سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 21

موضوع: فیلتر کردن شبکه های اجتماعی از طریق مودم

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    کاربر گرامی , گویا پست قبلی را درست نخونده بودید بحث فیلتر کردن ای پی ادرس با تصویر شما خیلی فرق داره , ضمنا بنده هم یکی از ادرس های تلگرام را گذاشته بودم . کما اینکه سرورهای زیادی داره و احتمال اینکه ادرسهای دیگه ای هم داشته باشه هست .
    نقل قول نوشته اصلی توسط haj_farbod نمایش پست ها
    آدرس مسنجر تلگرام http://telegram.me هست نه اونی که تو فیلتر کردی این رو فیلتر کن ، از طریق مودم.

من اینستاگرام رو فیلترکردم ، چه با گوشی از طریق وای فای میری چه با کامپیوتر باز نمیشه.

البته اینستاگرام https هست ؛ مودم من فقط http رو ساپورت میکرد ؛ با این حال الان هیچ کدوم از عکس های اینستا نمیاد ، اما متن ها و کامنت ها میاد ، بازم جای شکر داره چون حجم خیــــــلی کمتری میخوره ، راجب تلگرام هم فک کنم چنین مشکلی پیش بیاد ، اگه مودمت https رو ساپورت نکنه
    اون جور که من فهمیدم تلگرام از 173.194.113.11 شروع میشه تا 173.194.113.99 که تو تنظیمات مودم تو بهترین حالت 20 آدرس IP جا میشه ، حالا نمیشه که مثلا بزنیم هر IP که از 173.194.113 شروع میشه رو قیلتر کنه ؟؟

در ضمن دوست عزیز haj_farbod همونطور که گفتم TELEGRAM.ME آدرس سایت هست و آدرس سرور مسنجر نیست ، ببین شما میتونی IP آدرسهای مسنجر تلگرام رو پیدا کنی ؟

ممنون
    ویرایش توسط S!RUS : 01-09-2015 در ساعت 19:10 دلیل: کوتاه کردن نقل قول

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

دوستان عزیز مگه هر سایت فقط یک سرور داره که شما دنبال سرورش می گردید؟ الان مثلاً شما می تونید تمامی IP های مربوط به سرورهای گوگل رو پیدا کنید؟!
    فیلترینگ اگه بر اساس کاراکتر باشه جواب میده وگرنه اگر بر اساس IP فیلتر کنید، شاید یکی در میون واستون فیلتر کنه چون هر دفعه IP عوض می کنه و سوئیچ می کنه رو سرورهای دیگه ش! البته صحبت من در مورد سایت های خفنی مثل گوگل هست که چندین سرور دارند.

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkia نمایش پست ها
    دوستان عزیز مگه هر سایت فقط یک سرور داره که شما دنبال سرورش می گردید؟ الان مثلاً شما می تونید تمامی IP های مربوط به سرورهای گوگل رو پیدا کنید؟!
    فیلترینگ اگه بر اساس کاراکتر باشه جواب میده وگرنه اگر بر اساس IP فیلتر کنید، شاید یکی در میون واستون فیلتر کنه چون هر دفعه IP عوض می کنه و سوئیچ می کنه رو سرورهای دیگه ش! البته صحبت من در مورد سایت های خفنی مثل گوگل هست که چندین سرور دارند.
    خب صحبت ما هم همین بود دیگه ، الان برای مسنجر تلگرام از 173.194.113.001 شروع میشه و تا 173.194.113.999 حدودا" ادامه داره .

مشکل اینجاست بهترین مودم هم فکر نکنم بیشتر از 20 یا 30 IP بشه توش ثبت کرد !!

فکر کنم اینجا یه ترفند نیاز داریم

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ommolfesad نمایش پست ها
    خب صحبت ما هم همین بود دیگه ، الان برای مسنجر تلگرام از 173.194.113.001 شروع میشه و تا 173.194.113.999 حدودا" ادامه داره .

مشکل اینجاست بهترین مودم هم فکر نکنم بیشتر از 20 یا 30 IP بشه توش ثبت کرد !!

فکر کنم اینجا یه ترفند نیاز داریم
    عرض کردم بر اساس کاراکتر باید فیلتر بشه، اگه مودم پشتیبانی نکنه با توجه به اینکه به صورت وایرلس سیستم ها میخوان وصل بشن ترفندی نمیشه به کار برد مگه اینکه از نرم افزارهای حرفه ای مثه Cyberoam استفاده کنید که نیاز به راه اندازی یک شبکه ی حرفه ای دارید و مباحث خاص خودش رو داره.

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    اعتبار کاربر
    0

عرض کردم بر اساس کاراکتر باید فیلتر بشه، اگه مودم پشتیبانی نکنه با توجه به اینکه به صورت وایرلس سیستم ها میخوان وصل بشن ترفندی نمیشه به کار برد مگه اینکه از نرم افزارهای حرفه ای مثه Cyberoam استفاده کنید که نیاز به راه اندازی یک شبکه ی حرفه ای دارید و مباحث خاص خودش رو داره.

روی 2 تا مودم tp لینک و d-link امتحان کردم با ip آدرس هم جواب داد (یعنی روی وایرلس تاثیر گذاشت ).
    ولی خب حیف که ....

تو برنامه نویسی میدونم که میشه هر شرطی گذاشت که بگی مثلا هر سایتی (ip) که مثلا با 137.149.133 شروع بشه رو محدود کرد و تو تنظیمات مودم نمیشه اینکارو کرد که اگه میشد تموم بود !

untitled.JPG

از این قسمت بالا چیزی سر در میاری ؟؟

الان تو تنظیمات مودم دیدم .

9. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

روی 2 تا مودم tp لینک و d-link امتحان کردم با ip آدرس هم جواب داد (یعنی روی وایرلس تاثیر گذاشت ).
    ولی خب حیف که ....

تو برنامه نویسی میدونم که میشه هر شرطی گذاشت که بگی مثلا هر سایتی (ip) که مثلا با 137.149.133 شروع بشه رو محدود کرد و تو تنظیمات مودم نمیشه اینکارو کرد که اگه میشد تموم بود !

untitled.JPG

از این قسمت بالا چیزی سر در میاری ؟؟

الان تو تنظیمات مودم دیدم .
    این فیلتر منظور بلاک سایت نیست، این مودم فقط همون یک قسمت رو برای بلاک کردن سایت ها داره. این داره میگه دستگاه هایی که فلان IP رو گرفتن مثلاً نتونن از پورت 443 استفاده کنند.

اونی هم گفتید نیازی به برنامه نویسی نیست، با دستگاه های Cisco یه سری Command داره.

11. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    اعتبار کاربر
    0

این فیلتر منظور بلاک سایت نیست، این مودم فقط همون یک قسمت رو برای بلاک کردن سایت ها داره. این داره میگه دستگاه هایی که فلان IP رو گرفتن مثلاً نتونن از پورت 443 استفاده کنند.

اونی هم گفتید نیازی به برنامه نویسی نیست، با دستگاه های Cisco یه سری Command داره.
    این یه قسمت دیگه ای بود که برات عکسش رو گذاشتم .

خب اینجوری باشه مسنجر تلگرام پورتش 443 هست ! البته خیلی های دیگه هم فکر کنم 443 باشه .

و درسته میدونم برنامه نویسی نمیشه و من منظورم رو به اون شکل مطرح کردم .

در کل ممنون

13. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

این یه قسمت دیگه ای بود که برات عکسش رو گذاشتم .

خب اینجوری باشه مسنجر تلگرام پورتش 443 هست ! البته خیلی های دیگه هم فکر کنم 443 باشه .

و درسته میدونم برنامه نویسی نمیشه و من منظورم رو به اون شکل مطرح کردم .

در کل ممنون
    پورت 443 مربوط به پروتکل HTTPS هست، یعنی اگه فیلتر کنی حتی گوگل رو هم باز نمی کنه.
    خواهش می کنم

15. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Amirkia برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    8
    اعتبار کاربر
    0

حیف
    واقعا راهی نیست ؟

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

سلام
    عزیزان من تایپک مطالعه کردم ولی نتونستم بفهمم چطوری میتونم اینستاگرامو‌ توی مودم زایکسل فیلتر کنم
    کسی میتونه کمکی بکنه؟

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •