سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 56

موضوع: مشاوره برای خرید مودم ADSL

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    1,609
    تشکر تشکر شده 
    966
    اعتبار کاربر
    1

سلام :من میخوام یک وای فای برای خودم بگیرم شما چه پیشنهادی داریند باسه adsl میخوام :به هیچ سخت افزاری که نیاز نداره :بودجه برای این محصول 300 به پایین باشه:یه کارت شبکه هم برای دوستم که رایانش خیلی خیلی قدیمیه اهل بوقه بودجه 200 به پایین باشه :ممنون میشم کسی جوابم رابده

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,838
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali hosein نمایش پست ها
    سلام :من میخوام یک وای فای برای خودم بگیرم شما چه پیشنهادی داریند :به هیچ سخت افزاری که نیاز نداره :بودجه برای این محصول 300 به پایین باشه:یه کارت شبکه هم برای دوستم که رایانش خیلی خیلی قدیمیه اهل بوقه بودجه 200 به پایین باشه :ممنون
    سلام. اگر مودم WiFi رو برای لپ تاپ میخواید که هیچ، اگر برای PC میخواید باید کارت شبکه هم تهیه کنید.

مودم این رو پشنهاد میکنم:

چهار پورت LAN داره که میتونید با کابل یه 4 تا PC دیگه هم وصل کنید، دوتا آنتن داره که میتونه سیگنال های WiFi رو توی یک خونه بزرگ به خوبی منتشر کنه. حداکثر تا 300Mbps پهنای باند اینترنت رو هم پشتیبانی میکنه. همین مدل فراتر از انتظارات یک کاربر خانگیه. لازم نیست برای مدل های گرون تر هزینه کنید، چون لازم نیست.

برای خودتون (اگر برای PC میخواید) و دوستتون به جای کارت شبکه پیشنهاد میکنم از این گیرنده های USB بخرید:

اگر مادربورد دوستتون دیگه خیلی قدیمیه و پورت USB 2.0 هم نداره، این کارت شبکه رو پیشنهاد میکنم:

موفق باشید.
    ویرایش توسط wasted : 12-08-2014 در ساعت 12:56

3. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    1,609
    تشکر تشکر شده 
    966
    اعتبار کاربر
    1

سلام: برای pc میخوام:ممنون دوست من:اما دوستم میگفت اینا میخوام
    LAN-WAN - TP-LINK / TL-WN951N-300Mbps Wireless N PCI Adapter یا این

LAN-WAN - TP-LINK / TL-WDN4800 -450Mbps Wireless N Dual Band PCI Express Adapter مگه این دو تا را ساپورت نخواهد کرد شما گفتین که فقط pciمعمولی میخوان که همه مادربوردها داره

==========================================

نه :به صورت وایرلس میخواد استفاده کنه:این مودم را خودش خریده اما وصل نشده:tp-link td-8970 میشه استفاده کنه مودم ها که به سخت افزار نیازی ندارن درسته
    ویرایش توسط wasted : 12-08-2014 در ساعت 12:32 دلیل: پست های متوالی

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,838
    اعتبار کاربر
    1

سلام: برای pc میخوام:ممنون دوست من:اما دوستم میگفت اینا میخوام
    LAN-WAN - TP-LINK / TL-WN951N-300Mbps Wireless N PCI Adapter یا این

LAN-WAN - TP-LINK / TL-WDN4800 -450Mbps Wireless N Dual Band PCI Express Adapter مگه این دو تا را ساپورت نخواهد کرد شما گفتین که فقط pciمعمولی میخوان که همه مادربوردها داره

==========================================

نه :به صورت وایرلس میخواد استفاده کنه:این مودم را خودش خریده اما وصل نشده:tp-link td-8970 میشه استفاده کنه مودم ها که به سخت افزار نیازی ندارن درسته
    بله. این دوتا گیرنده PCI بهتر و البته گرون ترن. اگر دوست داشتید از اینا بخرید، ولی از اینا برای دانشگاه ها و اداره ها مناسبه که سیگنال های WiFi از فاصله دور منتشر میشن. ضمناً سرعت متوسط اینترنت کشور به زور 1Mbps میشه. گیرنده با پهنای باند 300Mbps یا 450Mbps به چه درد میخوره؟

درسته، بنده عرض کردم یک اسلات PCI ساده برای کارت شبکه کافیه. ولی چندجا توضیح دادم که گیرنده های USB چون قابل حمل هستن بهترن. حالا انتخاب با شماست.

اگه مودمی که دوستتون خریده TP-LINK TD-W8970 هست، باید بگم خیلی مودم خوبیه و قیمتش هم گرونه (212 تومن). 4 ورودی LAN و 2 ورودی USB 2.0 داره، سه تا آنتن داره که میتونه سیگنال هارو به فواصل دورتر هم پخش کنه. یعنی با این مودم میشه چندین وسیله رو به صورت بی سیم و 6 تا PC رو از طریق کابل به اینترنت وصل کرد.

دلیل اینکه دوستتون نتونسته از مودم استفاده کنه چندتا چیز میتونه باشه:

1- گیرنده سیگنال WiFi روی PC نداره.
    2- مودم تنظیم نشده. در این حالت باید مودم رو ببرید نمایندگی ISP تا تنظیمات لازم رو رو مودم اعمال کنن.
    3- کابل ها درست وصل نشدن، درایور گیرنده نصب نشده و ...

6. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    1,609
    تشکر تشکر شده 
    966
    اعتبار کاربر
    1

اما اون دوتا کارت شبکه ای که خودم معرفی کردم برای دوستم میخوام اما شما دوست عزیز گفتید گرونه وپهنای باند کشور اینه 1mbps :همون کارت شبکه را که خودتون معرفی کردین برای دوستم میخرم :اما به این سوال ها زیاد متوجه نشدم:همین دوتایی که خودم معرفی کردم گفتین گرونه pc دوستم میتونست ساپورتش کنه:کامپیوتر دوستم: این قدر قدیمیه که تو گوگل هم سرچ میکنه اصلا مادربوردش ظاهر نمیشه این قدر قدمیه که :خودتون فرض کنین

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,838
    اعتبار کاربر
    1

اما اون دوتا کارت شبکه ای که خودم معرفی کردم برای دوستم میخوام اما شما دوست عزیز گفتید گرونه وپهنای باند کشور اینه 1mbps :همون کارت شبکه را که خودتون معرفی کردین برای دوستم میخرم :اما به این سوال ها زیاد متوجه نشدم:همین دوتایی که خودم معرفی کردم گفتین گرونه pc دوستم میتونست ساپورتش کنه:کامپیوتر دوستم: این قدر قدیمیه که تو گوگل هم سرچ میکنه اصلا مادربوردش ظاهر نمیشه این قدر قدمیه که :خودتون فرض کنین
    اشکالی نداره. اگر خواستید همون دوتا کارت شبکه که خودتون گفتید رو برای دوستتون بخرید. یخورده گرونن، اما محکم کاری میشه. ولی مدل 55 تومنی هم که براتون نوشتم میتونه کارتون رو به بهترین شکل راه بندازه.

اون دوتا کارت شبکه که خودتون نوشتین هم رو سیستم دوستتون قابل استفاده هست. مهم نیست مادربوردش چقدر قدیمیه. اسلات PCI x1 رو که حتماً داره. همون باشه کافیه.

9. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    124
    اعتبار کاربر
    1

0

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,438
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط F_Y نمایش پست ها
    میخوام بدونم تفاوت مودم D-LINK 2730 سفید با مشکی در چیه و کدومشون بهتره؟

ببینید دوست عزیز کلا مودم ها از دو لحاظ مورد بررسی قرار میگیرند . یکی سخت افزاری هست مثل همین چیپ ست ( Chipset ) و یکی هم نرم افزاری هست که به فریم ور ( Firmware ) مربوط میشه .
    در مبحث سخت افزاری (Chipset ), معروفترین چیپ ست های استفاده شده در مودم های موجود در بازار , Broadcom , Realtek , RTL , Ralink هست .
    و در مبحث نرم افزاری ( Firmware ) به پارامترهاي موجود در فريم ور در قسمت LAN و WAN و Troublshooting , و قابليتهايي مانند پشتيباني از پروتكلهاي TR-069 ، 1483MER، DDNS ، VLAN ، قابليت Trace كردن از داخل مودم و Annex M هست .
    اما در مورد سوال شما باید عرض کنم که تفاوت این دو مورد در چیپ ست بکار رفته هست که در مدل گرونتر از Broadcom
    استفاده شده و در اون یکی ارزونتر از Realtek استفاده شده , ضمنا بقول یکی از مدیران سازنده مودم ها دلیل گرونتر بودن این مورد به معروفیت برند مذکور برمیگرده ( هر چند خوشنامی و معروفیت برند نمیتواند دلیلی مهم در بهتر بودن مودم باشد ) , البته در یکی دو جای متفاوت هم به قیمت موجود حال حاضر در زمان خرید کالا هم اشاره شده اما بنده در این مورد اطلاعی ندارم .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    124
    اعتبار کاربر
    1

من یک مودم TP-LINK TD-W8951ND دارم.اما اکثر اوقات که از وایرلسش استفاده میکنم همه ی چراغهاش روشن میشه و مودم ری استارت میشه یا چراغهاش کمرنگ میشه و ازکار میفته تا وقتی هم که مودمو خاموش و روشن نکنم کمرنگ میمونه.تا حالا از دو نفر که این مودم رو دارن سوال کردم.اونها هم همین مشکلو دارن.یعنی مودم با بعضی از موبایلها یا لپتاپها ناسازگاره و موقع استفاده از وایرلس این عیب رو پیدا میکنه.راه حلی ندارید که این مشکل برطرف بشه؟

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •