سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: book marksفایر فاکس

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    27
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض book marksفایر فاکس

با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
    اگه کسی bookmarks مفیدی از سایت های مختلف جمع کرده با توجه به تجربیات بالای دوستان لطفا در داخل سایت قرار داده تا دوستان استفاده مفید از تجربه های شما ببرن

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    130
    تشکر تشکر شده 
    68
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان عزیز نمی دونم چرا این فایرفاکسم بعد از مدتی که درست کار می کنه حالش بهم می خوره و دیگه درست کار نمی کنه با اونکه نسخه جدیدش رو دانلود کردم و همین چند روز پیش خودش رو آپدیت کرد 2 یه مرورگر دیگه ای هست به نام کمودو دقیقا شبیه فایر فاکسه و تمام سیستم اون رو داره حتی سرعتشم از فایر فاکس بالاتره دو مدل داره یکی کمودو دارگون هست مدل دیگه که من دارم استفاده می کنم اگه اشتباه نکنم Comodo IceDragon هست سرعتش خیلی بالایه اما یه بدی داره که هر کاری کردم برطرف نشد نرم افزار دانلود منیجر روش غیر فعاله مگه اینکه خودم به صورت غیر مستقیم دانلود منیجر رو کار بنداز یا بهتر بگم به صورت خودکار کار نمی کنه حالا من از شما 2 تا سوال دارم اول اینکه جریان این فایرفاکس چیه که بعد از مدتی دیگه درست کار نمی کنه دوم چیکار کنم دانلود منیجر روی مرورگر کمودو فعال بشه

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    331
    تشکر تشکر شده 
    254
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ایمان یوونتوسی نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز نمی دونم چرا این فایرفاکسم بعد از مدتی که درست کار می کنه حالش بهم می خوره و دیگه درست کار نمی کنه با اونکه نسخه جدیدش رو دانلود کردم و همین چند روز پیش خودش رو آپدیت کرد 2 یه مرورگر دیگه ای هست به نام کمودو دقیقا شبیه فایر فاکسه و تمام سیستم اون رو داره حتی سرعتشم از فایر فاکس بالاتره دو مدل داره یکی کمودو دارگون هست مدل دیگه که من دارم استفاده می کنم اگه اشتباه نکنم Comodo IceDragon هست سرعتش خیلی بالایه اما یه بدی داره که هر کاری کردم برطرف نشد نرم افزار دانلود منیجر روش غیر فعاله مگه اینکه خودم به صورت غیر مستقیم دانلود منیجر رو کار بنداز یا بهتر بگم به صورت خودکار کار نمی کنه حالا من از شما 2 تا سوال دارم اول اینکه جریان این فایرفاکس چیه که بعد از مدتی دیگه درست کار نمی کنه دوم چیکار کنم دانلود منیجر روی مرورگر کمودو فعال بشه

برای افزایش سرعت مرورگرهات می تونی از نرم افزار speedyfox استفاده ،افزونه های غیر ضروری را پاک کن،قبلا از خروج سعی کن تاریخچه مرورگرت را پاک کن.
    برای فعال کردن IDM در مرورگرت روی گزینه option کلیک کن بعدش گزینه add browser را انتخاب بعد ok بعدش به محل نصب مرورگرت میری و فایل اجرایی اونو انتخاب و در آخر یه ok دیگه و ریستارت، IDM در مرورگرت فعاله

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما jalayer1359 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    130
    تشکر تشکر شده 
    68
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط jalayer1359 نمایش پست ها
    برای افزایش سرعت مرورگرهات می تونی از نرم افزار speedyfox استفاده ،افزونه های غیر ضروری را پاک کن،قبلا از خروج سعی کن تاریخچه مرورگرت را پاک کن.
    برای فعال کردن IDM در مرورگرت روی گزینه option کلیک کن بعدش گزینه add browser را انتخاب بعد ok بعدش به محل نصب مرورگرت میری و فایل اجرایی اونو انتخاب و در آخر یه ok دیگه و ریستارت، IDM در مرورگرت فعاله
    سلام به دوست عزیز و دوستان خوب این سایت ببخشید اگه با تاخیر جواب دادم راستش کارایی که شما گفتین رو انجام دادم اما گفته های شما تا یکجایی درست بود و بعد از اون گزینه هایی که شما می گفتید وجود نداشت در مرورگر کمودو IceDragon دانلود منیجر غیر فعاله مگه اینکه بخوام به صورت غیر اتوماتیک ازش کار بکشم به صورت خودکار اصلا عمل نمی کنه حالا من دانلود نرم افزار کمودو INCEDARGON رو برای شما و دوستان دیگه میذارم فقط دوستان عزیز یادتون بمونه مرورگر کمودو دو نوع هست لطفا این نوعی که من دارم رو دانلود کنید (Comodo IceDragon) نشانش هم یک سر اژدهای آبی رنگ هست آدرسی که برای شما میذارم خودش معلومه بعد سیستمش دقیقا مشابه فایرفاکسه با کمی تغییر اما کودن بازیه فایرفاکس رو اصلا نداره سرعتش هم خیلی خیلی بالاتره لطفا اگه برای شما دوستان مقدوره این نرم افزار رو دانلود کنید و بعد از دانلود ببینید چطور میشه دانلود منیجر رو داخلش فعال کرد. از همه شما دوستان خوبم ممنونم

http://www.p30world.com/archive/7086..._icedragon.php

6. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

دارم دانلودش میکنم...محصولات کومودو خیلی جالب و خوب هستن..

8. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    331
    تشکر تشکر شده 
    254
    اعتبار کاربر
    1

سلام به دوست عزیز و دوستان خوب این سایت ببخشید اگه با تاخیر جواب دادم راستش کارایی که شما گفتین رو انجام دادم اما گفته های شما تا یکجایی درست بود و بعد از اون گزینه هایی که شما می گفتید وجود نداشت در مرورگر کمودو IceDragon دانلود منیجر غیر فعاله مگه اینکه بخوام به صورت غیر اتوماتیک ازش کار بکشم به صورت خودکار اصلا عمل نمی کنه حالا من دانلود نرم افزار کمودو INCEDARGON رو برای شما و دوستان دیگه میذارم فقط دوستان عزیز یادتون بمونه مرورگر کمودو دو نوع هست لطفا این نوعی که من دارم رو دانلود کنید (Comodo IceDragon) نشانش هم یک سر اژدهای آبی رنگ هست آدرسی که برای شما میذارم خودش معلومه بعد سیستمش دقیقا مشابه فایرفاکسه با کمی تغییر اما کودن بازیه فایرفاکس رو اصلا نداره سرعتش هم خیلی خیلی بالاتره لطفا اگه برای شما دوستان مقدوره این نرم افزار رو دانلود کنید و بعد از دانلود ببینید چطور میشه دانلود منیجر رو داخلش فعال کرد. از همه شما دوستان خوبم ممنونم

دانلود Comodo IceDragon v19.0.1.0 - نرم افزار مرورگر اینترنت
    با سلام خدمت شما اول یه توضیحی بابت مرورگرهای کمودو بدم ice dragon براساس مرورگر فایرفاکس و comodo dragon بر اساس مرورگر گوگل کروم ساخته شده اند و تقریبا تمام نرم افزارهایی که با دو مروگر فوق هماهنگ هستند می تونند با مرورگرهای کمودو نیز بدون مشکل کار کنند بنده مرحله آخر ست کردن idm را با مرورگرهای مختلف بوسیله تصویر زیر نشان دادم شما فقط بفرمایید در توضیحاتی قبلی من در کدام مرحله مشکل دارید من کمکتان کنم
    3.jpg

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما jalayer1359 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    130
    تشکر تشکر شده 
    68
    اعتبار کاربر
    1

با سلام خدمت شما اول یه توضیحی بابت مرورگرهای کمودو بدم ice dragon براساس مرورگر فایرفاکس و comodo dragon بر اساس مرورگر گوگل کروم ساخته شده اند و تقریبا تمام نرم افزارهایی که با دو مروگر فوق هماهنگ هستند می تونند با مرورگرهای کمودو نیز بدون مشکل کار کنند بنده مرحله آخر ست کردن idm را با مرورگرهای مختلف بوسیله تصویر زیر نشان دادم شما فقط بفرمایید در توضیحاتی قبلی من در کدام مرحله مشکل دارید من کمکتان کنم
    3.jpg

سلام قبل از هر چیز یه تشکر باید از شما دوست عزیز داشته باشم که سعی می کنید جواب سوال منو بدید و مشکل منو حل کنید از شما خیلی ممنونم

اما این جریان کمودو به این صورت هست که اول داخل
    options ورود می کنم یک صفحه ای باز میشه که در همین صفحه مربعی در نوار بالای اون این گزینه ها وجود داره
    General - tabs - content - applications - piracy - security - advanced
    حالا در خود این گزینه ها دنبال
    add browser
    گشتم ولی نتونستم پیداش کنم یا من دارم اشتباه می گردم یا همچین گزینه ای وجود نداره اما جالب اینجاست که فایرفاکس رو با کمودو مقایسه کردم دیدم در این گزینه ها و نرم افزارهای موجود در 2 مرورگر در عین شباهت مقداری تغییر وجود داره همین الان شما اگه یه نگاه به فایرفاکس بندازین و یه نگاه به کمودو فرق اونا رو متوجه میشید

ببخشید این عکسی که گذاشتین خیلی کوچیکه زیاد قابل رویت نیست

بازم از شما دوست عزیز تشکر می کنم

12. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    331
    تشکر تشکر شده 
    254
    اعتبار کاربر
    1

سلام قبل از هر چیز یه تشکر باید از شما دوست عزیز داشته باشم که سعی می کنید جواب سوال منو بدید و مشکل منو حل کنید از شما خیلی ممنونم

اما این جریان کمودو به این صورت هست که اول داخل
    options ورود می کنم یک صفحه ای باز میشه که در همین صفحه مربعی در نوار بالای اون این گزینه ها وجود داره
    General - tabs - content - applications - piracy - security - advanced
    حالا در خود این گزینه ها دنبال
    add browser
    گشتم ولی نتونستم پیداش کنم یا من دارم اشتباه می گردم یا همچین گزینه ای وجود نداره اما جالب اینجاست که فایرفاکس رو با کمودو مقایسه کردم دیدم در این گزینه ها و نرم افزارهای موجود در 2 مرورگر در عین شباهت مقداری تغییر وجود داره همین الان شما اگه یه نگاه به فایرفاکس بندازین و یه نگاه به کمودو فرق اونا رو متوجه میشید

ببخشید این عکسی که گذاشتین خیلی کوچیکه زیاد قابل رویت نیست

بازم از شما دوست عزیز تشکر می کنم
    بنده اینبار بصورت کامل تر و مرحله به مرحله در عکس زیر براتون براتون توضیح دادم فقط بعد از مرحله چهار به محل نصب برنامه (به طور معمول c:program file ) رفته و فایل اجرایی برنامه (idm.exe) را انتخاب و اوکی می کنی و سیستمت را ریستارت.
    برای بزرگتر دیدن عکس کافیه روش کلیک کنی و یا راست کلیک کرده گزینه open in new tap و یا view image را انتخاب کن
    و اما تفاوت دو مرورگر بدلیل متن باز بودن فایرفاکس هست که اونها می تونند روش تغییرات دلخواهشان را انجام بدهند
    add browsers.jpg

14. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما jalayer1359 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 7 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    130
    تشکر تشکر شده 
    68
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض تشکر

بنده اینبار بصورت کامل تر و مرحله به مرحله در عکس زیر براتون براتون توضیح دادم فقط بعد از مرحله چهار به محل نصب برنامه (به طور معمول c:program file ) رفته و فایل اجرایی برنامه (idm.exe) را انتخاب و اوکی می کنی و سیستمت را ریستارت. برای بزرگتر دیدن عکس کافیه روش کلیک کنی و یا راست کلیک کرده گزینه open in new tap و یا view image را انتخاب کن و اما تفاوت دو مرورگر بدلیل متن باز بودن فایرفاکس هست که اونها می تونند روش تغییرات دلخواهشان را انجام بدهند add browsers.jpg
    از راهنمایت ممنونم ردیفو ردیف شد راستش اشتباه از من بود چون من داخل تنظیمات کمودو می رفتم روی آپشن کمودو زوم کرده بودم فکر می کردم برنامه آی دی آم رو داخل تنظیمات مرورگر کمودو باید به اجرا در بیارم اما بر عکس بود وقتی عکسی که گذاشتین رو دیدم تازه متوجه اشتباه از من بوده من چرا تو تنظیمات کمودو می رفتم ممنونم خیلی تمیز و خوب توضیح دادین

16. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ایمان یوونتوسی برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)