نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل در کارت گرافیک

1. عضو ثابت haj_farbod آواتار ها
    نمایش اطلاعات

Unhappy مشکل در کارت گرافیک

سلام و درود .

این فن کارت گرافیک من خیـــلی صدا میده . من واسه اینکه صداش بره یخورده باهاش ور میرم ( فشارش میدم تو ، و .... ) این بار اعصابم خورد شد ولش کردم همجور با صدا زیاد کار کنه . بعد از چند دیقع مانیتور خاموش شد

چش شده ؟!؟
    نمایش امضاء

2. نمایش تشکر

3. ناظم بخش arefgh96 آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط haj_farbod
    سلام و درود .

این فن کارت گرافیک من خیـــلی صدا میده . من واسه اینکه صداش بره یخورده باهاش ور میرم ( فشارش میدم تو ، و .... ) این بار اعصابم خورد شد ولش کردم همجور با صدا زیاد کار کنه . بعد از چند دیقع مانیتور خاموش شد

چش شده ؟!؟
    کارتتون سوخت!

شوخی بود.دلیل خاموشی مانیتور میتونه هر چیزی باشه.شاید مشکل خود مانیتور باشه.یا شاید هم کارت بد جا خورده. اگر براتون امکان داره با احتیاط تمام پاور کیس رو خاموش کنید و باز هم با احتیاط تمام کارت رو از برد جدا کنید.سعی کنید با یک فرچه که نرم باشه خاک داخل کارت گرافیکتون رو جدا کنید و بعد با سشوار خاک برداری کنید(!).اگر هم اهل دخالت در امور جناب کیس نیستید بدید به کسی که سیستم رو براتون جمع کرد.
    نمایش امضاء

4. نمایش تشکر

5. عضو ثابت haj_farbod آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط arefgh96
    کارتتون سوخت!

شوخی بود.دلیل خاموشی مانیتور میتونه هر چیزی باشه.شاید مشکل خود مانیتور باشه.یا شاید هم کارت بد جا خورده. اگر براتون امکان داره با احتیاط تمام پاور کیس رو خاموش کنید و باز هم با احتیاط تمام کارت رو از برد جدا کنید.سعی کنید با یک فرچه که نرم باشه خاک داخل کارت گرافیکتون رو جدا کنید و بعد با سشوار خاک برداری کنید(!).اگر هم اهل دخالت در امور جناب کیس نیستید بدید به کسی که سیستم رو براتون جمع کرد.
    دخالت در امور ؟!؟ خخخ

برداشتم فنش رو روغن " ماشین ریش تراش موزر " زدم ولی بازم صدا میده .

فک کنم آرمیچرش اومده جلو ، چون هلش میدم به صمت داخل صداش میفته
    نمایش امضاء

6. نمایش تشکر

7. عضو متخصص SajjadKhati آواتار ها
    نمایش اطلاعات

کارتت رو تمیز کردی؟
    تمیزش کن اگه درس نشد ، فن داخلش باید عوض شه
    نمایش امضاء

8. نمایش تشکر

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •