سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: بهترین لپ تاپ حدود 2 میلیون تومان

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

Question بهترین لپ تاپ حدود 2 میلیون تومان

با عرض سلام و احترام
    قصد خرید لپ تاپی در حدود 2 میلیون تومن رو دارم.(بالاتر (مثلا تا 2.5 میلیون) هم مشکلی نیست، هر چند هر چه ازون تر بهتر:) )
    لپ تاپ رو برای بازی و دیدن فیلم و ... نمی خوام و صرفا میخوام نرم افزارهای حوزه مهندسی برق (گرایش مخابرات) رو باهاش اجرا کنم (میشه گفت کانفیگ چندان بالایی (از نظر CPU و گرافیک) نیاز ندارم)
    خیلی تو سایت های مختلف گشتم و تو بازار از فروشنده ها پرس و جو کردم ولی همچنان به نتیجه نرسیدم
    چند تا سوال از دوستان داشتم:
    1. کدام برند (ایسوس، لنوو و ...) لپ تاپ های با کیفیت تری (جدا از کانفیگ) تولید می کنه؟...کدام سری این برند (مثلا ایسوس سری K یا لنوو سری Z یا ...) بهتره؟
    2. بهترین لپ تاپ تو این رنج قیمت کدومه؟

خودم با بررسی هایی که کردم به سری z لننو رسیدم که ظاهرا بهترین سری لنوو هستش.
    بین Z ها هم تو این رنج شاید بشه یه Z5170 خرید...ولی نظرات کاربران رو که مشاهده کردم مردد شدم (خیلیا از کیفیت صفحه کلید و نمایشگر شکایت کرده بودن)
    متاسفانه نیاز دارم که هر چه سریعتر لپ تاپ رو خریداری کنم اما چون میخوام چند سالی این لپ تاپ رو داشته باشم نمی خوام لپ تاپ بی کیفیتی بگیرم که دو روز دیگه پشیمون بشم.
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
    با تشکر
    التماس دعا
    یا علی

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط aminTyRO نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام
    قصد خرید لپ تاپی در حدود 2 میلیون تومن رو دارم.(بالاتر (مثلا تا 2.5 میلیون) هم مشکلی نیست
    لپ تاپ رو برای بازی و دیدن فیلم و ... نمی خوام و صرفا میخوام نرم افزارهای حوزه مهندسی برق (گرایش مخابرات) رو باهاش اجرا کنم
    چند تا سوال از دوستان داشتم:
    1. کدام برند (ایسوس، لنوو و ...) لپ تاپ های با کیفیت تری (جدا از کانفیگ) تولید می کنه؟...کدام سری این برند (مثلا ایسوس سری K یا لنوو سری Z یا ...) بهتره؟
    2. بهترین لپ تاپ تو این رنج قیمت کدومه؟
    بین Z ها هم تو این رنج شاید بشه یه Z5170 خرید...ولی نظرات کاربران رو که مشاهده کردم مردد شدم (خیلیا از کیفیت صفحه کلید و نمایشگر شکایت کرده بودن)
    متاسفانه نیاز دارم که هر چه سریعتر لپ تاپ رو خریداری کنم اما چون میخوام چند سالی این لپ تاپ رو داشته باشم نمی خوام لپ تاپ بی کیفیتی بگیرم که دو روز دیگه پشیمون بشم.
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
    درود
    البته ملاک های شما برای خرید یک لب تاپ مناسب که Cpu قدرتمندی نداشته باشه زیاد ایده هوشمندانه و اینده نگری نیست , درسته که شما به بازی اهمیت نمیدین و در این صورت به گرافیک قدرتمند هم نیازی ندارید اما Cpu مهمترین عضو یک سیستم هستش که میتونه در روند تمامی عملکرد سیستم تاثیر بزاره و همینطور برای کارهای محاسباتی میزان Ram هم نقش مهمی رو ایفا میکنه .
    با قیمت 2 و 2:5 میلیون تومان سیستم هایی خوبی برای شما پیدا میشه که البته اگر تعصب و علاقه خاصی به برندها ندارید میتونید با قیمت مناسب سیستم مناسب و قدرتمند که تا 2 یا 3 سال دیگر پاسخگو شما باشند تهیه کنید .
    همونطور که خودتون تحقیق کردید سری های Lenovo معمولا از کیفیت پایین تری نسبت به دیگر برندها برخوردارند و مشخصا هم در قسمت صفحه نمایش و کیفیت کلیدها یکی از شاخص ترین عیب های این برند هستند اما در کنار سخت افزاری قدرتمند و با قیمت بسیار کمتر از دیگر رقبا میشه از این عیب ها چشم پوشی کرد. البته سری Z و مخصوصا Z5170 که از Ideapad هستش فروش خوبی داره و از سخت افزار قدرتمندی هم بهره میبره ولی خب کیفیت ساخت پایینی داره .

برند َAsus واقعا لبتاپ های با کیفیتی رو تولید میکنه که خودم هم با سری K , A , G این برند کار کردم و کاملا راضی بودم پشتیبانی نرم افزاری خوبه داره اما قیمتش با دیگر رقبا معمولا همیشه گران تر هستش

اما برندهای دیگر Acer , Hp سخت افزار مناسب در کنار کیفیت خوب و قیمت معقول ارزش خرید دارند که من با چند سری از محصولات Acer کار کرده هستم و از کیفیت و عملکردش راضی بودم .

و در یک جمع بندی میتونم به شما بگم : Lenovo Z5170 , سری K از Asus مدل های K550 K456 , و از Acer سری های E رو در نظر داشته باشید

موفق باشید

3. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Helper برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    0

سلام
    من قبلا لپ تاپ Asus X555LI داشتم
    و همه کار باهاش انجام میدادم بنظرم نسبت به قیمتش خیلی عالیه
    کانفیگش هم پایین هست میتونی یه نگاه بندازی
    ویرایش توسط S!RUS : 01-09-2016 در ساعت 16:34

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •