سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18

موضوع: مشکلات در گرافیک های مدل ATI Radeon HD 5600 Series

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,251
    تشکر تشکر شده 
    10,956
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط msj نمایش پست ها
    سلام کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟کارت گرافیک سیستم من بعد 1 یا 2 ساعت کار یه دفعه ارور میده و بعد صفحه سیاه میشه و میگه نات ریسپوندینگ چیکار کنم؟؟حتی ابدیت اخری که اومد گرفتم باز درست نشد چیکار کنم؟؟؟فایل های قبلی گرافیک قبلی رو باید چجور حذف کنم تا ابدیتو نصب کنم؟؟؟
    دوست عزیز

یک تصویر از پیام خطا تهیه و آپلود کنید تا ابتدا مشاهده شده سپس اظهار نظر شود.

در ضمن برای حذف درایور قبلی باید آن را از قسمت کنترل پنل و در ادامه از قسمت Add or remove پاک کنید سپس بعد از ریستارت سیستم درایور جدید رو نصب نمایید.

2. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

مشخصات کارت گرافیک کامپیوتر من:
    کارت گرافیک: ATI Radeon HD 3200 256 MB UpTo 1919 MB
    همینطور که میبینید کارت گرافیک اصلی خوب نیست ولی رم خوبی دداره ولی بازیها رو خوب پخش نمیکنه ،اجرای بازی با مکث و مشکلات است ،چیکار کنم که از رم استفاده کنه؟

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,421
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nemo62 نمایش پست ها
    مشخصات کارت گرافیک کامپیوتر من:
    کارت گرافیک: ATI Radeon HD 3200 256 MB UpTo 1919 MB
    همینطور که میبینید کارت گرافیک اصلی خوب نیست ولی رم خوبی دداره ولی بازیها رو خوب پخش نمیکنه ،اجرای بازی با مکث و مشکلات است ،چیکار کنم که از رم استفاده کنه؟
    دوست عزیزم همین طوری که شما نوشتید کارت گرافیک شما 256 به 1919 هست معنیش اینکه که کارت گرافیک شما در مواقع لزوم تا همون مقدار تایین شده از رم سیستم شما استفاده میکنه تا 1919 نزدیک های یک و خورده ای گیگ از رم شما استفاده میکنه اینم بدونید که قدرت کارت گرافیک به مقدارم رمش نیست مثلا بازی های که کارت گرافیک 2 گیگ gt8800 نمی تونه اجرا کنه gt 400 یک گیگ کاملا این بازی رو اجرا میکنه البته این مثال نزدیکی بود
    فکر نمیکنم شما بتونید به رم گرافیکتون از چیزی که براش تعریف شده بیشترش کنید ولی میتونید کارت گرافیکتون اورکلاک کنید که اصلا توصیه نمیشه من یک برنامه اورکلاک کارت گرافیک بهتون معرفی میکنم که تا حدودی مطمئن هست و نمیذاره بیشتر از حد و قدرت کارت گرافیک بیشتر اورکلاکش کرد(خودم سابقه استفاده ازش رو دارم) ولی باز مسئولیت استفاده ازش با خودتون هست و اورکلاک کردن کارت به مدت طولانی اصلا توصیه نمیشه احتمال سوختن کارت گرافیک هست قبل از هر گونه اورکلاک باید حتما از سیستم فن و خنک کنده سیستم مطمئن باشید و اگه میتونید یه سیستم خنک کننده با قدرت استفاده کنید من شما رو تشویق به اورکلاک نمیکنم امیدوارم تونسته باشم کمکی بهتون کرده باشم
    اسم برنامه برای اورکلاک کارت گرافیک : MSI Afterburner کار باهاش آسونه و اصلا هیچ پیچدگی نداره یه نوار لغزنده رو بکشید جلو قدرت و فرکانس کارت بالا میره

لینک آموزش برنامه

آموزش جامع تر

موفق باشید
    ویرایش توسط Mahdinim : 01-02-2013 در ساعت 02:35

5. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان. قبل هرچیز ضمن تشکر ویژه از انجمن خوبتون
    من این سری بعد اینکه آپدیت کارت گرافیکمو چه از سایت شما چه از خود amd دانلود می کنم و اجرا می کنم سیستمم هنگ میکنه و از کار می افته. کارت گرافیک من Radeon HD mobility 5650 هست. یعنی در حال نصب آپدیت یهو به قسمت نصب درایور که میرسه یه صفحه آبی میادش و توش ارور نوشته.بعدش باید با دکمه پاور سیستمو خاموش کنم. اول فک کردم که درایور درستو نصب کردم و واسه یه مدل دیگست، ولی بعدش از خود سایت amd شناسایی خودکار زدم و از نرم افزار Driver Genius هم استفاده کردم همونو نشون داد. میخواستم بدونم آیا این مشکل سخت افزاری هستش یا نرم افزاری؟یعنی کارت گرافیکم مشکل پیدا کرده؟ چیکا باید بکنم؟
    ممنون میشم به ایمیلم زودتر پاسخ بدین چون خیلی کارم گیره، الان حتی یه فایل تصویری هم نمیتونم ببینم
    با تشکر

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,421
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط eefe نمایش پست ها
    سلام دوستان. قبل هرچیز ضمن تشکر ویژه از انجمن خوبتون
    من این سری بعد اینکه آپدیت کارت گرافیکمو چه از سایت شما چه از خود amd دانلود می کنم و اجرا می کنم سیستمم هنگ میکنه و از کار می افته. کارت گرافیک من Radeon HD mobility 5650 هست. یعنی در حال نصب آپدیت یهو به قسمت نصب درایور که میرسه یه صفحه آبی میادش و توش ارور نوشته.بعدش باید با دکمه پاور سیستمو خاموش کنم. اول فک کردم که درایور درستو نصب کردم و واسه یه مدل دیگست، ولی بعدش از خود سایت amd شناسایی خودکار زدم و از نرم افزار Driver Genius هم استفاده کردم همونو نشون داد. میخواستم بدونم آیا این مشکل سخت افزاری هستش یا نرم افزاری؟یعنی کارت گرافیکم مشکل پیدا کرده؟ چیکا باید بکنم؟
    ممنون میشم به ایمیلم زودتر پاسخ بدین چون خیلی کارم گیره، الان حتی یه فایل تصویری هم نمیتونم ببینم
    با تشکر
    سلام دوست عزیز سوال شما رو نمیشه با یک پاسخ قطعی داد اول اینکه شما بفرمایید با درایو قبلی مشکلی نداشتید الان شما درایو قبلی رو نصب کنید مشکلی نیست؟فقط با نصب درایور جدید این مشکل به وجود میاد؟احتمال هر دو حالت وجود داره ولی بیشتر نرم افزاری میاد شما اگر تست نکردید حتما درایو قبلی رو نصب کنید ببینید مشکل بازم هست یا نه؟ بعد اینجا اعلام کنید تا بیشتر من و دوستان کمک کنند
    و همچنین شما باید برای مشکلتون یک تاپیک جداگانه باز میکردید

موفق باشید

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

منم یه همچین مشکلی پیدا کردم و درایور قبلیم هم نصب کردم. ولی هنوز مشکل پابرجاست. اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم کمک کنه.
    لپتاپ مدل dell n5010 گرافیک ati hd 5650

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    من می خواستم بایوس گرافیک رو آپدیت کنم اما نمی دونم چطوری
    ممنون میشم کمکم کنید

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

دوستان کسی مشکل منو نفهمید
    من درایور ش رو نصب کردم اما جواب نمیده

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •