سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 163

موضوع: مباحث و مشکلات مربوط به مودم-روترهای Wireless و ADSL

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث و مشکلات مربوط به مودم-روترهای Wireless و ADSL

بسم الله الرّحمن الرّحیم
    سلام.

با اجازه ناظمین بخش سخت افزار،با عرض معذرت

احساس کردم یه تاپیکی با این عنوان توی انجمن جاش خالیه،تصمیم گرفتم ایجاد کنم؛البته ناگفته نَمونه خودمم سوالات زیادی دارم که باعث شد این تاپیک رو بزنم.

در این تاپیک قراره مباحث و سوالات مربوط به مودم-روترهای Wireless و ADSL مطرح بشه.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

2. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

خب اولین پستم رو شروع میکنم!

1- دکمه WPS چیه و چه طور باید باهاش کار کرد؟

2- بعضی مودم های وایرلس دارای پورت USB هستن،از این پورت چه جوری میشه استفاده کرد و اصلاً چه کارهایی میشه باهاش انجام داد؟

3- آیا برد آنتن مودم وایرلس رو میشه کم و زیاد کرد؟ چه جوری؟

فعلاً از دوستان میخوام که لطف کنن و جواب اینا رو بدن تا سوالای بعدی رو هم میپرسم!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,281
    اعتبار کاربر
    1

سلام حسین جون
    1-با استفاده از این ویژگی پسورد wifi مودم در حالت امن برای دستگاه مربوطه ارسال میشه.خودم تاحالا ازش استفاده نکردم.سرچ کن تا اطلاعات بیشتری به دست بیاری
    2- برای سیستم هایی که پورت Lan ندارند مناسب است.شما از طریق پورت usb مودم رو به سیستم وصل میکنید.البته به درایور نیاز است
    3-دقیق نمیدونم اما حدس میزنم خیر.

ZOTAC GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core Edition

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما A (\/) ! Я برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Д (\/) ! Я نمایش پست ها
    2- برای سیستم هایی که پورت Lan ندارند مناسب است.شما از طریق پورت usb مودم رو به سیستم وصل میکنید.البته به درایور نیاز است

سلام عزیز.

نه علاوه بر این امکان،امکان اتصال فلش و هارد اکسترنال هم هست اما چه جوری ازش استفاده بشه رو نمیدونم!

8. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ya Mahdi نمایش پست ها
    خب اولین پستم رو شروع میکنم!

1- دکمه WPS چیه و چه طور باید باهاش کار کرد؟

2- بعضی مودم های وایرلس دارای پورت USB هستن،از این پورت چه جوری میشه استفاده کرد و اصلاً چه کارهایی میشه باهاش انجام داد؟

3- آیا برد آنتن مودم وایرلس رو میشه کم و زیاد کرد؟ چه جوری؟

فعلاً از دوستان میخوام که لطف کنن و جواب اینا رو بدن تا سوالای بعدی رو هم میپرسم!
    1.گوشیتو میبری نزدیک بعد کلید wps روی گوشی رو میزنی بعد تا یه مدتی شروع به جست جو میکنه.wps پشت مودم میگیری به طور اتومات تنظیمات ارسال میشه و وصل میشه.بدون نیاز به پسورد.

2.این پورت یو اس بی واسه مادربورد هایی هست که lan ندارن یا درایور شبکشون نصب نیس.که البته استفاده از usb نیاز به درایور خود مودم داره فکر میکنم.چون یه مدمی داشتم به همین صورت سی دی شو نصب میکردم و از پورت usb استفاده میکردم.

3.تا جایی که من میدونم میشه قدرت رو به یک سمت زیاد کرد اما خیلی زیاد نیس..به لینک زیر سر بزن.
    عنوان: مباحث مربوط به نویز خط ، مودم adsl ، امنیت وایرلس و راهکارهای تقویت آن!

برای اتصال فلش و ... هم یه سر به لینک زیر بزن منم چیزی درموردش نمیدونم.سعی میکنم بخونمش.
    عنوان: USB sharing

10. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    1.گوشیتو میبری نزدیک بعد کلید wps روی گوشی رو میزنی بعد تا یه مدتی شروع به جست جو میکنه.wps پشت مودم میگیری به طور اتومات تنظیمات ارسال میشه و وصل میشه.بدون نیاز به پسورد.

2.این پورت یو اس بی واسه مادربورد هایی هست که lan ندارن یا درایور شبکشون نصب نیس.که البته استفاده از usb نیاز به درایور خود مودم داره فکر میکنم.چون یه مدمی داشتم به همین صورت سی دی شو نصب میکردم و از پورت usb استفاده میکردم.

3.تا جایی که من میدونم میشه قدرت رو به یک سمت زیاد کرد اما خیلی زیاد نیس..به لینک زیر سر بزن.
    مباحث مربوط به نویز خط ، مودم adsl ، امنیت وایرلس و راهکارهای تقویت آن!

برای اتصال فلش و ... هم یه سر به لینک زیر بزن منم چیزی درموردش نمیدونم.سعی میکنم بخونمش.
    اتصال حافظه های جانبی به روتر های وایرلس دی لینک - شرکت سایبرکانکت | ارائه تجهیزات شبکه | فروش آنلاین تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه

خیلی خیلی ممنون؛اون لینک آموزش استفاده از فلش و هارد خیلی عالی بود و کارمو راه انداخت؛ممنون.

در مورد WPS :باید حتماً گوشی یا کلاً Device مورد نظر قابلیت WPS داشته باشه تا کار کنه؟ چه قدر باید نزدیک بشه تا انجام بشه؟ از لحاظ امنیتی مشکلی ایجاد نمیکنه این دکمه؟مثلاً کسی از اینترنت استفاده کنه؟

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

خیلی خیلی ممنون؛اون لینک آموزش استفاده از فلش و هارد خیلی عالی بود و کارمو راه انداخت؛ممنون.

در مورد WPS :باید حتماً گوشی یا کلاً Device مورد نظر قابلیت WPS داشته باشه تا کار کنه؟ چه قدر باید نزدیک بشه تا انجام بشه؟ از لحاظ امنیتی مشکلی ایجاد نمیکنه این دکمه؟مثلاً کسی از اینترنت استفاده کنه؟
    من که وقت نکردم بخونم

بله..اکثرا گوشی ها wps دارن.خوب قطعا نداشته باشن نمیشه.عکس زیر رو ببین این wps در گوشی منه.
    Screenshot_2014-10-05-12-16-18.jpgScreenshot_2014-10-05-12-16-23.jpg

برای مثال شما wps مودم رو بگیری تا هرجا که انتن بده دنبال دیوایس میگرده اگه یکی از خوش شانسیش همون موقع wps موبایلشو زده باشه میتونه وصل بشه.

از لحاظ امنیتی هم وقتی باهاش کار نداری دستش نزن مشکلی پیش نمیاره

ویرایش:حاجی چیکار پست من داری.پستتو بده.بیخیال

به نکته خوبی اشاره کرد.باید دو طرفه باشه

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش موبایل و تبلت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,742
    تشکر تشکر شده 
    2,139
    اعتبار کاربر
    1

درود ، دارا بودن این قابلیت باید دو طرفه باشه یعنی هم روتر هم گوشی یا چیز دیگه ، فاصله هم باید نزدیک باشه در حد چند سانت دلیلش هم حفظ امنیت هست.

ویرایش : پست بنده رو پاک کنید محمد سریع تر پاسخ داد
    PC یه چیزِ دیگست :-)

16. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    970
    تشکر تشکر شده 
    546
    اعتبار کاربر
    1

با سلام خدمت همه
    یک سوال در مورد تنظیمات wifi داشتم
    خوب من این مودم را دارمة: D-Link DSL-2750U New 300Mbps Wireless N ADSL2+ Wi-Fi Routerکی می دونه گذاشتن این تنظیمات رو wifi این مودم خوبه یا نه بدترش می کنم؟
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    در صفحه SETUP -> Wireless -> Wireless Basic کشور را روی ایران بگذارید و مطمئن شوید Bandwidth روی 20M/40M است. این گزینه به acess point اجازه می دهد پهنای باند را بر اساس قدرت سیگنال تنظیم نماید و کارایی لینک در جاهایی که سیگنال ضعیف است به شدت افزایش می یابد.
    صفحه مربوط به همین موضوع:
    010.jpg
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگه کسی می دونه یک راهنمایی بکنه
    و یک سوال دیگه الان بخش تنظمیات امنیتی wifi مودم چطوره؟الان این تنظیمات خوبه یا نه میشه روی تنظمیات بهتری گذاشت
    10.jpg
    ممنون
    موفق باشین
    ویرایش توسط digital_2013 : 11-10-2014 در ساعت 12:53

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    970
    تشکر تشکر شده 
    546
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط digital_2013 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه
    یک سوال در مورد تنظیمات wifi داشتم
    خوب من این مودم را دارمة: D-Link DSL-2750U New 300Mbps Wireless N ADSL2+ Wi-Fi Routerکی می دونه گذاشتن این تنظیمات رو wifi این مودم خوبه یا نه بدترش می کنم؟
    در صفحه SETUP -> Wireless -> Wireless Basic کشور را روی ایران بگذارید و مطمئن شوید Bandwidth روی 20M/40M است. این گزینه به acess point اجازه می دهد پهنای باند را بر اساس قدرت سیگنال تنظیم نماید و کارایی لینک در جاهایی که سیگنال ضعیف است به شدت افزایش می یابد.
    صفحه مربوط به همین موضوع:
    010.jpg
    اگه کسی می دونه یک راهنمایی بکنه
    و یک سوال دیگه الان بخش تنظمیات امنیتی wifi مودم چطوره؟الان این تنظیمات خوبه یا نه میشه روی تنظمیات بهتری گذاشت
    10.jpg
    ممنون
    موفق باشین
    سلامی دوباره ببخشید دوباره پیام میزارم اگه کسی می دونه یک راهنمایی بکنه
    خیلی ممنون
    موفق باشی

صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)