سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 92

موضوع: مشکل در کارت گرافیک انویدیا

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    34
    اعتبار کاربر
    1

Unhappy مشکل در کارت گرافیک انویدیا

با سلام من تازه سیستم ارتقا دادم ولی سیستمم این ارور میده وتصویر همه یه لحظه میره ودوباره میاد.درضمن بعضی وقتا مشکل هنگ هم دارم که فکرکنم ماله همین باشه چون موس حرکت میکنه ولی کار خاصی انجام نمیده وقتی هم که شیفت والت ودیلت رامیگیرم ومیخام برنامه های را که بازن راببندم شاید مشکل حل بشه صفحه سیاه میشه وهیچی مشخص نیست مجبورم ریستارت کنم.مدل کارت گرافیکم هم فکر کنم nvidia geforce gt 440 کارهای که من انجام دادم ونتیجه نگرفتم1-از فروشنده خواستم یه کارت گرافیک با همون مدل بهم بده یکی دی داد2-از خورجی های دیگه تست کردم3-دما را چک کردم3-اپدیت کردم4-ویندوز هی مختلف نصب کردم 7یا8 /لطفا راهنمایی کنید کاری دیگه هم مونده که باید انجام بدم
    مشکل در کارت گرافیک انویدیا تصاویر پیوست شده

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما hamid206 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    34
    اعتبار کاربر
    1

اینم عکس های که کارت گرفیک گرقتم
    مشکل در کارت گرافیک انویدیا تصاویر پیوست شده

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما hamid206 برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid206 نمایش پست ها
    با سلام من تازه سیستم ارتقا دادم ولی سیستمم این ارور میده وتصویر همه یه لحظه میره ودوباره میاد.درضمن بعضی وقتا مشکل هنگ هم دارم که فکرکنم ماله همین باشه چون موس حرکت میکنه ولی کار خاصی انجام نمیده وقتی هم که شیفت والت ودیلت رامیگیرم ومیخام برنامه های را که بازن راببندم شاید مشکل حل بشه صفحه سیاه میشه وهیچی مشخص نیست مجبورم ریستارت کنم.مدل کارت گرافیکم هم فکر کنم nvidia geforce gt 440 کارهای که من انجام دادم ونتیجه نگرفتم1-از فروشنده خواستم یه کارت گرافیک با همون مدل بهم بده یکی دی داد2-از خورجی های دیگه تست کردم3-دما را چک کردم3-اپدیت کردم4-ویندوز هی مختلف نصب کردم 7یا8 /لطفا راهنمایی کنید کاری دیگه هم مونده که باید انجام بدم
    شاید مهم ترین کار که همان درایور کارت گرافیک باشد را انجام نداده اید
    پیشنهاد می کنم درایور را به صورت کامل حذف و درایور جدید (تاکید می کنم جدید) را از سافت گذر دانلود و نصب نمایید.
    سپس نتیچه را اعلام کنید

در صورتی که مشکل از درایور نباشد سراغ گزینه های بعدی که همان مباحث سخت افزاری باشد می رویم

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

همانطور که مدیر گرامی گفتن شاید درایورتان را نصب نکردید شما ویندوز را نصب کنید برنامه های کاربردیتون نصب کنید + درایور مادربرد همی چیشو به جز صدا که ویندوز 7 می شناسونه اگر نمیشناسونه نصب کنید با ویندوزتان کار کنید به مدت 40 دقیقه ببنید اینجوری می شود یه بازی بازی کم حجمی که دارید اجرا کنید بازی کنید اگر باز هم همین مشکلی دارید درایور خود را نصب کنید درایور گرافیک باز هم مشکل داشت ایراد از گرافیک یا مادربرد است که احتمال نمی دم
    دایریکس هم نصب کنید

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    34
    اعتبار کاربر
    1

چطوری داریور کامل حذف کنم؟واز کجای سایت درایور دانلود کنم

10. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

با سلام خدمت دوستان
    بنده هم همین مشکل رو دارم. ولی از خیلی وقت پیش. الان هم فکر کنم رفته رفته داره مشکل حاد تر میشه.
    قبلا شاید هفته ای یه بار اینطوری میشد. الان گاها روزی 3-4 بار اینطوری میشه. نرم افزار HSS ( که ف*یل*تر شکن هست) رو که باز میکنم، میخواد که وصل بشه، یهو کامپیوتر هنگ میکنه. همچنین نرم افزار Pot Player رو که اجرا میکنم هر 5-6 ثانیه یه بار صفحه سیاه میشه.
    علاوه بر اون مشکلاتی که دوست عزیزمون گفتن، بعضی وقتها رنگ کامپیوترم قاطی میشه. مثل اون موقع ها که دستگاه سگا قاطی میکرد، و رنگهاش یه جوری شطرنجی میشدن.

این کارهایی رو هم که گفته اید، انجام داده ام به کرات. درایور پاک و نصب کرده ام. آپدیت کرده. چندین ویندوز عوض کرده ام. الان بیشتر از 2 ساله که دارم با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم. اون اوایل دادمش به فروشنده فرستاد واسه گارانتی. برش گردوندن و گفتن مشکلی نداره.
    حدسی که خودم میزنم: فکر کنم مشکل از خود کارت گرافیک نیست. شاید از پاور هست که قدرتش پایینه. شاید از رم که با گرافیگ سازگاری نداره.

دوستان، خواهشا کمک کنید. نمیدونید چقدر عذاب آوره.
    از همتون ممنونم.

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما henry_2009 برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

چطوری داریور کامل حذف کنم؟واز کجای سایت درایور دانلود کنم
    معمولا بهتر روش برای حذف درایور استفاده از فایل نصبی خود درایور است که با اجرا کردن آن می توانید کاملا درایور را حذف نمایید. البته از طریق Programs and Features هم می توانید آن را حذف نمایید. دقت داشته باشید بعد از حذف سیستم را ریست نمایید.

برای دانلود درایور جدید هم به ادرس زیر مراجعه کنید

14. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    2,323
    تشکر تشکر شده 
    1,054
    اعتبار کاربر
    1

شما در صورتی که تمامی مشخصات سیستم خود را ذکر کنید خیلی بهتر است تا بهتر بتونیم شما رو راهنمایی کنیم
    محتاجیم به دعا

خدایا به امید تو
    خدایا تنها امیدم تویی

16. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما mehran34 برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    تشکر تشکر کرده 
    1,650
    تشکر تشکر شده 
    1,623
    اعتبار کاربر
    1

شما باید اول کارت گرافیکتون رو روی یک مادربورد دیگه تست کنید

ممکنه اصلا مشکل از کارت گرافیک نباشه و از مادربورد باشه

و یا همچنین این مشکل میتونه از پاور باشه

آیا شما همزمان با ارتقا سیستم پاور اون رو هم ارتقا دادید یا خیر؟
    We was young and we was dumb, but we had heart
    In the dark, will we survive through the bad parts

18. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما MoRe برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,726
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط henry_2009 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    بنده هم همین مشکل رو دارم. ولی از خیلی وقت پیش. الان هم فکر کنم رفته رفته داره مشکل حاد تر میشه.
    قبلا شاید هفته ای یه بار اینطوری میشد. الان گاها روزی 3-4 بار اینطوری میشه. نرم افزار HSS ( که ف*یل*تر شکن هست) رو که باز میکنم، میخواد که وصل بشه، یهو کامپیوتر هنگ میکنه. همچنین نرم افزار Pot Player رو که اجرا میکنم هر 5-6 ثانیه یه بار صفحه سیاه میشه.
    علاوه بر اون مشکلاتی که دوست عزیزمون گفتن، بعضی وقتها رنگ کامپیوترم قاطی میشه. مثل اون موقع ها که دستگاه سگا قاطی میکرد، و رنگهاش یه جوری شطرنجی میشدن.

این کارهایی رو هم که گفته اید، انجام داده ام به کرات. درایور پاک و نصب کرده ام. آپدیت کرده. چندین ویندوز عوض کرده ام. الان بیشتر از 2 ساله که دارم با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم. اون اوایل دادمش به فروشنده فرستاد واسه گارانتی. برش گردوندن و گفتن مشکلی نداره.
    حدسی که خودم میزنم: فکر کنم مشکل از خود کارت گرافیک نیست. شاید از پاور هست که قدرتش پایینه. شاید از رم که با گرافیگ سازگاری نداره.

دوستان، خواهشا کمک کنید. نمیدونید چقدر عذاب آوره.
    از همتون ممنونم.
    سلام به دو دوست گرامی!
    لطفاً لیست کامل قطعات سیستم‌تون + مدل دقیق پاور را ذکر کنید.

حدس من این هست که پاور سیستم شما مشکل داره و نمی‌تونه توان کافی را برسونه.
    متأسفانه اکثر فروشنده‌ها به موضوع پاور توجه نمی‌کنن در صورتی که پاور یه قطعه‌ی بسیار مهم در سیستم هست که اگه بد انتخاب بشه مشکلات عجیب و فراوانی پیش میاد.
    اینکه یه پاور بتونه یه سیستم را روشن کنه دلیل بر بی‌عیب بودنش نیست. امروزه ضعیف‌ترین پاور خوب (!) حدوداً 60000ت قیمت داره که می‌تونه یه سیستم ضعیف را به خوبی برق‌رسانی کنه.
    ارتقاء سیستم در 90٪ موارد باید با ارتقاء پاور صورت بگیره مگر اینکه پاور سیستم قبلی‌تون خوب بوده باشه و بتونه توان Real مناسبی بدهد!
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

20. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •