صفحه 12 از 13 اولین ... 210111213 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 از مجموع 124

موضوع: مباحث Microsoft Security Essentials

1. عضو حرفه ای phoenix آواتار ها
    نمایش اطلاعات

- اختيار داريد عليجان....من در پست قبل هم به دوستمون گفتم كه كارشناسان بخش سيستمي بهتر ميتونن بهشون كمك كنن.....خدتون ميدونيد بعضي مواقع يك تغيير جزيي در registry يا Setting پيش مياد كه با Restore و Roll Back و غيره قابل برگشت نيست.....يه جا يه key يا Value ساده دستكاري شده و به هر دري كه ميزني بسته است

در اين مورد هم همونطور كه قبلا خدمتتون عرض كردم ,يك تجربه مشابه داشتم كه با نصب آويرا, WD از كار افتاد و نتونستيم تغييرات رو برگردونيم

Support در مايكروسافت هم اصلا خوب نيست و اگه بخواي مشكل رو براشون شرح بدي معمولا جواب درستي نميگيري
    - در خصوص دانش شما هم....شكسته نفسي ميفرماييد..... كاربرهاي با تجربه انجمن ميدونن شما تا حالا قفل چندتا نرم افزار رو باز كردي.....حاج آقا ,براي ما هم بله؟!!!!

اميدوارم اين دوستمون توصيه هاي شما رو دنبال كنن....در صورت جواب نگرفتن,Hitman Pro رو هم يه امتحاني داشته باشن.....انشاالله كه جواب بگيرن....نتیجه رو هم حتما بهمون اطلاع بدن تا اگه بازم مشكل پابرجا بود براشون در انجمنهاي تخصصي بين المللي دنبال جواب بگرديم

2. نمایش تشکر

3. عضو ثابت m_d آواتار ها
    نمایش اطلاعات

@the king & phoenix عزیز...مرسی از راهنمایی هاتون!نتیجه رو در اسرع وقت اعلام میکنم ...و اضافه کنم که در ویروسی شدن سیستمم هیچ شکی نیست!کند شدن،هنگ کردن مرورگرام ،مشکل پخش مدیا پلیر هم مشکلاتیه که از بدو این موضوع برام پیش اومده...![HR][HR/]این دستور هم توی Cmd از Run وارد کردم _اتفاق خاصی نیوفتاد!sc start WinDefend Enable.

4. نمایش تشکر

5. عضو حرفه ای phoenix آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط m_d
    @the king & phoenix عزیز...مرسی از راهنمایی هاتون!نتیجه رو در اسرع وقت اعلام میکنم ...و اضافه کنم که در ویروسی شدن سیستمم هیچ شکی نیست!کند شدن،هنگ کردن مرورگرام ،مشکل پخش مدیا پلیر هم مشکلاتیه که از بدو این موضوع برام پیش اومده...![HR][HR/]این دستور هم توی Cmd از Run وارد کردم _اتفاق خاصی نیوفتاد!sc start WinDefend Enable.
    احتمالا يك يا چند بدافزار, Windows Defender رو از كار انداختن

يكي از كاربران حرفه اي انجمن WildersSecurity حرف جالبي ميزد

"اصولا براي ويروسي شدن سيستم يك سري اقدامات و فرايند لازم است و نصب آنتي ويروس مايكروسافت,يكي از اولين قدمهاست!!!"

بنظر من شما سيستمت رو با همون HitmanPro اسكن و پاك كن و بعدش يه آنتي ويروس مناسب نصب و اپدين كن....احتمال اين وجود داره كه اين بدافزارها تخريبهاي جبران ناذيري به سيستمت وارد كرده باشن و Performance سيستمت به حالت اول برنگرده و اون موقع است كه نصب مجدد يا Recovery ويندوز اجتناب ناپذير باشه....در انتهاي اسكن با Hitman Pro يه عكس از نتيجه اسكن بگير و اينجا برامون بذار.....سؤالي بود من و دوستانم در خدمتتون هستيم

6. نمایش تشکر

7. عضو ثابت m_d آواتار ها
    نمایش اطلاعات

آقا نیما عزیز
    اسکن تموم شده و تقریبا 1098 آیتم پیدا کرده تحت این فرمت ها!
    یه سری Tracking Cookie بود که حین اسکن ،آپلودشون کرد !

Malware
    Riskware
    Trojan
    Jotzey
    Suspicious
    Askbar
    Babylon
    FreeGames
    SearchQU
    SpeedTest
    Claro
    Softonic
    PCPerformer
    iLivid
    Linkey
    iMesh
    Bandoo
    Tracking Cookie

8. نمایش تشکر

9. عضو حرفه ای phoenix آواتار ها
    نمایش اطلاعات

بنظر مياد بدافزار اصلي كه سيستمتون رو درگير كرده Webget باشه كه يك Adware هست و احتمالا كند شدن مرورگرتون به دليل Extension هايي باشه كه اين بدافزار به مرورگر اضافه كرده.... آنتي ويروس مايكروسافت در شناسايي ويروسها خوبه ولي PUPها رو (Potentially Unwanter Programs) بخوبي شناسايي نميكنه,Adwareهم يك نوع PUP هست

احتمالا بايد بتونيد با همون Hitman Pro پاكش كنيد

تاپيك جامع اين بدافزار در لينك زير هست....شايد بشه از يكي دو Step صرفنظر كرد(مثلا نصب Malwarebytes AntiMlaware )

بزاريد Hitman كارش رو تموم كنه...

توصيه:.يه آنتي ويروس كه قدرت ضدAdware بالاتري داره مثل ESET يا Qihoo نصب كنيد....

ويرايش: iLivid و Softonic و Askbar و searchQUهم Adware هستنوPCPerformer رو هم بعضيها Spyware ميدونن.....متاسفانه سيستم شما از برنامه هاي تبليغاتي پر شده و اينها سيستمتون رو كند كردن

10. نمایش تشکر

11. عضو ثابت m_d آواتار ها
    نمایش اطلاعات

بله متاسفانه!
    خب بذارید این موضوع رو جمع کنیم دیگه ...که بیش از این وقتتون رو نگیرم.

1.من الان باید با این hitman و لیستی که جلوی روم هست چیکار کنم؟!

2.توصیه کردید eset نصب کنم ...خب قبل از نصب این آنتی ویروس_با wd چکار کنم ؟!_نیاز به غیر فعال سازی داره؟یا خیر الان خودش با این وضعیت موجود غیر فعاله!؟
    بعدا eset با wd تداخل برنامه نداشته باشه یه وقت!

12. عضو متخصص The king آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط m_d
    بله متاسفانه!
    خب بذارید این موضوع رو جمع کنیم دیگه ...که بیش از این وقتتون رو نگیرم.

1.من الان باید با این hitman و لیستی که جلوی روم هست چیکار کنم؟!

2.توصیه کردید eset نصب کنم ...خب قبل از نصب این آنتی ویروس_با wd چکار کنم ؟!_نیاز به غیر فعال سازی داره؟یا خیر الان خودش با این وضعیت موجود غیر فعاله!؟
    بعدا eset با wd تداخل برنامه نداشته باشه یه وقت!
    کارخاصی نیاز نیست بکنید ، روی Next کلیک کنید که اون هایی که خودش Hitman شناسایی کرده حذف بشن . بعدش سعی کنید سرویس Windows Defender رو فعال کنید ببینیید اصلا فعال میشه یا نه . اگر فعال شد که هیچی ، اگر نشد پس مشکل از یه جای دیگه است که یک راه دیگه مدنظرم است اون رو بعد از اعلام نتیجتون میگم .

اگر سرویس WD فعال شد ، شما Eset رو نصب کنید ، خودش به صورت اتومات سرویس WD غیر فعال میکنه ، شما نیازی نیست کاری بکنید

13. نمایش تشکر

14. عضو ثابت m_d آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نه متاسفانه wd همچنان در حالت at risk هست !
    quick scan رو هم زدم ولی همچنان بدون تغییره و turn on هم اجرا نشد!

15. عضو حرفه ای phoenix آواتار ها
    نمایش اطلاعات

WD آنچنان آش دهنسوزي نيست كه بخواهيد نگرانش باشيد.....اگه كارايي خوبي داشت اين همه Malware روي سيستمتون نصب نميشد.....بقيه مطالب رو هم كه جناب The King عنوان كردن

اگه ESET رو نصب كرديد در قسمت Advanced Setting گزينه Potentially Unsafe Programs رو هم فعال كنيد

موفق باشيد

16. نمایش تشکر

17. عضو متخصص The king آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط m_d
    نه متاسفانه wd همچنان در حالت at risk هست !
    quick scan رو هم زدم ولی همچنان بدون تغییره و turn on هم اجرا نشد!
    خوب ، نرم افزار Windows Repair رو از این لینک دانلود کنید ، بعد از نصب اول تو سربرگی که مشخص کردم ، روی Do it کلیک کنید و بعد از اتمام کار سیستم رو ریستارت کنید :

بعد از این که سیستم بالا اومد ، وارد تب Backup بشید ( تو برنامه ) و از رجیستری بکاپ بگیرید + یک ریسترور پوینت ایجاد کنید که مشخصه و نیاز به توضیح نیست .

بعد وارد تب Start Repair بشید و تیک مواردی که تو اسکرین شات زیر مشخص کردم رو بزنید ( حتما تنظیمش کنید که بعد از اتمام کار ریستارت بشه ) :

فقط توجه کنید این پروسه زمان بره ( نسبتا خیلی طولانیه ) و طی انجام کار به هیچ وجه برنامه رو نبندید و یا سیستم رو خاموش نکنید ، فقط بزارید کار برنامه تموم بشه

با این کار خیلی بخش های ویندوز ترمیم میشه که احتمال داره WD هم درست بشه ، ولی بعدش توصیه میکنم یک آنتی ویروس خوب نصب کنید چون WD پاسوخگو نیست .

اینو تست کنید ببینید چی میشه ، موفق باشید

18. نمایش تشکر

صفحه 12 از 13 اولین ... 210111213 آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)