سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15

موضوع: مشکل کارت گرافیک gt 920m

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض مشکل کارت گرافیک gt 920m

سلام دوستان من کارت گرافیکم انویدیا gt 920m دو گیگابایت هست لپ تاپ هم ایسر e5-573g با ویندوز 8.1 64 بیت هست و کارت گرافیکم هم به روز هست با نسخه 359.06
    مشکل اینجاست که وقتی میرم بزنم ببینم کارت گرافیک مقدارش چنده dedicated video memory رو صفر میزنه
    اینم عکسش
    1.PNG
    خواهشا یه راهنمایی خوب بدین خیلی ممنون

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط fareed ghf نمایش پست ها
    سلام دوستان من کارت گرافیکم انویدیا gt 920m دو گیگابایت هست لپ تاپ هم ایسر e5-573g با ویندوز 8.1 64 بیت هست و کارت گرافیکم هم به روز هست با نسخه 359.06
    مشکل اینجاست که وقتی میرم بزنم ببینم کارت گرافیک مقدارش چنده dedicated video memory رو صفر میزنه
    اینم عکسش
    1.PNG
    خواهشا یه راهنمایی خوب بدین خیلی ممنون
    درود

این تصویر که قرار دادید جزِییاتی از مشخصات گرافیک اصلی Intel 5500 شما هست که برای نمایش صفحه سیستم و کارهای روزمره بصورت پیشفرض قرار داده شده هست
    زمانی گرافیک مجزا { Nvidia } شما درگیر میشه که گرافیک اصلی شما قادر به پردازش نباشه مثل اجرا : بازی ها و نرم افزار های گرافیکی , برای دریافت اصلاعات دقیق و جزییات پردازش میتونید از برنامه GPU-Z و همینطور وارد کردن دستور Dxdiag در Run و وارد شدن در قسمت Render جزییات پردازش رو بدست بیارید .

و البته میتونید با وارد شدن به پنل Nvidia کارت Intel رو از روی حالت پیشفرض نمایش صفحه به Nvidia تغییر بدید که البته توصیه نمیشه .

موفق باشید

3. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helper نمایش پست ها
    درود

این تصویر که قرار دادید جزِییاتی از مشخصات گرافیک اصلی Intel 5500 شما هست که برای نمایش صفحه سیستم و کارهای روزمره بصورت پیشفرض قرار داده شده هست
    زمانی گرافیک مجزا { Nvidia } شما درگیر میشه که گرافیک اصلی شما قادر به پردازش نباشه مثل اجرا : بازی ها و نرم افزار های گرافیکی , برای دریافت اصلاعات دقیق و جزییات پردازش میتونید از برنامه GPU-Z و همینطور وارد کردن دستور Dxdiag در Run و وارد شدن در قسمت Render جزییات پردازش رو بدست بیارید .

و البته میتونید با وارد شدن به پنل Nvidia کارت Intel رو از روی حالت پیشفرض نمایش صفحه به Nvidia تغییر بدید که البته توصیه نمیشه .

موفق باشید
    ممنون از پاسخگویی شما.
    اما قسمت Dedicated Video Momory نباید مقدار داشته باشه؟؟؟
    در ضمن من بازی هم که نصب کردم بازم اخطار داد .بازی Pes2013
    اینم عکشش
    uploadfromtaptalk1450693305346.PNG
    در ضمن تنظیمات کنترل پنل انودیا هم گذاشتم روی بازدهی بالا ولی بازم اون ارور میاد

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

ممنون از پاسخگویی شما.
    اما قسمت Dedicated Video Momory نباید مقدار داشته باشه؟؟؟
    در ضمن من بازی هم که نصب کردم بازم اخطار داد .بازی Pes2013
    اینم عکشش
    uploadfromtaptalk1450693305346.PNG
    در ضمن تنظیمات کنترل پنل انودیا هم گذاشتم روی بازدهی بالا ولی بازم اون ارور میاد

درود

زمانی مقداری رو نشان میده که رم کارت اینتل شما یک بخشی رو به یک برنامه خاص اختصاص بده مثل زمان فیلم دیدن یا اجرا فتوشاپ , البته این گزینه هیچ مشکلی به وجود نمیاره .

در مورد بازی , این تصویری که شما قرار دادید ارور نیست بلکه یک هشدار درباره کم بودن رم کارت مورد نیاز برای اجرا بازی هست که نشون دهنده این هست بازی مورد نظر شما بر روی گرافیک Intel شما داره اجرا میشه . برای رفع این مشکل بر روی ایکون اجرایی بازی راست کلیک و در گزینه Run With Graphic Processed مورد High Performance Graphic رو بزنید تا بازی از گرافیک اینتل به انویدیا تغییر کنه .

و یا میتونین با وارد شدن در پنل کارت انویدیا و رفتن به تب Manage 3D Setting و وارد شدن به تب Program Setting و انتخاب بازی و برنامه مورد نظر و در قسمت پایین Select Preferred Graphic رو بر روی گرافیک انویدیا قرار بدید و Apply رو بزنید .

این دو روش راه های اصلی تغییر کارت ها برای برنامه ها و بازی های مورد نظر هستن .

موفق باشید

6. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

درود

زمانی مقداری رو نشان میده که رم کارت اینتل شما یک بخشی رو به یک برنامه خاص اختصاص بده مثل زمان فیلم دیدن یا اجرا فتوشاپ , البته این گزینه هیچ مشکلی به وجود نمیاره .

در مورد بازی , این تصویری که شما قرار دادید ارور نیست بلکه یک هشدار درباره کم بودن رم کارت مورد نیاز برای اجرا بازی هست که نشون دهنده این هست بازی مورد نظر شما بر روی گرافیک Intel شما داره اجرا میشه . برای رفع این مشکل بر روی ایکون اجرایی بازی راست کلیک و در گزینه Run With Graphic Processed مورد High Performance Graphic رو بزنید تا بازی از گرافیک اینتل به انویدیا تغییر کنه .

و یا میتونین با وارد شدن در پنل کارت انویدیا و رفتن به تب Manage 3D Setting و وارد شدن به تب Program Setting و انتخاب بازی و برنامه مورد نظر و در قسمت پایین Select Preferred Graphic رو بر روی گرافیک انویدیا قرار بدید و Apply رو بزنید .

این دو روش راه های اصلی تغییر کارت ها برای برنامه ها و بازی های مورد نظر هستن .

موفق باشید
    ممنون.اما ایا درصورتی که من اون مراحل بالا که فرمودین رو اجرا کردم ،بازم هنگام اجرای بازی اون عکسی که فرستادم میاد یا نباید بیاد؟؟؟؟

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

ممنون.اما ایا درصورتی که من اون مراحل بالا که فرمودین رو اجرا کردم ،بازم هنگام اجرای بازی اون عکسی که فرستادم میاد یا نباید بیاد؟؟؟؟

بابت تاخیر در جواب دادن معذرت میخوام .

خیر , زمانی که طبق دستورهای بالا پیش برید اون هشدار رو دیگه نباید دریافت کنید , اون ارور یه نوع هشدار در مورد کم بودن رم کارت گرافیک شما بود که با جابجایی اجرایی بازی به کارت گرافیک Nvidia دیگه شما مشکل کمبود رم گرافیک رو ندارید . در ضمن این هم خاطرتون باشه اگر طبق روش دوم یعنی وارد شدن به پنل انویدیا و دستکاری گزینه ها در قسمت Specify Setting For This Program یه سری گزینه ها و تنظیمات دستی مربوط به گرافیک و عکس العمل اون نسبت بازی برای شما نمایش داده میشه و اگه زمانی که دارید بازی میکنید اگه با اهسته کارکردن فن یا پرش صفحه مواجه شدید تنظیمات رو به حالت پیشفرض قرار بدید و این مساله رو در همین تایپک مطرح کنید .
    { البته در موارد کمی این مشکل به وجود میاد }

موفق باشید.

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

بابت تاخیر در جواب دادن معذرت میخوام .

خیر , زمانی که طبق دستورهای بالا پیش برید اون هشدار رو دیگه نباید دریافت کنید , اون ارور یه نوع هشدار در مورد کم بودن رم کارت گرافیک شما بود که با جابجایی اجرایی بازی به کارت گرافیک Nvidia دیگه شما مشکل کمبود رم گرافیک رو ندارید . در ضمن این هم خاطرتون باشه اگر طبق روش دوم یعنی وارد شدن به پنل انویدیا و دستکاری گزینه ها در قسمت Specify Setting For This Program یه سری گزینه ها و تنظیمات دستی مربوط به گرافیک و عکس العمل اون نسبت بازی برای شما نمایش داده میشه و اگه زمانی که دارید بازی میکنید اگه با اهسته کارکردن فن یا پرش صفحه مواجه شدید تنظیمات رو به حالت پیشفرض قرار بدید و این مساله رو در همین تایپک مطرح کنید .
    { البته در موارد کمی این مشکل به وجود میاد }

موفق باشید.
    ممنون.
    ولی با وجود اون تنظیمات باز هم اون ارور میاد برام.که با ایگنور کردن داخل بازی میره وبازهم گرافیک رو نمیشناسه.
    ولی یه بازی دیگه نصب کردم که Lord Of Fallen هست باوجود گرافیک بالایی که لازم داره به راحتی بازی میشه.لطفا در مورد Pes2013 و اجرای بی نقصش یه راهنمایی بکنین.چون وقتی با ایگنور وارد بازی میشم ارور استاپ ورکینگ میده و از بازی خارج میشه.
    ممنون یه دنیا

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

ممنون.
    ولی با وجود اون تنظیمات باز هم اون ارور میاد برام.که با ایگنور کردن داخل بازی میره وبازهم گرافیک رو نمیشناسه.
    ولی یه بازی دیگه نصب کردم که Lord Of Fallen هست باوجود گرافیک بالایی که لازم داره به راحتی بازی میشه.لطفا در مورد Pes2013 و اجرای بی نقصش یه راهنمایی بکنین.چون وقتی با ایگنور وارد بازی میشم ارور استاپ ورکینگ میده و از بازی خارج میشه.
    ممنون یه دنیا

درود

من هم مثل شما از لبتاپی استفاده میکنم که دارای گرافیک مجزا هست و در بعضی اوقات PES هم بازی میکنم و دقیقا بعد از نصب مثل شما این هشدار برای من هم نمایش داده میشه و با انجام روش اول که گفتم مشکل حل میشه و یا با انجام روش دوم دیگه این هشدار برای من نمایش داده نمیشه . اما شما میگین که ارور Stop Working رو دریافت میکنین این مشکلش جداست که بشیترین احتمالش میتونه مشکل از کرک برنامه باشه و میشه با نصب پچ و اپدیت های جدید مشکل رو حل کرد . چرا از نسخه های بالاتر بازی استفاده نمیکنید ؟

در مورد اون بازی Lord Of Fallen که گفتین باید بگم زمانی که شما درایور رو اپدیت میکنین لیست بازی ها جدید و همینطور تنظیمات گرافیکی رو هم دریافت میکنید در گزینه 3D Setting پنل کارتتون و همینطور برنامه Geforce Experience وظیفه بهینه سازی بازی مناسب با کارت شما رو داره ولی از اونجایی که بازی PES ز گرافیک زیادی برخوردار نیست { مخصوصا نسخه 2013 } به احتمال زیاد داخل لیست نیست , بنابراین سیستم در این موارد نیازی به Switch { جابجایی } بین کارت اصلی شما با کارت مجزا نمیبینه .

{ پیشنهاد میدم از نسخه های بالاتر بازی استفاده کنید . }

موفق باشید

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

درود

من هم مثل شما از لبتاپی استفاده میکنم که دارای گرافیک مجزا هست و در بعضی اوقات PES هم بازی میکنم و دقیقا بعد از نصب مثل شما این هشدار برای من هم نمایش داده میشه و با انجام روش اول که گفتم مشکل حل میشه و یا با انجام روش دوم دیگه این هشدار برای من نمایش داده نمیشه . اما شما میگین که ارور Stop Working رو دریافت میکنین این مشکلش جداست که بشیترین احتمالش میتونه مشکل از کرک برنامه باشه و میشه با نصب پچ و اپدیت های جدید مشکل رو حل کرد . چرا از نسخه های بالاتر بازی استفاده نمیکنید ؟

در مورد اون بازی Lord Of Fallen که گفتین باید بگم زمانی که شما درایور رو اپدیت میکنین لیست بازی ها جدید و همینطور تنظیمات گرافیکی رو هم دریافت میکنید در گزینه 3D Setting پنل کارتتون و همینطور برنامه Geforce Experience وظیفه بهینه سازی بازی مناسب با کارت شما رو داره ولی از اونجایی که بازی PES ز گرافیک زیادی برخوردار نیست { مخصوصا نسخه 2013 } به احتمال زیاد داخل لیست نیست , بنابراین سیستم در این موارد نیازی به Switch { جابجایی } بین کارت اصلی شما با کارت مجزا نمیبینه .

{ پیشنهاد میدم از نسخه های بالاتر بازی استفاده کنید . }

موفق باشید
    نمیدونم مشکل داره لپ تاپ یا نه ولی با انجام اون تنظیمات بازم پی اس ارور میده.
    درضمن میتونین تنظیمات دستی انویدیا همون Specify Setting رو بفرستین برام که چطور تنظیم کنم.شاید رفع بشه.
    ممنون

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

نمیدونم مشکل داره لپ تاپ یا نه ولی با انجام اون تنظیمات بازم پی اس ارور میده.
    درضمن میتونین تنظیمات دستی انویدیا همون Specify Setting رو بفرستین برام که چطور تنظیم کنم.شاید رفع بشه.
    ممنون

تصویر قرار میدم طبق اون پیش برو :

اولی روش رو ازمایش کن :
    1.png

و بعد از اولین روش دوباره بازی رو تست کن و بعد بیا روش دوم رو انجام بده :
    2.png

یادت باشه بعد از انجام هر مرحله گزینه Apply رو بزنی .

امیدوارم نتیجه بگیری .

15. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •