سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل وصل نشدن مودم به اینترنت هنگام قطعی

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    51
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل وصل نشدن مودم به اینترنت هنگام قطعی

با عرض سلام و خسته نباشید به شما عزیزان ، موقعی که اینترنت مودم قطع میشه باید حتماً یک بار مودم رو خاموش روشن کنم وگرنه خودش وصل نمیشه. اواخر متوجه شدم که اگه DHCP server فعال نباشه ، این مشکلم حل میشه و مودم میتونه مواقع قطع شدن اینترنت به صورت خودکار وصل بشه. ولی اگه DHCP server غیر فعال باشه ، از طریق وای فای نمیتونم بهش وصل بشم.
    تصویر زیر قسمتی که حاشیه قرمز رنگ داره مربوط به همون DHCP server هست که توضیح دادم. راهی هست که بشه مشکل رو حل کنم؟
    2015-03-10_164125.jpg
    ظاهراً تصویر آپلود شده مشکل کیفیت داره. تصویر اصلی در لینک زیر هست.
    http://8pic.ir/images/6ji4vge99j1a8v993jxc.jpg
    مشکل وصل نشدن مودم به اینترنت هنگام قطعی تصاویر پیوست شده

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    AVG
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    0

با سلام
    داداش من میخوام مودم رو کانفینگ کنم و ولی هر وقت تو مرو گر 192.168.1.1 رو میزنم
    بعد از زدن یوزر و پسورد صفحه the webpage cannot be found
    میاد ، شما میدونید دلیلش چیه ؟

adsl.JPG

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,486
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mansourred نمایش پست ها
    با سلام

adsl.JPG
    سلام .
    _ در سایر مرورگرها مثلا فایر فاکس و ... همینطوری هست ؟ تست کنید .
    _ یه سوال دیگه , شما در ارتباط با سایر ادرسها مشکلی ندارید و فقط با این ادرس مشکل دارید ؟
    _ ضمنا از روشن بودن چراغهای مودم و اتصالات و همینطور سالم بودن خود مودم و نصب کارت شبکه هم مطمئن شوید . و از کابل (Ethernet) برای ارتباط استفاده کنید .
    _ شما از کدوم ISP اینترنت گرفته اید ؟ چون بعضی شرکتها از ادرسهای دیگه ای استفاده میکنند و ضمنا این ادرسها را هم تست کنید دستی خودتون کامل وارد کنید همراه http:// 192.168.1.1 و یا 192.168.0.1 و یا 192.168.1.0 , . . . و
    _ البته اگه نشد باید Default Gateway را پیدا کنیم ( در صورت نیاز اعلام کنیدتا توضیح داده شود ) . فعلا شما این موارد را تست کنید تا به راههای دیگه هم برسیم , چون احتمال داره از تنظیمات شبکه در مرورگر و ویندوز هم باشه .گاها در صورت استفاده از پراکسی ها این تغییرات پیش میاد .
    _ برای تنظیمات شبکه در مرورگر با توجه به تصویرتون در اینترنت اکسپلورر به تنظیمات اینترنت اپشن برید و در قسمت کانکشن روی لن سیتینگ کلیک کنید و در این صفحه چک کنید فقط گزینه Automatically detect settings تیک داشته باشه ,( در صورتیکه از مرورگرهای دیگه استفاده میکنید اعلام کنید )
    _ برای تنظیمات شبکه در ویندوز هم به کنترل پانل مراجعه کنید و به Network and Sharing Center برید و سپس در صفحه فوق در سمت چپ روی گزینه Change adapter settings کلیک کنید و در این صفحه روی Local Area Connection کلیک راست کرده و پراپرتیس را انتخاب کنید و سپس در این کادر روی گزینه Internet Protocol Version 4 کلیک کنید و پراپرتیس را بزنید تا به صفحه بعدی بروید و سپس فقط تیک هر دو گزینه Obtain an IP address automatically را بزنید و سپس در همین صفحه در تب Alternate Configuration را انتخاب کنید و در این صفحه هم فقط تیک گزینه Automatic private IP address را بزنید و سپس اوکی را بزنید و مجددا تست کنید .
    _ ضمنا اگه از انتی ویروسهای فایروال دار و یا فایروال جداگانه در سیستم استفاده میکنید , ابتدا اونها را غیرفعال کنید ( در صورت نیاز اعلام کنید تا توضیح بیشتری در این مورد داده شود ) و سپس ادرس را وارد و تست کنید .
    _ در نهایت میتونید یه بار هم مودم را ریست کنید و سپس تست کنید . در صورت عدم نتیجه اعلام کنید تا بیشتر توضیح داده شود .
    ویرایش توسط S!RUS : 11-04-2015 در ساعت 01:19 دلیل: مرتب کردن پست
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mansourred نمایش پست ها
    با سلام

adsl.JPG

سلام

سیروس جان کاملاً راهنمایی کردن؛ولی شاید این عواملی که میگم ابتدایی باشه اما ممکنه علت مشکل باشن:

1-از نصب بودن درایور کارت شبکه مطمئن بشید.

2-از صحت کابل اترنت و وصل بودنش به مودم و سیستم مطمئن بشید.

3- از Enable (فعال) بودن شبکه در ویندوز مطمئن بشید.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •