور تلگرام وصل میشه و بدست آوردن IP اون کار سختی هست .

من گوشی موبایل رو روی پروکسی تنظیم کردم که بتونم تو کامپیوتر مانیتورینگش کنم ، جالب اینجاست هر سایتی رو که با گوشی باز کردم آدرس IP رو تو کامپیوتر براحتی بدست می اومد ولی با مسنجرها که کار میکردم ردی از IP بدست نمیومد !!!! از چند روش (NETSTAT -N )

آدرس مسنجر تلگرام https://telegram.me هست نه اونی که تو فیلتر کردی این رو فیلتر کن ، از طریق مودم.

من اینستاگرام رو فیلترکردم ، چه با گوشی از طریق وای فای میری چه با کامپیوتر باز نمیشه.

البته اینستاگرام https هست ؛ مودم من فقط http رو ساپورت میکرد ؛ با این حال الان هیچ کدوم از عکس های اینستا نمیاد ، اما متن ها و کامنت ها میاد ، بازم جای شکر داره چون حجم خیــــــلی کمتری میخوره ، راجب تلگرام هم فک کنم چنین مشکلی پیش بیاد ، اگه مودمت https رو ساپورت نکنه

0h0ljn1eklg1wtv5y7cs.png
    ویرایش توسط S!RUS : 01-09-2015 در ساعت 07:45 دلیل: ترکیب دو پست متوالی و ویرایش تصویر
    پاسخ هایی که برای بنده ارسال میکنید رو در تگ نقل قول قرار بدید ، اطلاع رسانی بشه بهم

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,483
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط haj_farbod نمایش پست ها
    آدرس مسنجر تلگرام https://telegram.me هست نه اونی که تو فیلتر کردی این رو فیلتر کن ، از طریق مودم.

من اینستاگرام رو فیلترکردم ، چه با گوشی از طریق وای فای میری چه با کامپیوتر باز نمیشه.

البته اینستاگرام https هست ؛ مودم من فقط http رو ساپورت میکرد ؛ با این حال الان هیچ کدوم از عکس های اینستا نمیاد ، اما متن ها و کامنت ها میاد ، بازم جای شکر داره چون حجم خیــــــلی کمتری میخوره ، راجب تلگرام هم فک کنم چنین مشکلی پیش بیاد ، اگه مودمت https رو ساپورت نکنه
    کاربر گرامی , گویا پست قبلی را درست نخونده بودید بحث فیلتر کردن ای پی ادرس با تصویر شما خیلی فرق داره , ضمنا بنده هم یکی از ادرس های تلگرام را گذاشته بودم . کما اینکه سرورهای زیادی داره و احتمال اینکه ادرسهای دیگه ای هم داشته باشه هست .
    MY ALBUM

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,483
    اعتبار کاربر
    1

سلام و صبح بخیر .
    خواهش میکنم و وظیفه بود
    دوست عزیز بنده از ادرس های دیگه تلگرام خبر ندارم میتونید هر ادرس دیگه ای که از تلگرام بدست اوردید را بهمون صورت وارد کنید . با توجه به پست قبل این ادرس telegram.me را هم تست کنید .. موفق باشید ..
    @ommolfesad
    MY ALBUM

17. تشکرها از این نوشته :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •