سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14

موضوع: مشکل در نصب کارت گرافیک

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط padafand75 نمایش پست ها
    شاید چون درایور گرافیکم نصب نیست cpu z هم پیداش نکرد. ظاهرا این برنامه ها برای وقتی هستند که درایور نصب باشه و شما بخوای ورژنش رو بفهمی.
    (اگه به دردتون میخوره عکسش رو گذاشتم.)

در همین عکس بخش پایین عکس یه بخشی وجود داره که میشه نوع کارت گرافیک رو عوض کرد؛در این عکس مشخص کردم:

b.jpg

ببینید این قسمت برای شما فعاله یا غیرفعال؟ اگه فعاله باید روی کارت گرافیک انویدیاتون بذاریدش تا مشخصات اون رو بده.

DriverPack Solution رو هم که نداشتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Microtel نمایش پست ها
    درود

مشکلی نیست شما میتونید با شناسایی مدل دقیق کارت گرافیک خود به لینک سایت سازنده برید و اخرین نسخه موجود مرتبط با گرافیکتون رو دانلود ونصب کنید. موقع بازی میزان frame بازی وتنظیمات مرتبط به انرا در سطح medium فرار بدید تا لگ و افت فریم نداشته باشید.

خیلی راحته با کلیک راست روی دسکتاپ ویندوز وانتخاب گزینه Screen Resolotion ونیز انتخاب گزینه Advanced Settings به اطلاعات Adaptor Information دسترسی خواهید یافت. نوع ومدل کارت گرافیکتون دراین بخش با نام Chip Type و Adaptor String مشخص شده.

فایل پیوست 20974

موفق باشید:)

ناصر جان تا جایی که بنده میدونم از این طریق فقط زمانی میشه نوع کارت گرافیک رو فهمید که درایورش نصب شده باشه حالا یا خودت نصب کرده باشیش یا ویندوز تونسته باشه شناساییش کرده باشه و نصبش کرده باشه؛اگه درایور نصب نشده باشه به صورت unavailable یا unknown میزنه.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ya Mahdi نمایش پست ها

در همین عکس بخش پایین عکس یه بخشی وجود داره که میشه نوع کارت گرافیک رو عوض کرد؛در این عکس مشخص کردم:

b.jpg

ببینید این قسمت برای شما فعاله یا غیرفعال؟ اگه فعاله باید روی کارت گرافیک انویدیاتون بذاریدش تا مشخصات اون رو بده.

این گزینه فعاله اما فقط یک گزینه داره.

چه گفت آن خداوند تنزیل و وحی | خداوند امر و خداوند نهی
    که من شهر علمم علیم در ست
    | درست این سخن قول پیغمبر ست

«شاهنامه فردوسی»

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

درضمن باید بگم دفعات قبلی که ویندوزم رو عوض میکردم و ویندوز 7 نصب میکردم، این مشکل پیش نمیومد. حتی اون زمان نیاز به نصب کارت گرافیک هم نداشتم و انگار به همراه ویندوز کارت گرافیک هم نصب می شد! (به این دلیل میگم که بازی هایی که مطابق با گرافیکم بودند به خوبی اجرا میشد.)

اگر تا امشب کارم درست نشه، باید همون وینوز 7 رو نصب کنم.

چه گفت آن خداوند تنزیل و وحی | خداوند امر و خداوند نهی
    که من شهر علمم علیم در ست
    | درست این سخن قول پیغمبر ست

«شاهنامه فردوسی»

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

با توجه به اینکه نوع حافظه گرافیکتون DDR2 هستش نتیجه میگیریم گرافیک شما احتمالا از سری 9000 باشه پیشنهاد میشه ورژن 341.74 رو دانلود و نصب کنید
    قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما M A H D I برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •