سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: مشاوره خرید لپتاپ تا نهایت 5.300 - فوری

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشاوره خرید لپتاپ تا نهایت 5.300 - فوری

سلام
    میخام یه لپتاپ بخرم حداکثر 5300 هذینه کنم

برای برنامه نویسی اندروید
    و در مرحله بعد بازی و فیلم دیدن

برام سرعت مهمه. حتما ssd 128 داشته باشه. cpu از i7 8550u یا i7 7700hq ضعیفتر نباشه. رم 16 . گرافیک حداقل mx150 4g
    کیفیت صفحه نمایش برام مهمه. سایزشم 15.6 باشه
    طراحی؛ بدنه؛ کیفیت ساخت و فلزی بودن هم تا حدی برام مهمه

تو این مدت ک میگشتم 3 تا مدل پیدا کردم که بینشون موندم... زیر 5 تومن ip 520 و بالای 5 تومن Y520 و Pavilion Power 15 - CB092

اینم کانفیگ های مد نظرمه در مقایسه دیجی کالا

مقایسه محصول لپ تاپ 15 اينچي لنوو مدل Ideapad 520 - Lلپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل Pavilion Power 15 - CB092 - Bلپ تاپ 15 اينچي لنوو مدل Legion Y520

ترجیح میدم از برند ایسوس بخرم. اما چیزی پیدا نکردم. کسی با این کانفیگ و قیمت چیزی میشناسه معرفی کنه؟ حتی شده رمشم 12 باشه!
    بعد ایسوس از طراحی این مدل hp که گفتم خوشم اومده و بیشتر نظرم رو اونه ...

پیشنهادتون چیه؟

راسی الان بخرم یا بعد عید؟ چون خیلی جاها شنیدم احتمالا دلار بره بالا بعد عید و لپتاپم گرونتر شه! 100-200 ارزونتر شه مهم نیس چون نسبتا عجله دارم اما اگ بیشتر ارزون میشه وای میستم
    راسی فردا اگ بشه میخام خرید کنم ممنون میشم سریع کمکم کنید

عضو معمولی
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein997 نمایش پست ها
    سلام
    میخام یه لپتاپ بخرم حداکثر 5300 هذینه کنم

برای برنامه نویسی اندروید
    و در مرحله بعد بازی و فیلم دیدن

برام سرعت مهمه. حتما ssd 128 داشته باشه. cpu از i7 8550u یا i7 7700hq ضعیفتر نباشه. رم 16 . گرافیک حداقل mx150 4g
    کیفیت صفحه نمایش برام مهمه. سایزشم 15.6 باشه
    طراحی؛ بدنه؛ کیفیت ساخت و فلزی بودن هم تا حدی برام مهمه

تو این مدت ک میگشتم 3 تا مدل پیدا کردم که بینشون موندم... زیر 5 تومن ip 520 و بالای 5 تومن Y520 و Pavilion Power 15 - CB092

اینم کانفیگ های مد نظرمه در مقایسه دیجی کالا

مقایسه محصول لپ تاپ 15 اينچي لنوو مدل Ideapad 520 - Lلپ تاپ 15 اینچی اچ پی مدل Pavilion Power 15 - CB092 - Bلپ تاپ 15 اينچي لنوو مدل Legion Y520

ترجیح میدم از برند ایسوس بخرم. اما چیزی پیدا نکردم. کسی با این کانفیگ و قیمت چیزی میشناسه معرفی کنه؟ حتی شده رمشم 12 باشه!
    بعد ایسوس از طراحی این مدل hp که گفتم خوشم اومده و بیشتر نظرم رو اونه ...

پیشنهادتون چیه؟

راسی الان بخرم یا بعد عید؟ چون خیلی جاها شنیدم احتمالا دلار بره بالا بعد عید و لپتاپم گرونتر شه! 100-200 ارزونتر شه مهم نیس چون نسبتا عجله دارم اما اگ بیشتر ارزون میشه وای میستم
    راسی فردا اگ بشه میخام خرید کنم ممنون میشم سریع کمکم کنید
    سلام به شما دوست عزیز، شاید در تاریخی که شما تصمیم به خرید چنین لپ تاپی داشتید میشد یک لپ تاپ مناسب بگیرید اما بعد نوساناتی که در قیمت دلار اتفاق افتاد محصولات وارداتی هم مثل لپ تاپ خیلی گرون شد. من حدود یک هفته پیش لپ تاپ ایسوس A540UP با مشخصات فنی Intel Core i3 7100U، رم 4 DDR4، یک ترابایت هارد HDD و گرافیک AMD R5 m420 2GB خریدم. درسته که این مشخصات با چیزی که شما انتظار داشتید تفاوت زیادی داشته باشه اما بهترین گزینه در حال حاضر با قیمت پیشنهادی شما میباشد.

3. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •