سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 62

موضوع: گرافیک

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

دوستان گل سلام
    نظرتون در مورد این گرافیک چیه؟برای بازی خوبه؟

بعد دوستانی که میدونن درایوراشو از کجا بگیریم واسه ویندوز سون 64 بیت بگن.دمتون گرم.
    NVIDIA GT 630 4 GB 128 bit

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    96
    اعتبار کاربر
    1

برند ایسوس 630 / 128 بیت خودش درایور داره اگه پلمپ خریداری کنی . اگر هم دست دوم باشه از روی سایت asus.com تو قسمت درایور هست باید تو اون قسمت بگردی چند دقیقه بیشتر زمان نمیبره قیمتشم حدود 300 هزار تومن بود امروز

3. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما chalim_ii برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

برند و اینا سر در نمیارم.خخخ ولی روش گیگاترون نوشته

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

دوستان بازی rome total war 2 و چند بازی از جمله metro last night رو که دارم با گرافیک معمولی بازی منظورم همون گرافیک اولیه بازی هست که نصب میکنیم درست اجرا نمیکنه سیستم و تیک میزنه و کیفیت گرافی کرو باید بیارم پایین.....سیستم مورد نیاز rome total war 2 رو که خریدم اینه:
    CPU:2 GHZ INTEL DUAL CORE/ATHLON 64 X2 DUAL CORE 4000
    VGA:NVIDIA 8600GT/RADEON HD 4550
    RAM:2 GB
    HDD:18 GB
    خب اینم سیستم خودم.::
    CPU:CORE I3 3.30
    VGA:4 GB NVIDIA GT 630 DX11
    RAM:4 GB

به نظرتون مشکل کجاست که بازی بد اجرا میکنه؟؟؟؟
    یک نظری هم از دوستان میخواستم بگیرم در مورد گرافیک.دوستان نظرشونو بگن عالی میشه. اگر هم لازم بود که بگید عکس از مشخصات گرافیک بذارم.......ممنون

6. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥♥JOHN♥♥ نمایش پست ها
    دوستان بازی rome total war 2 و چند بازی از جمله metro last night رو که دارم با گرافیک معمولی بازی منظورم همون گرافیک اولیه بازی هست که نصب میکنیم درست اجرا نمیکنه سیستم و تیک میزنه و کیفیت گرافی کرو باید بیارم پایین.....سیستم مورد نیاز rome total war 2 رو که خریدم اینه:
    CPU:2 GHZ INTEL DUAL CORE/ATHLON 64 X2 DUAL CORE 4000
    VGA:NVIDIA 8600GT/RADEON HD 4550
    RAM:2 GB
    HDD:18 GB
    خب اینم سیستم خودم.::
    CPU:CORE I3 3.30
    VGA:4 GB NVIDIA GT 630 DX11
    RAM:4 GB

به نظرتون مشکل کجاست که بازی بد اجرا میکنه؟؟؟؟
    یک نظری هم از دوستان میخواستم بگیرم در مورد گرافیک.دوستان نظرشونو بگن عالی میشه. اگر هم لازم بود که بگید عکس از مشخصات گرافیک بذارم.......ممنون
    سلام.

دقت کنید اونی که نوشته "حداقل سیستم مورد نیاز" برای اجرای بازی هست. (یعنی بشه در حداقل کیفیت بازی رو انجام داد).

برای اجرای بازی در کیفیت بالاتر باید سخت افزار قوی تری داشته باشید.

من الان سخت افزار پیشنهاد شده برای بازی Total War: Rome II رو چک کردم.

برای اجرای بازی در کیفیت عالی به یک پردازنده Core i5 (حداقل از سری Sandy Bridge یا بالاتر) و یک گیگابایت حافظه گرافیکی (یا بالاتر) نیاز دارید.

البته توجه کنید این یک گیگابایت باید از نوع GDDR5 باشه و کارت گرافیک شما 4 گیگابایت حافظه GDDR3 داره.

حتماً میدونید که سرعت حافظه های GDDR5 خیلی بیشتره و به کمک اون میتونید بازی رو روان و با کیفیت بالاتر اجرا کنید.

8. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    سلام.

دقت کنید اونی که نوشته "حداقل سیستم مورد نیاز" برای اجرای بازی هست. (یعنی بشه در حداقل کیفیت بازی رو انجام داد).

برای اجرای بازی در کیفیت بالاتر باید سخت افزار قوی تری داشته باشید.

من الان سخت افزار پیشنهاد شده برای بازی Total War: Rome II رو چک کردم.

برای اجرای بازی در کیفیت عالی به یک پردازنده Core i5 (حداقل از سری Sandy Bridge یا بالاتر) و یک گیگابایت حافظه گرافیکی (یا بالاتر) نیاز دارید.

البته توجه کنید این یک گیگابایت باید از نوع GDDR5 باشه و کارت گرافیک شما 4 گیگابایت حافظه GDDR3 داره.

حتماً میدونید که سرعت حافظه های GDDR5 خیلی بیشتره و به کمک اون میتونید بازی رو روان و با کیفیت بالاتر اجرا کنید.

شما خودت سیستمت چیه؟؟؟
    پس اینطوری که باشه کارمون خرابه...

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

شما خودت سیستمت چیه؟؟؟
    پس اینطوری که باشه کارمون خرابه...
    بنده کارت گرافیک ندارم. یک پردازنده Core i7 3770K دارم که از گرافیک مجتمع اون استفاده میکنم.

فرکانس iGPU در ابتدا 1150MHz بود که اورکلاکش کردم به 1450MHz.

برای حافظه گرافیکی یک گیگابایت از رم هام میگیره (DDR3@1696MHz) و 800 مگابایت هم Shared Memory هست که مجموعاً میشه 1.78 گیگابایت حافظه گرافیکی.

16 گیگ رم DDR3 با فرکانس 1600 مگاهرتز دارم که با Timing ثابت به 1696 مگاهرتز اورکلاکش کردم (خیلی جزئی هست ولی بالاخره موثره).

در کل اگه بخوام Intel HD Graphics 4000 رو مقایسه کنیم یه چیزی در حد یه کارت AMD Radeon HD 4670 با 2 گیگ حافظه GDDR3 هست.

قدرت زیادی نداره ولی بد نیست و باهاش میتونم بیشتر بازی هارو در کیفیت متوسط اجرا کنم.

در آینده هر موقع یه پول خوب گیرم بیاد میخوام یه کارت گرافیک قدرتمند بگیرم. (در حد دو سه میلیون تومن)

12. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

بنده کارت گرافیک ندارم. یک پردازنده Core i7 3770K دارم که از گرافیک مجتمع اون استفاده میکنم.

فرکانس iGPU در ابتدا 1150MHz بود که اورکلاکش کردم به 1450MHz.

برای حافظه گرافیکی یک گیگابایت از رم هام میگیره (DDR3@1696MHz) و 800 مگابایت هم Shared Memory هست که مجموعاً میشه 1.78 گیگابایت حافظه گرافیکی.

باهاش میتونم بیشتر بازی هارو در کیفیت متوسط اجرا کنم.

16 گیگ رم DDR3 با فرکانس 1600 مگاهرتز دارم که با Timing ثابت به 1696 مگاهرتز اورکلاکش کردم (خیلی جزئی هست ولی بالاخره موثره).

در آینده هر موقع یه پول خوب گیرم بیاد میخوام یه کارت گرافیک قدرتمند بگیرم. (در حد دو سه میلیون تومن)
    این کرای 7 شما چند هسته ای هست؟؟با چه سرعتی؟؟؟

راستی عکس رو میذارم یه نگاه بکن مرسی...مدل گرافیک و جزئیات هست که تو تنظیمات 1783میزنه فک کنم...یه نظری بده در موردش ممنون.
    1.PNG
    2.PNG

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

این کرای 7 شما چند هسته ای هست؟؟با چه سرعتی؟؟؟

راستی عکس رو میذارم یه نگاه بکن مرسی...مدل گرافیک و جزئیات هست که تو تنظیمات 1728 میزنه فک کنم...یه نظری بده در موردش ممنون.
    1.PNG
    2.PNG
    پردازنده من 4 هسته و 8 رشته پردازشی و 8 مگابایت L3 Cache داره. فرکانسش 3.5 گیگاهرتز هست که در حالت Turbo Boost میرسه به 3.9 گیگاهرتز.

یه مختصر اورکلاکی هم کردم که در حالت Turbo Boost حداکثر به 4.13 گیگاهرتز میرسه. (اگه مادربورد Z77 داشتم خیلی بیشتر میتونستم اورکلاک کنم)

کارت گرافیک شما 4 گیگابایت تمام حافظه گرافیکی داره. 1783 مگابایت هم Shared memory داره.

دقیقاً نمیدونم این Shared Memory رو خود کارت گرافیک داره که به Dedicated Memory اضافه میشه یا از رم میگیره.

(برید از Task Manager یا System Properties چک کنید ببینید Available mamory تون چقدره؟ 1783 مگابایت کم شده یا نه؟)

حالت دیگه هم اینه که این 1783 مگابایت Shared Memory برای iGPU پردازنده یا گرافیک Onboard مادربورد هست و اصلاً مال کارت گرافیک نیست.

16. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

پردازنده من 4 هسته و 8 رشته پردازشی و 8 مگابایت L3 Cache داره. فرکانسش 3.5 گیگاهرتز هست که در حالت Turbo Boost میرسه به 3.9 گیگاهرتز.

یه مختصر اورکلاکی هم کردم که در حالت Turbo Boost حداکثر به 4.13 گیگاهرتز میرسه. (اگه مادربورد Z77 داشتم خیلی بیشتر میتونستم اورکلاک کنم)

کارت گرافیک شما 4 گیگابایت تمام حافظه گرافیکی داره. 1783 مگابایت هم Shared memory داره.

دقیقاً نمیدونم این Shared Memory رو خود کارت گرافیک داره که به Dedicated Memory اضافه میشه یا از رم میگیره.

(برید از Task Manager یا System Properties چک کنید ببینید Available mamory تون چقدره؟ 1783 مگابایت کم شده یا نه؟)

حالت دیگه هم اینه که این 1783 مگابایت Shared Memory برای iGPU پردازنده یا گرافیک Onboard مادربورد هست و اصلاً مال کارت گرافیک نیست.

الان توی قسمت runاینو زدم... DXDIAG اینم مشخصات که اورد واسه گرافیک..از اون کمتره.
    موقعه ای که گرافیک رو نصب کردم اینو امتحان کردیم همونجا طرف گفت اشکان نداره.
    اینتل کلا تا چندتا هسته داره؟؟
    Capture.PNG

یه بررسی دیگه بکنی شما ممنون..راه دیگه بلد نبودم..بهترینش اینو دیدم..راه دیگه هم هست بهم بگو که پیداش کنم..

18. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •